Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
Co zrobić aby mieć 200hp z 150hp??
Dev 210km jak dla mnie to przyzwoicie jak na moją ośkę nie potrzebowałbym więcej,jeśli tak to już 3.0tdi bez modów daje mi tą przyjemność ale w b5 nie ma heh ---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ---------- Mając PD nie podejmowałbym się aż takiego wzrostu mocy ale AFB,AKN,AKE mają w miare potencjał (V6) aby taką moc uzyskać (+-200KM)bez nadmiernego obciążenia motorowni zgadza się??
-
Co zrobić aby mieć 200hp z 150hp??
Dokładnie:a4fan:
-
Co zrobić aby mieć 200hp z 150hp??
Cześć Robert,no właśnie przyszedł czas aby działać.Myślę nad innym turbo niż od AKE tylko jakie u nas podejdzie ??wtryski od AKE lub inne końcówki co podejdą pod wtryski,myślałem o centralnym coolerze jak w eskach u nie jednego kolegi z forum(tylko problem ze zderzakiem od eski może ktoś ma do sprzedania na 2 grudnia heh)Dodatkowo chyba i pompa VP44 z AKE (chyba że się mylę).Mam też małe pytanie co do pompki spiętrzającej czy też jest ważna co do wydajności naszej VP44.Kolega z forum ma jaką boscha do sprzedania(niby sportowa),wspomaga to pompe wtryskową?? ---------- Post dopisany 10-11-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2013 at 23:57 ---------- Będzie dobrze jak dojdziesz do 180 Dzięki dev że we mnie wierzysz to mogę osiągnąć po wymianie pompy,wtrysków i małym robaku
-
Co zrobić aby mieć 200hp z 150hp??
Witam Forumowiczów.Planuje powiększyć moc w swoim AFB i mam pytanie,jakie graty trzeba po kompletować żeby przekroczyć z mojego ~150hp na +-200hp,przydadzą mi się numery części lub jak ktoś ma na sprzedaż graty.Każda opinia będzie mile widziana,szczególnie starych wyjadaczy
-
Porady przygotowania samochodu do Zimy :) Zima Zima Zima...idzie zima...
Zabezpieczenia jak koledzy wyżej wypisywali,jak najbardziej na miejscu ale .....Co myslicie(dla osób bez garażu) o pokrowcach na auto jak to było do póżnych lat 90?? teraz się tego za bardzo nie widuje :/
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Wybacz Grześku jeśli Cię to bardzo uraziło ale jeśli 10k wydane na silnik o musi być coś nie tak.Tak jak pisałem wcześniej życzę bezawaryjności .
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Ten komentarz oddaje wszystko.. ; ...tzn, ten silnik jest genialny tylko lubi się rozp...ić Wiesz Grzegorz myślę że jak Twój przedmówca nadal masz ochote na ten silnik,stara miłość nie rdzewieje Ja mam ochotę na ten silnik... (patrz swój avatar) nie chciałem ale ... eeehhhhh.Mój Avatar przedstawia chłopca co dostał kare za nie poprawne zachowanie(logo audi OOOO jest na piłce).Morał z avatara: Jak masz drutować to nie w audi 2.5TDI bo dostaniesz za swoję(jak coś to rezać ).Życze Ci miłego użytkowania BMW ... a od audi 2.5tdi...z dala bo nie potrafisz zadbać bądź zrobiłeś po łebkach i obchnołeś żydowi niech się martwi "inny".Potem takie dziwne tematy i opinie wychodzą.Bezawaryjności wszystkim użytkownikom A4 B5 2.5TDI !!! ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- Miałeś ten sinik?? czy tylko postami lub linkami starasz się "nabić posty"??
-
Ogólne wiadomośći przerażają
Diagnostyka przed kupnem zaoszczędzi Ci nie potrzebnych wydatków,może ktoś kto ma lub zna ten model zabierze się z Tobą na oglądanie sztuki.jeśli przeczytałeś cały wątek co kolega Ci podsuną to masz po części obraz kosztów eksploatacji a co ukryte musisz wykryć przy zakupie Ps.Tak na marginesie sedan avant q ??
-
Pielęgnacja nadwozia - podejście pierwsze
Proces opisany dobrym skrótem ale treściwym teraz tylko szukać chemii
-
A4 Diesel
Bardzo ładne auto bezawaryjności i więcej modów
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Wszystko ładnie pięknie ale ten dymek w ostatnim zdjęciu nie wróży nic dobrego ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ---------- każde, przynajmniej te po lifcie U mnie w przed lifcie jest też rozpórka.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Doradca kredytowy jednak będzie potrzebny
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Tam to już faktycznie robi się ciasno że nie ma jak ręki włozyć
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Jak przekroczę 200km:wink: to wystarczy jak na ośkę
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Całkiem niezła moc muszę z mechanikiem pogadać
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ktoś z okolic Drunen den bosch
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Fakt domy są podobne i zgubić się łatwo jak ktoś świeżo przyjechał heh. Szukam też części ale jak na razie kobieta nie pozwala mi na doinwestowanie.Robie to po cichaczu.Pierwszy rozrząd bo termin się zbliża i hydro.Przy okazji właśnie myślę o wtryskach,suszarce i chip w Krk jest taki profesor od VAG polecają go chłopaki to mi coś zaszczepi. ---------- Post dopisany 17-10-2013 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2013 at 10:31 ---------- Myślę nad webasto,mam diesela więc paliwko na miejscu i dogrzany płyn za razem.
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Ten komentarz oddaje wszystko.. ; ...tzn, ten silnik jest genialny tylko lubi się rozp...ić Wiesz Grzegorz myślę że jak Twój przedmówca nadal masz ochote na ten silnik,stara miłość nie rdzewieje
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Robert u Ciebie idzie w tym kierunku :)więc myśl o heblach na tył
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Takie na tył Masakra
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Szkoda,myślałem że na 256 da rade porezać ale widzę że to mało prawdopodobne
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Nie zdążyłem sprostować heh widziałem ta już jest ok.na tył nie da rady większej niż ori?? w ośce 256 nie podejdą?? ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- Ja trochę się pośpieszyłem i nowe tarcze288 i klocki TRW ale nie narzekam.Choć nie miałem okazji mieć 312 lub większe pod nogą heh ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- Na filmiku widać różnice od 3tyś niż u mnie chyba że na V-power i uszlachetniaczach na raz jade heh
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Widać teraz czemu nie chcesz sprzedać puki co Swoje 2.5TDI Wałki itp.Filmiki całkiem przyjemne asr daje rade .Stołki też masz super .Masz przód 312 nie myślałeś nad 320 ?? jakie masz tarcze z tyłu ori czy coś więcej??Co do rozpórki sam jestem ciekaw czy mam u siebie heh jutro musze wyjąć podszybie .
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Dzięki za opinie,co do Twojego pomysłu mam podobnie tym bardziej że akurat mam powody żeby przód zrobić. ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Nie daleko bo w NL siedze(do UK na sylwka się udam ).Czepiać się czepiają ale nie mnie dzięki bogu.Mamy drugie audi ale A3 1.6 na NL tablicach,tłumaczenie w razie czego że to auto tylko na wyjazdy do Polski(auto nie może stać na ulicy) Auto stoi na 1be,dystanse posiadam szukam felg w dobrej cenie.Pracuje w magazynie michelin-a więc jakiś pilot-y sport się znajdzie
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Heh bez haka nigdzie się nie ruszam