Treść opublikowana przez Dżordż
-
[B5 AHU] by zombek
bardzo fajne auto
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
new photo:wink: ---------- Post dopisany 19-05-2014 at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2014 at 17:08 ---------- Wczoraj podłączyłem swoje auto pod Vag-a w celu sprawdzenia błędów. Niestety po wejściu w zakładkę 01-Engine i rozpoczęciu skanowania wyskoczyło po kilku sekundach okno następującym komunikatem: ,,Too Many Communications Errors to Continue! " Nie wiem co z tym zrobić ponieważ nie można zrobić nawet żadnych logów ani odczytać blędów. Zaznaczam, że wcześniej nie miałem styczności z tym programem przez co jestem zielony Proszę o pomoc. Załączam zdjęcie tego komunikatu:
-
Nie można odczytać błędów, brak połączenia z Engine- Proszę o pomoc
Tak. W liczniku miałem inspekcję IN 1 i udało się to wykasować. Potem chciałem zrobić skan błędów i takie coś wyskakuje ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- jak biorę opcję Auto-Scan to też się udaje i coś tam skanuje. ---------- Post dopisany 18-05-2014 at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2014 at 17:43 ---------- nikt nie wie co może być tego przyczyną? ---------- Post dopisany 19-05-2014 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 13:48 ---------- up.
-
Po przekroczeniu 3tyś obrotów słabnie
łapie muła. Jak odpuszczę wtedy pedał gazu na chwile i wcisnę ponownie to wtedy trochę lepiej idzie ale za pare sekund jest podobnie. I od 3tys jest coś takiego, że przyspiesza raz szybciej raz wolniej. Takiego kangurka robi
-
Przyciemnienie szyb w okolicach Lubartowa ?
w kauflandzie jest teraz folia do przyciemniania to może tam przyciemniają hehe a tak na poważnie to wiem, że w lublinie kilka zakładów przyciemnia szybki w Lubartowie w sumie nie wiem gdzie można to zrobić. Można samemu w ostateczności
-
Po przekroczeniu 3tyś obrotów słabnie
niestey ja mam podobną bolączkę co kolega opisuje 3tys i łapie muła.
-
Nie można odczytać błędów, brak połączenia z Engine- Proszę o pomoc
Witam. Wczoraj podłączyłem swoje auto pod Vag-a w celu sprawdzenia błędów. Niestety po wejściu w zakładkę 01-Engine i rozpoczęciu skanowania wyskoczyło po kilku sekundach okno następującym komunikatem: ,,Too Many Communications Errors to Continue! " Nie wiem co z tym zrobić ponieważ nie można zrobić nawet żadnych logów ani odczytać blędów. Zaznaczam, że wcześniej nie miałem styczności z tym programem przez co jestem zielony Proszę o pomoc. Załączam zdjęcie tego komunikatu:
-
"Fake RS4" by Artek
dobra robota koła za***iste.
-
[ALL B5] by Daduś
wnętrze spoko, ale.....zawiecha w dół!
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
wygląda pięknieee:slina:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
siadł pięknie tylko chyba mi się wydaje, że tył jest nieco niżej niż przód ale mogę się mylić
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
no no fajnie wyszły te dekory:wink:
-
Wymiana błotników z przedliftowych na poliftowe- Informacje
no ok wizualne różnice to wiem ale chodzi mi bardziej czy po założeniu poliftowego zgra się on np z drzwiami tak samo jak przedliftowy?
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
no i jakaś harmonia by była może teraz te pokrętła trochę mnie rażą w oczy ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- Chciałem zapytać jak to jest przy wymianie błotników z przedliftowych na poliftowe? Czy wszystko będzie pasować? Jak to jest z tą listwą szeroką na błotniku poliftowym? Czy można ją ściągnąć? I jak to jest z dolnym mocowaniem błotnika? Poproszę o jakieś info odnośnie całej wymiany zapytałem w innym dziale ale nikt się nie odzywa
-
Co myślicie o wlepach
tak to 17 + gwint. ja bym sie nie zastanawiał i wsadzał mimo wszystko, kiedys bez gwintu była straszna koza.
-
Muzyka w naszych autkach
- Co myślicie o wlepach
Mała wlepka- tak. Tapetowanie auta całą rolką sticker'ów- NIE!- Spociki w LUBARTOWIE!
może by tak mały spot w lubartowiu?- [ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
kierunki dymione już na pokładzie Symphony miało by być dla wyglądu a nie do grania, to chyba logiczne.- Wymiana błotników z przedliftowych na poliftowe- Informacje
Witam. Chciałem zapytać jak to jest przy wymianie błotników z przedliftowych na poliftowe? Czy wszystko będzie pasować? Jak to jest z tą listwą szeroką na błotniku poliftowym? Czy można ją ściągnąć? I jak to jest z mocowaniem dolnego błotnika? Poproszę o jakieś info odnośnie całej wymiany- Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
moja to kosztem wszystkiego, oby pchać hajs w auto i już mnie na zderzak od esy naciąga- [ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
to trzeba się kiedyś na spota ustawić ---------- Post dopisany 01-05-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 17:44 ---------- Kupię pompkę centralnego zamka z końcówką ,,A'' oczywiście sprawną- Felgi do oceny
dokładnie szału nie ma. Poszukałbym czegoś w innym stylu- [B5 AHU] Na wysokoich obrotach spadek mocy
ja mam dokładnie tak samo jak kolega wyżej zazwyczaj przy 3 tys obrotów łapie muła ale po odpuszczeniu pedału gazu jest już dobrze przydałaby sie jakaś podpowiedź w czym szukac problemu bo nieraz np przy wyprzedzaniu można się niemile zaskoczyć ;p- Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
kurde jak tak czytam to chyba jestem jedynym, który ma takie szczęście Jak coś modzę to moja kobieta jest jak najbardziej tym zainteresowana! Mało tego nieraz się zdarza, że na forum siedzi częściej ode mnie i podsuwa mi sama dużo ciekawych pomysłów ;D a zaczęło się od tego, że gdyby nie Ona to w ogóle nie byłoby gwintu a od tego się zaczęło także jestem posiadaczem nie dość, że ciekawego samochodu to jeszcze idealnej Kobiety - Co myślicie o wlepach