Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. dowalony kolorek ! ogolnie autko ladne i widac ze zadbane
  2. no no powiem ci dobry ten dilizans !
  3. przydala by sie glbea jaka czarna felga i zmiana lampek
  4. wiem te odblaski do wyrzucenia tylko boje sie ze oderwe je z lakeirem ;/ a lampy sa do wymiany
  5. podoba mi sie to czerwone podswietlenie pasuje do reszty oswietlenia w aucie
  6. te auto nawet nie stalo kolo rs4 sory wiocha na maxa ;/ lampy przod tyl slupki tragedia to chyba jakis nie widomy anglik robil albo tureckiego pochodzenia..... nie podoba mi sie
  7. swiatla przod i tyl oraz brewki OUT
  8. sproboj na jakims serwisie napewno ci pomoga sa od tego fachowcy
  9. ja mam to samo i mam to podlaczone mam do mikrofonu ktos mial predzej podlaczony pod to fon
  10. Zobacz w ASO ja kupowalem tez ja i wiele innych plasiktow np ta plasikowa oslone hamulca recznego i zapalcilem za nia 25zł korbke wyminielm tez bo mialem zlamana cos kolo 30- 40zł placilem
  11. odnowiona ale bardzo ladna zgodze sie jak wyrzej napisal michal_s87 kupil bys z allegro jakas zniszczona i tez pewno bys ja obszywal na nowo
  12. ja musze wyienic samo szkielko tylko wlasnie nie wiem jak one jest tam przymocowane ;/
  13. niop wiem swiatelka zostawiam jednak ale felgi chce sprzedac jednak
  14. powiem ci tyle co dojrzałem sa tam zielone sprezynki smiga mi sie dobrze a drogi w moim miescie sa nie ciekawe ale dokladniej ci nie opisze bo takim z niemiec przyjechalem bede zmienial na zimowe wkrotce to sie tam przyjze i dam znac w tygodniu teraz[br][br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:16__________________________________________________________________________________________________ SPRZEDAM ALU FELGI 17' TE CO SA NA ZDJECIU AUTA ! - TANIO[br][br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:18_________________________________________________jak cos pisac na priv lub gg
  15. fajna sztuka widac ze zadbane jakies plany co do autka
  16. a no bardzo prosze no ja tez chcialem felgi zmienic ale chetnych brak hi hi wiec czas na inne mody a felgi najwzyej pomaluje na czarno
  17. ale i tak autko piekne jest ! bardzo mi sie podoba ja tez mam misje na lampy z przodu gril musze zamontowac nowy ze znaczkiem barbura idzie to torche zmian bedzie mam nadzieje
  18. aha heheh to ci pechowiec byl ehhh to moze plany w modach naprawa klapy
  19. czy mi sie wydaje czy ty masz klape z tylku wgnieconą ?
  20. Olaf odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    nie podoba mi sie te audi w sedanie w avancie by lepiej wygladalo jak wiekszosc kolor do niczego oslony pod silnikiem brakuje wiec moze skakala po kraweznikach ogolnie 2/10 niech bedzie 2+ wiecej rady nie da
  21. Olaf odpowiedział(a) na Yelo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajana furka i dobre mody na poczatek zrobiles a spryski masz pod xenon ze tak zapytam ?
  22. no to teraz jeszcze fajana felga i bedzie gitara
  23. fajna Audinka i kurcze powiem gratulacje za checi
  24. no no fajna furka podoba mi sie zielona Audiczka jakos ten kolor do mnie przemawia jak bedziesz mial czs wrzuc wecej fotek i tak jak reszta swiatełka odmlodzily ja i gril tez :>
  25. fajne zdjecia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.