Treść opublikowana przez Olaf
-
Spoty Katowice i okolice
pany jakie ma stanley fele 17 czy 18 ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
no no felga kozak ale w twoim aucie to mozna juz tylko szczegoly zmieniac bo jest juz idelane ;p
-
[B5 AFN] granatowy avant nowy grill
no pieknie kolejny Avancik troszke zmian i bedzie ideal jakies fele 17 - 18 , lampy lift i juz mlodsza o kilka lat sie zrobi
-
[B5 AJM] Moja zielona seria
no wicio wicio widze w koncu dales ta zielona strzale ! tyle trza cie bylo prosic furke znam wiec co tu duzo pisac dbaj o nia
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
fajne felunie i dosc dobrze wygladaja ! no i jest prezencja a czemu gleby nie chcesz ?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
noo wiadomo jak pomalowac to na ziher i elegancko po co potem porpawiac wiss
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
to powiem ci ze po siemianowicach jezdzi identyczna S4 taki sam kolorek itp
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
froger34 wrzucil bys fotki autka jak juz masz na gotowo ;p czy jeszcze jej nie pomalowales
-
[B5 AFN] 1.9 TDI 110ps zmiany zmiany zmiany ;d
tak pozatym to fajne autko zadbane lampy lift przod i tył i lepsza poki co taka felga niz nic wiec nie ma zle
-
[B5 AFN] 1.9 TDI 110ps zmiany zmiany zmiany ;d
plamy sa bo jak sam napisales sam sex ;p wiec trza sie pilnowac jak sie go uprawia w aucie ;p
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
a powiem ci kolega ze kolo czwartku widzialem cie w siemianowicach kolo tv jestem przekonany w 100% to byl jakos koniec tamtego tygodnia
-
[ALL B5] Korek/ wkręt do unieruchomienia tylnych dywaników
komplet to ile 2 na jedna strone czy 4 na obie ?
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
no te koleczki tez by mi sie przydaly bo ich nie mam ;/
-
[B5 AJL] moja niunka :)
no no wyspas to ona ma ladny sliniczek i ogolnie fajna furka i jak reszta Felgi ;p
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
nie dopiero dzis postanowilem je wystawic na allegro, predzej tylko pisalem na forum
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
juz nie dlugo hi hi ceiplo sie robi bede rezac [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:06_________________________________________________http://www.allegro.pl/show_item.php?item=984626988 dla klubowicza znizka 100zł
-
[B5 1Z] moja niunia
powodzenia w modach dobra Audinka plany jak najbardziej ok
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
fajna sztuka dobre mody podoba mi sie i uznanie za chec wlozony w prace przy autku
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
no powiem ci kolego gratuluje prezentuje sie idelanie fajne zmiany wprowadzone wiec zyczyc tylko zeby bez awaryjnie sluzyla
-
[B5 AHU] a4
fajne autko mody ida w ruch wiec wszystko idzie w dobrym kierunku oby tak dalej
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
ja tam nic kozackiego w niej nie widze troche pracy przy aucie i normlany opis auta prosimy
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
S4 w dislu fajnie tez se kupie to juz dzis zaczynam szukac kupca na moja
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
fajny avancik bardzo mi sie podoba fajna ta ostania sesyjka i ladnie ci sie prezentuja felgi musze ci powiedziec
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
no krolu widze postepy sa ladnie ladnie bardzo ladnie jestem z ciebie dumny
-
[B5 AEB] Granatowy Avant by Glovash
zobacz lepiej czy ci plyn chlodzazy nie ucieka ze zbiornika bo jak masz go coraz mniej to na dywnaiku nie masz wody lecz plyn i nie musisz zalaczac klimy wystaczry jak ci ogrzewanie chodzi dmuchawa na szybe itp bo jesli to jest plyn to wymiana nagrzewncy ktora kosztuje 55zł ale uslyszysz ladna sume za wymiane bo trzeba rozebrac caly kokpit