Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
Spoty Holandia i okolice
Czekaj czekaj wrzucę lampy od Gwertego to też będzie wyglądać,fele za***iste i kolorek na żywca:kox:
-
Spoty Holandia i okolice
Co do polerki,znajomy dowiadywał się i całe auto środek i zewnątrz 150 euro jak dla mnie:wink: Co do kompa nie martw się mam dużo miejsca na pliki tekstowe:naughty:
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
U mnie generuje kilometry i nie robiąc kosztów jedynie:spalanie 6L na full obciążeniu i olej co 10k.Dynamika znacznie lepsza(oczywiście bez robali). Co do robali temat dawno temu przerabiany nie którę się poddają a nie które mniej,ale co z rezerwą silnika ale to już inny dział od tego.
-
Spoty Holandia i okolice
Seba to nasze:decayed: lakier wyprostować i miażdżymy konkurencję .Zapomniałem o Tobie z tym VAG-iem ale i tak się śpieszyłeś bo Twoja do pracy,następnym razem podepniemy i zobaczymy co tam słychać
-
Spoty Holandia i okolice
Foty dobre:wink: porobimy jeszcze trochę następnym razem,plaża nas wessała .Fakt pogoda dopisała i korki na maxxa,chociaż chwile podgalaliśmy o problemach w audiczkach:grin:na plażingu:naughty:.
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
t4 z 2.5 180ps ogólnie inna konstrukcja to już nie V6. Co do Twojego pytania trzeba raz mieć V6 a później już odpowiedz jest jasna:wink:
-
Spoty Holandia i okolice
Zapraszamy:decayed: Jeszcze kawa i lece,pogoda:kox: ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ---------- Dzięki za spota:decayed: frekwencja zaskakująca:naughty:.Oczywiście chce przeprosić za nie dociągnięcia organizatora,jednym słowem haos:kox: Podziękowania dla kolegi symeks zadbał żeby nikomu nie zaschło w gardle na plaży:grin: ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- Mam nadzieje że jeszcze coś razem wymyślimy:decayed:
-
Spoty Holandia i okolice
po budynkach widzę numer 1 dalej jest pętla dla autobusów:decayed:sam tam będę pierwszy raz w życiu:grin:moją padaczke rozpoznacie czuć ją z daleka
-
Spoty Holandia i okolice
Nie ma co się śmiać ,na każdego coś się znajdzie:wink: ja swoją kozą też lekko przykurzoną zajade:kwasny:.
-
Spoty Holandia i okolice
No coś Ty ja tez nie długo jadę,kolejki takie że masakra i muszę poczekać do 18:facepalm:żeby cosik sie rozluzniło:grin: ---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ---------- To jest ta sama miejscówka co Ty ją podałeś jedna droga tam prowadzi tylko skręć w lewo i będziesz miał po prawej budynek a po lewej parking nie daleko pętli autobusowej:wink:
-
Spoty Holandia i okolice
Oki czyli ja swojego nie muszę brać,pogoda ma dopisać więc ładne foty będzie można popstrykać na pamiątkę naszych bestii
-
Spoty Holandia i okolice
Dokładnie nas na tyle nie bedzie zeby nie zmiescic sie na zwyklym parkingu,chyba ze bedzie jakas niespodzianka:grin: ---------- Post dopisany 08-03-2014 at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 04:04 ---------- Witam,w niedziele jak ktoś zainteresowany na spota(mini spota:wink:) to na miejscówce: Hoek van Hollandlaan, The Hague, South Holland, Holandia mniej więcej na wysokości budynku residence zeehaghe jest w miarę fajny parking(morze nie daleko,pogoda ma dopisać),będę około 14 moją audiczką. wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.Będziemy mogli ocenić swoje auta jak i przegadać jakieś karty i itp:naughty:.Pogoda ma być świetna więc jest to pomysł na spędzenie niedzieli nad holenderskim morzem:naughty:. Podaje numer tel dla zainteresowanych co by się szybciej odnaleźć 0684574436(naturalnie numer NL:grin:). Pozdrawiam i do zobaczyska:wink:
-
Padnięty silnik 2.5 tdi AKE 180km co teraz?
Kotlet widze odgrzany:decayed:w tych silnikach jeśli nie ma fachowca lub nie patrzysz na ręce "mechanika" to takie historie sie tworzą
-
nie działa jedna strona recznego
Prawa strona jest zmorą w b5 zacisk do sprawdzenia,trzeba sobie rece troche ubrudzić:decayed:rozebrać zacisk i sprawdzić stan aby wyeliminować go z gry i dalej linka itp:wink:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Podświetlanie zapalniczki dobra sprawa:wink:popielniczka też rozumiem
-
Spoty Holandia i okolice
miejsca się znajdą najwyżej się przerzucimy na inny w pobliżu:wink: chyba że masz inną propozycję?
-
czujnik NBF ?
No to niezła opcja z tymi łopatkami:decayed: Robert się zna i to dobrze:naughty:,ja jestem laikiem:facepalm:. Widzę że blisko mieszkasz moich teściów może się kiedyś zgadamy(oblukam łopatki) sorki za OT Jak logować poszukaj tu http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/faq-forum-diagnostyka-vag-2950/
-
czujnik NBF ?
Malinek110 nie ma sprawy:wink: jak coś to pytaj:decayed:jednak Robert bardziej doświadczony:naughty:. Odmę polecam plastic nie szmaciankę:naughty:Komuś się śpieszyło z zamykaniem dekli:grin:co za partacze:facepalm:. Za Twojej kadencji wałki zmieniane??silnik czysty jakby głowice nie dawno robili:grin:na plus oczywiście.Pisz co tam dalej i jaka odma doszła:wink: ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- Niebieskie to reinz i te dwie uszczelki to do wałków miałem je i na wtrysku zamontowałem starą i sucho:wink: ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ---------- Co z olejem ucieka ??
-
Spoty Holandia i okolice
Myślę że tam gdzie symeks pisał https://goo.gl/maps/mkO2P myślę że na 14 na miejscu co Ty na to??
-
Spoty Holandia i okolice
Wczoraj mi znajomy polecił osobę ma sprzęt i preparaty tylko cene nie wiem ile by wzieła:wink:dopytam się
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
No my sie z pewnością tam zobaczymy,brzeszczot biorę
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Autko widać że maniaka ręką dotknięte:decayed:wrzucaj te fele ciekawe jak będzię się prezentował bez maliny. Ps. Ty kusicielu:grin:
-
Spoty Holandia i okolice
:grin:Nie no nie przesadzaj jedziemy na teren neutralny przy najmniej dla nas:wink:.Polerke kupie jak na BT będę jechał też muszę ogarnąć lakier:facepalm:
-
Spoty Holandia i okolice
Ok więc miejscówka nad morzem:decayed:pogoda sie utrzymuje:banan:
-
Podświetlenie pod nogami - a4 b5
Jest problem paragraf "passat style":facepalm: