Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. Nie śmiej się:decayed:do NL i do PL nie dzwoni nie ma czasu,opony huczą bo 4sezony się wyząbkowały:polew:
  2. Tak dla potomnych troche inaczej się montuje w v6 niż 1.9 tą osłone trza trochę ją przyciąć tu i uwdzie.W planach gumowa uszczelka na pas przedni dla wykończenia estetycznego ---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ---------- na tej strone co mówiłeś nie mam blaszki rozdzielającej przewody wysokiego ciśnienia to dzwoniło:polew: ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- jak będę w pobliżu to podjadę na małego spota jak w pracy nie będziesz gnił
  3. Dzięki za opinie:wink:widziałem Twoją minę jak rozmawialiśmy o osłonie na ABS:slina: Światła ustawione,wystarczyło wywalić przełącznik i masa na stałe brązowy z niebieskim:wink: i miły prezent od mechanika 4 zaślepka na środkową osłone,rozwalił mnie na łopatki:polew: ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- Ps trochę się nabijam każda krytyka mile widziana:whistling:
  4. jego nie słuchaj zbyt dużo napił się koziego mleka o swoim nie słyszałem :grin:Swoim nie przyjechał,pod sklepem zostawił ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- Mała pamiątka dla ekipy wielkopolskiej z tajemniczej granatowej(lz5k)A4 b5
  5. Piotr od Ciebie,zderzak już zaznaczony:wink: bo mały zonk z lampami podniecałem się jedną od kierowcy a po 6 miech. wyciągam drugą i pęknięty wkład:facepalm:pomiędzy soczewką a długimi:facepalm:i cały plan montarzu poszedł sie je......ć,debil ze mnie że od razu nie spawdziłem dwóch:doh:.Musze się z Gwertym dogadać na BT co z tym zrobić bo doła mam na maxxa,myślałem że już w końcu zamontuje a tu druga rozdupczona:facepalm: ---------- Post dopisany 01-04-2014 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 00:56 ---------- Na tym staneło,następny zjazd do PL i bixy Miejsca zaznaczone na spryski chyba w dobrych miejscach:grin:
  6. Wszystko możliwe:wink:mojej Marcie się spodobało więc możliwe że OEM zaliczymy,choć moją padliną wstyd jechać arturoo oglądał i tylko krytyka:grin:
  7. Nie widziałem bo znaczek mam z tyłu:grin:a co śmierdziało aż tak gnojówką to TY wracałeś? pytam się bo na CB pytali się kto to itp a ja mówię uj wie Całkiem przypadkiem się przyłączyliśmy bo na Krk lecieliśmy po mięcho:naughty: i dalej do NL:facepalm: ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ---------- Masakra:facepalm:
  8. Nie widziałem bo znaczek mam z tyłu:grin:a co śmierdziało aż tak gnojówką
  9. Jak znajdę to na PW podeślę,ale też pisałeś że suszarka coś Ci słabo się zbiera nie ma tam problemu(luzy itp)?? ---------- Post dopisany at 04:42 ---------- Poprzedni post napisany at 04:38 ---------- Tak patrzę na ten filmik i to chyba będzie to samo
  10. na youtube znalazłem kiedyś,szukam ale znależć nie moge tylko od afn znalazłem,poszukaj a znajdziesz:wink:
  11. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na kamilg.86.86 temat w 2.5TDI
    No przy Twojej jeździe do Niemcowni na czerwonej kresce to potrafi zjeść,ja wracałem w 4 osoby zaje.......ny po uszy łącznie z kabiną(mięso itp z PL):grin:na blacie 140km/h i 980km od rezerwy do rezerwy:naughty:.Według mnie to od 150km/h zaczyna zjadać poniżej ok(do przyjęcia)
  12. :grin:Nie no wiertarkę sobie oszczędź ale nożyk,sprężynka,smar i klej:wink:i trochę cierpliwości z otwarciem:kwasny: Mojej Marcie się spodobało i chyba częściej się będę zjawiał na takiego typu imprezach:decayed:chociaż moją padliną nie ma co się pokazywać
  13. Może na OEM-ie 2014 się spotkamy??:naughty:zapowiada sie dobrze ---------- Post dopisany at 04:05 ---------- Poprzedni post napisany at 04:04 ---------- Zrób logi,N75 jest do kupienia za 190zł ---------- Post dopisany at 04:09 ---------- Poprzedni post napisany at 04:05 ---------- Jak coś mam dwa wolne tylko trzeba je otworzyć i odświeżyć jak chcesz:wink:
  14. To czyli masz też zmiany w dyżurach klubowiczów w [h=2]Newbie [/h]
  15. :hi:To Ty Artur tylko nocki??zahartowany na BT byłeś
  16. z fusów to wróżki wróżą .Lub jak wolisz to tu szukaj Mazowieckie bądź spytaj swojego mechanika:naughty:
  17. Świnia była zacna:grin:
  18. Artur to moje A4 na sprzedaż wycenia jak złom:grin:z puszeczką żywca :grin:puki co na nogach
  19. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na kamilg.86.86 temat w 2.5TDI
    Panowie trzymajmy się tematu,bo OT czy lepsze 2.5 czy 1.9 to inny temat:wink: Moje (afb 150ps)w trasie pusty 5.8l/100km załadowany po sufit 6.1l/100km(130km/h na tempomacie),miasto 7,5l/100km,zabawa mocą około 15l,100km:grin:
  20. :grin:Auto mam już ponad trzy lata:wink:takie rzeczy się szuka długo lub dużo płaci. Zlakierem to uszczelki pare groszy i lakier w podobnej cenie ważne temp 300C lub wyzej ---------- Post dopisany 27-03-2014 at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 19:11 ---------- Samopoziom w końcu zamontowany i sprawdzony działa:banan:dziś rezanko zderzaków i spryski jako ostatnie ogniwo do bixów:banan:
  21. No Robert ładnie Ci to idzie:naughty:może i ja się skuszę na robala:whistling:puki co to samopoziom i lampy:kox:
  22. Powiem że jak się przejechałem tym autem to więcej rżnięcia silnika niż to jedzie,V6 to dźwięk i na zegarach widać że idzie:wink:bez robaka:grin:
  23. Kowi nie popadajmy w skrajności jeśli pompki są osprzętem to nie długo wałek nazwę osprzętem:kwasny:pompka w PD to już raczej część silnika jest to już schowane pod deklem a nie dokręcone jak rozrusznik itp. Powiem tylko że jak chłop zobaczył co się dzieje,to już się nie cieszył urwanymi 4k z auta i jak piszesz nowsze modele aut są produkowane do szybszego serwisowania niż starsze mniej lub więcej udane konstrukcyjnie:wink:
  24. Wczoraj podejrzane w warsztacie 1.9 PD 115km ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- Trzy z czterech PD do regeneracji ceny chyba każdy mniej więcej zna auto z 2006 roku 280k przebiegu i serwisowany w ASO Koszty myśle porównywalne do wymiany wałków w 2.5TDI
  25. Ustaw go na blokadach i sprawdź czy wszystko gra.Wałki,pompa. Kręciłeś kołem parę obrotów przy wymianie rozrządu aby pasek się ułożył?? Jaki opór masz na myśli??acu??czy ogólnie silnik nie chcę pracować??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.