Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Nie śmiej się:decayed:do NL i do PL nie dzwoni nie ma czasu,opony huczą bo 4sezony się wyząbkowały:polew:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Tak dla potomnych troche inaczej się montuje w v6 niż 1.9 tą osłone trza trochę ją przyciąć tu i uwdzie.W planach gumowa uszczelka na pas przedni dla wykończenia estetycznego ---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ---------- na tej strone co mówiłeś nie mam blaszki rozdzielającej przewody wysokiego ciśnienia to dzwoniło:polew: ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- jak będę w pobliżu to podjadę na małego spota jak w pracy nie będziesz gnił
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Dzięki za opinie:wink:widziałem Twoją minę jak rozmawialiśmy o osłonie na ABS:slina: Światła ustawione,wystarczyło wywalić przełącznik i masa na stałe brązowy z niebieskim:wink: i miły prezent od mechanika 4 zaślepka na środkową osłone,rozwalił mnie na łopatki:polew: ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- Ps trochę się nabijam każda krytyka mile widziana:whistling:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
jego nie słuchaj zbyt dużo napił się koziego mleka o swoim nie słyszałem :grin:Swoim nie przyjechał,pod sklepem zostawił ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- Mała pamiątka dla ekipy wielkopolskiej z tajemniczej granatowej(lz5k)A4 b5
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Piotr od Ciebie,zderzak już zaznaczony:wink: bo mały zonk z lampami podniecałem się jedną od kierowcy a po 6 miech. wyciągam drugą i pęknięty wkład:facepalm:pomiędzy soczewką a długimi:facepalm:i cały plan montarzu poszedł sie je......ć,debil ze mnie że od razu nie spawdziłem dwóch:doh:.Musze się z Gwertym dogadać na BT co z tym zrobić bo doła mam na maxxa,myślałem że już w końcu zamontuje a tu druga rozdupczona:facepalm: ---------- Post dopisany 01-04-2014 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 00:56 ---------- Na tym staneło,następny zjazd do PL i bixy Miejsca zaznaczone na spryski chyba w dobrych miejscach:grin:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Wszystko możliwe:wink:mojej Marcie się spodobało więc możliwe że OEM zaliczymy,choć moją padliną wstyd jechać arturoo oglądał i tylko krytyka:grin:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Nie widziałem bo znaczek mam z tyłu:grin:a co śmierdziało aż tak gnojówką to TY wracałeś? pytam się bo na CB pytali się kto to itp a ja mówię uj wie Całkiem przypadkiem się przyłączyliśmy bo na Krk lecieliśmy po mięcho:naughty: i dalej do NL:facepalm: ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ---------- Masakra:facepalm:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Nie widziałem bo znaczek mam z tyłu:grin:a co śmierdziało aż tak gnojówką
-
Spoty Katowice i okolice
Jak znajdę to na PW podeślę,ale też pisałeś że suszarka coś Ci słabo się zbiera nie ma tam problemu(luzy itp)?? ---------- Post dopisany at 04:42 ---------- Poprzedni post napisany at 04:38 ---------- Tak patrzę na ten filmik i to chyba będzie to samo
-
Spoty Katowice i okolice
na youtube znalazłem kiedyś,szukam ale znależć nie moge tylko od afn znalazłem,poszukaj a znajdziesz:wink:
-
2.5tdi ile pali
No przy Twojej jeździe do Niemcowni na czerwonej kresce to potrafi zjeść,ja wracałem w 4 osoby zaje.......ny po uszy łącznie z kabiną(mięso itp z PL):grin:na blacie 140km/h i 980km od rezerwy do rezerwy:naughty:.Według mnie to od 150km/h zaczyna zjadać poniżej ok(do przyjęcia)
-
Spoty Katowice i okolice
:grin:Nie no wiertarkę sobie oszczędź ale nożyk,sprężynka,smar i klej:wink:i trochę cierpliwości z otwarciem:kwasny: Mojej Marcie się spodobało i chyba częściej się będę zjawiał na takiego typu imprezach:decayed:chociaż moją padliną nie ma co się pokazywać
-
Spoty Katowice i okolice
Może na OEM-ie 2014 się spotkamy??:naughty:zapowiada sie dobrze ---------- Post dopisany at 04:05 ---------- Poprzedni post napisany at 04:04 ---------- Zrób logi,N75 jest do kupienia za 190zł ---------- Post dopisany at 04:09 ---------- Poprzedni post napisany at 04:05 ---------- Jak coś mam dwa wolne tylko trzeba je otworzyć i odświeżyć jak chcesz:wink:
-
Spoty Katowice i okolice
To czyli masz też zmiany w dyżurach klubowiczów w [h=2]Newbie [/h]
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:To Ty Artur tylko nocki??zahartowany na BT byłeś
-
Regenracja pompy wtryskowej 2.5TDI AFB w Warszawie
z fusów to wróżki wróżą .Lub jak wolisz to tu szukaj Mazowieckie bądź spytaj swojego mechanika:naughty:
-
Bukowina '14 Hot-Line
Świnia była zacna:grin:
-
Bukowina '14 Hot-Line
Artur to moje A4 na sprzedaż wycenia jak złom:grin:z puszeczką żywca :grin:puki co na nogach
-
2.5tdi ile pali
Panowie trzymajmy się tematu,bo OT czy lepsze 2.5 czy 1.9 to inny temat:wink: Moje (afb 150ps)w trasie pusty 5.8l/100km załadowany po sufit 6.1l/100km(130km/h na tempomacie),miasto 7,5l/100km,zabawa mocą około 15l,100km:grin:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
:grin:Auto mam już ponad trzy lata:wink:takie rzeczy się szuka długo lub dużo płaci. Zlakierem to uszczelki pare groszy i lakier w podobnej cenie ważne temp 300C lub wyzej ---------- Post dopisany 27-03-2014 at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 19:11 ---------- Samopoziom w końcu zamontowany i sprawdzony działa:banan:dziś rezanko zderzaków i spryski jako ostatnie ogniwo do bixów:banan:
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
No Robert ładnie Ci to idzie:naughty:może i ja się skuszę na robala:whistling:puki co to samopoziom i lampy:kox:
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Powiem że jak się przejechałem tym autem to więcej rżnięcia silnika niż to jedzie,V6 to dźwięk i na zegarach widać że idzie:wink:bez robaka:grin:
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Kowi nie popadajmy w skrajności jeśli pompki są osprzętem to nie długo wałek nazwę osprzętem:kwasny:pompka w PD to już raczej część silnika jest to już schowane pod deklem a nie dokręcone jak rozrusznik itp. Powiem tylko że jak chłop zobaczył co się dzieje,to już się nie cieszył urwanymi 4k z auta i jak piszesz nowsze modele aut są produkowane do szybszego serwisowania niż starsze mniej lub więcej udane konstrukcyjnie:wink:
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Wczoraj podejrzane w warsztacie 1.9 PD 115km ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- Trzy z czterech PD do regeneracji ceny chyba każdy mniej więcej zna auto z 2006 roku 280k przebiegu i serwisowany w ASO Koszty myśle porównywalne do wymiany wałków w 2.5TDI
-
Nagle zaczeło stukać w silniku - 2.5 AFB
Ustaw go na blokadach i sprawdź czy wszystko gra.Wałki,pompa. Kręciłeś kołem parę obrotów przy wymianie rozrządu aby pasek się ułożył?? Jaki opór masz na myśli??acu??czy ogólnie silnik nie chcę pracować??