Treść opublikowana przez Olaf
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
widze ze ten zielony smiga za toba heheh fajna Audina
-
B6 DIVISION
8. dobra czcionka fajna na zrobienie naklejki ktora mozn umiescic na aucie
-
[B5 ADR] A4 QUATTRO Peter_K
ładna audiczka kozak dopiescisz i bedzie cacy wiec powodzenia w planach i bezawaryjnosci
-
Golf - w automacie.
Golfik to jest furacz hehe moim 1 autem byl golfik 1,3 skrzynia 4 biegi manual predkosc max osiągnolem 165km/h rok to byl hm... chyba 86 albo 87
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
jakis taki za 1300zł jakas lipna firma [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 13:56_________________________________________________Panowie powiedzcie mi czy malowac fele czy polerowac bo sam nie wiem jak malowac to na jaki kolor a jak polerowac to prosze o rady bo nie wiem jak hahah
-
[B5 ADP] Moja Audi A4 1.6 - PAKIET SKÓRA
- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
nie nie mam ale wlasnie chce sprzedac te sprezyny co mam teraz na amortyzatorach bo zakladam na dniach gwint- [B5 AJM] Srebrna strzała w avancie ;)
to cza bylo poczekac i odrazu z fotkami wrzucic- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
dobrze wiedziec plany sa dobre mysle jeszcze felgi na baialo pomalowac ale musial bym to zoabczyc w vt chociaz- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
Gwerty, robi bixenony czarne, za 600zł , jak sie boisz sam robić to za***ista alternatywa ale lampy musze mu dac i 600zł ? ja bym tylko chcial je w czarny mat zrobic- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
mam jeszcze lampy na przod ale przeloze je dopiero kolo marca i kurde mam dylemat bo chcialbym je czarne ale boje sie ze je zepsuje ;/ nie chce ich dlatego rozklejac[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:16_________________________________________________pany musze go zalozyc bo mi sie rozciekl amortyzator i teraz jak jest wiecej niz minus 5 stopni to mi starsznie stuka tak jakby woda sie dostala i zamarzla i sie nie da sie jezdzic wogole bo na malej dziurze podskakuje na fotelu jakbym na rodeo byl ;/- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
ja ja juz poszlo pw [br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 10:34_________________________________________________no i jest gwincik jutro juz bydzie zalozony- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
z czystym sumieniem mogę napisać, ze udało mi się kupić, "perełkę", a jest nią bmw e36 328i sedan buma ściągnięta ze Szwajcarii od 1 właściela, 40parę lat kobieta, w chacie miała 7 aut!! serwisowana do końca, 100% oryginalna i nie bita chwale chwale, bo to takich bemek jest już niewiele, większość po wiejskim tuningu,lub spawanych z 5 innych jedno jest pewne, bema zostaje ze mną dożywotnio :> no to wrzuc ja inne marki jakies foteczki a co do bmw e 36 yo piekne autko najlpesza bmw jaka moze byc mialem kiedys sam 2,5 benzinen sedana hehe- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
łapek to pochwal sie co to kupiles- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
hahaha ale to juz dawno hahah dobry rok temu teraz mysle nad fisem tylko jak ktos juz to robil to moze mi podpowie czy tarcze moge przelozyc z mojego bo tam sa mile [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 10:44_________________________________________________czy moze mi ktos zrobic vt ?" z moimi obecnymi felgami chcialbym je zoabczyc w bialym kolorze- [B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
jeeeeee kogo ja znowu to widze hahah... Stęskniłes sie za nami ? daj wiecej fotek tego twego bolidu- [ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
bierz 17 masz za slaby silnik na 18 cali wtedy to bedziesz miec muła a nie audi- Spoty Katowice i okolice
- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no te lampy ma Mrogal ja je sprzedalem bo mam polifty z depo- Spoty Katowice i okolice
hahaha na grubie jebie to stac mie ;p- Spoty Katowice i okolice
ja działam caly czas na rano- Spoty Katowice i okolice
w PZL się grubo zarabia więc niemuszę robić świąt :polew: :polew: joke hahaha to widze ze tak jak w PRP wiem dzieki Stanley zadzownie i sie dowiem- Spoty Katowice i okolice
no uszkodzen nie mam tylko brak polysku juz umyje to juz matowe te auto jest, ile moze kosztowac takie pomalowanie moze znasz kogos stanely ?- Spoty Katowice i okolice
no polerka taka pozadna zeby nie bylo tych malych rysek i wogole zeby te auto nabralo polysku tylko czy to jest trwale ?- Spoty Katowice i okolice
Kędzior a ty świąt nie robisz ;p[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 17:18_________________________________________________panowie znacie kogos jakas firme gdzie moglbym oddac auto do renowacji lakieru z tego co wiem to sa takie firmy czym sie tym zajmuja bo nie chodzi mi tu o lakiernika kiedy byla taka firma sbn slbo snb sweden ale nie umie tego znalesc nigdzie na necie to moze z was sie kto orientuje - [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)