Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
dowalony kolorek ! ogolnie autko ladne i widac ze zadbane
-
[ALL B5] MOJA NIUNIA :))))))))
no no powiem ci dobry ten dilizans !
-
[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6
przydala by sie glbea jaka czarna felga i zmiana lampek
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
wiem te odblaski do wyrzucenia tylko boje sie ze oderwe je z lakeirem ;/ a lampy sa do wymiany
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
podoba mi sie to czerwone podswietlenie pasuje do reszty oswietlenia w aucie
-
[B5 ADR] Przeróbka a'la RS4
te auto nawet nie stalo kolo rs4 sory wiocha na maxa ;/ lampy przod tyl slupki tragedia to chyba jakis nie widomy anglik robil albo tureckiego pochodzenia..... nie podoba mi sie
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
swiatla przod i tyl oraz brewki OUT
-
[ALL B5] PROBLEM Z LICZNIKIEM
sproboj na jakims serwisie napewno ci pomoga sa od tego fachowcy
-
[ALL B5] Co to za wtyczki w bagażniku?!
ja mam to samo i mam to podlaczone mam do mikrofonu ktos mial predzej podlaczony pod to fon
-
[B5 BRB] Ułamana korbka do podnoszenia szyby ; drzwi w lewym tyle
Zobacz w ASO ja kupowalem tez ja i wiele innych plasiktow np ta plasikowa oslone hamulca recznego i zapalcilem za nia 25zł korbke wyminielm tez bo mialem zlamana cos kolo 30- 40zł placilem
-
[ALL B5] Co sądzicie o tej kierownicy??
odnowiona ale bardzo ladna zgodze sie jak wyrzej napisal michal_s87 kupil bys z allegro jakas zniszczona i tez pewno bys ja obszywal na nowo
-
[ALL B5] Wymiana lusterka zewnętrznego
ja musze wyienic samo szkielko tylko wlasnie nie wiem jak one jest tam przymocowane ;/
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
niop wiem swiatelka zostawiam jednak ale felgi chce sprzedac jednak
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
powiem ci tyle co dojrzałem sa tam zielone sprezynki smiga mi sie dobrze a drogi w moim miescie sa nie ciekawe ale dokladniej ci nie opisze bo takim z niemiec przyjechalem bede zmienial na zimowe wkrotce to sie tam przyjze i dam znac w tygodniu teraz[br][br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:16__________________________________________________________________________________________________ SPRZEDAM ALU FELGI 17' TE CO SA NA ZDJECIU AUTA ! - TANIO[br][br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:18_________________________________________________jak cos pisac na priv lub gg
-
[B5 AFB] Moja srebrna strzałka ^^
fajna sztuka widac ze zadbane jakies plany co do autka
-
[ALL B5] Parówa
a no bardzo prosze no ja tez chcialem felgi zmienic ale chetnych brak hi hi wiec czas na inne mody a felgi najwzyej pomaluje na czarno
-
[ALL B5] Parówa
ale i tak autko piekne jest ! bardzo mi sie podoba ja tez mam misje na lampy z przodu gril musze zamontowac nowy ze znaczkiem barbura idzie to torche zmian bedzie mam nadzieje
-
[ALL B5] Parówa
aha heheh to ci pechowiec byl ehhh to moze plany w modach naprawa klapy
-
[ALL B5] Parówa
czy mi sie wydaje czy ty masz klape z tylku wgnieconą ?
-
[INNE] Nowy zakup - kolejne A6 :)
nie podoba mi sie te audi w sedanie w avancie by lepiej wygladalo jak wiekszosc kolor do niczego oslony pod silnikiem brakuje wiec moze skakala po kraweznikach ogolnie 2/10 niech bedzie 2+ wiecej rady nie da
-
[B5 ADP] 17'' xenon
fajana furka i dobre mody na poczatek zrobiles a spryski masz pod xenon ze tak zapytam ?
-
[ALL B5] Moja A4 1.9 TDI Audi przekazane tacie... :]
no to teraz jeszcze fajana felga i bedzie gitara
-
[Inne] Troszkę klasyki - B2 quattro
fajna Audinka i kurcze powiem gratulacje za checi
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6
no no fajna furka podoba mi sie zielona Audiczka jakos ten kolor do mnie przemawia jak bedziesz mial czs wrzuc wecej fotek i tak jak reszta swiatełka odmlodzily ja i gril tez :>
-
[B5 AFF] Moja Audi'ówka
fajne zdjecia