Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. SERYJNE ODBOJE D2 są słabe a mam małe pole do popisu z dopasowaniem odboja:kwasny: ciasno tam w sprężynie
  2. gwint jest po to bo czasami trzeba ten milimetr opuścić
  3. Ci powiem że t4 jechali to by sie upchało
  4. jak tylko z garażu wyjechałem to juz niebiescy dziwnie patrzyli
  5. fela 9.5j nankang 225 35 jak narazie dystans 15 (od czornego) wyszło cos około et 28 przód narazie bez spasowania noc nas zastała hehe siedzi z przodu 8.5j 215 35 et 43 bodajrze
  6. Troche pracy na garage było to trzeba się posilać D2 Racing siedzi tam gdzie powinien no dobra tu troche mnie poniosło.... Ale ostatecznie zostało tak
  7. fafnasty odpowiedział(a) na Kejsi temat w 1.6
    jak chcesz to mam sprawna za 60pln i 18 kw
  8. ponoć lata sie im liczy jak psom x7 ---------- Post dopisany 16-03-2014 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2014 at 06:59 ---------- Zima nas zaskoczyła i trzeba sie teraz sprężać żeby ze wszystkim zdążyć hehe a tyle pracy jeszcze że hoho:decayed: -spasować koło -ogarnąć wyciek na pompie -zmienić zawias -dopasować, pomalowac progi eSowe -chyba wywalić gumowe listwy z drzwi -dokończyc i zacząć wkładać czarny sufit -zaprawki i polerka -zderzak na gładko -pomalować tylna dokładke i zaspawać otwory pdc -pomalować przednia dokłądke -pomapować cały gwil w czarny LY9B -zaadoptować 2 uchwyt na kubki w miejsce przycisków -wywalić środkowy wydech -w końcu włożyć fmic bo graty czekaja -zaklepać błotniki -wyprofilować nadkola -zrobic virusa no i jeszcze jakies ze 400 innych pierdół a czasu coraz mniej
  9. obie opcje to sterta złomu a nie zawieszenie! masz ok tysiaka to już kupisz ładna uzywke z górnej półki a nie jakies chińskie gówno
  10. kolego pokaż foto całego amorka b5 oska nie miała takiej tulei na tylnym amorku jak pokazałeś na foto to ze zdjecia to tuleja amorka a4 b6 lub passata b6
  11. ok jakies cenne wskazówki tez sie przydadza może nawet być pw
  12. o i takiej odpowiedzi oczekiwałem czyli zrywam jaki klejem kleiłeś?
  13. zabieram sie za czarny sufit zastanawiam się czy czarny materiał naklejać za pomoca kleju w spraju na istniejący juz ori materiał czy ten ori zerwać i dopiero kleić na gołą dyktę?? prosze o wypowiedz potomnych ktos kto to ogarniał u siebie
  14. ja kupowałem w aso 45pln ale numeru nie mam niestety
  15. Graty Kowi Graty
  16. 18:decayed: albo 19 na 17 szkoda czasu i kasy wiem sam po sobie
  17. dooobrze ładnie prosiaki siedzą
  18. fafnasty odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    KOMUŚ KIERE Z B7 S line??? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kierownica-sline-2-din-rybia-luska-tanio-319107/#post4121211
  19. fafnasty odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/grupowy-zakup-oslona-alu-silnik-318640/index2.html#post4117513 osłony do każdego modelu samochodu
  20. a3 maja wysoki et czyli do Ciebie niezbedny bedzie dystans czyli koszta jesli szukasz cos w takim stylu to może ori 17 sline pod a4 które maja et 40-45 czyli bdb pod Twoją budę
  21. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/grupowy-zakup-oslona-alu-silnik-318640/#post4112823
  22. mówi że zrobi co tylko zechcesz kwestia ustawienia maszyn cena jednostkowa bedzie wieksza ale na pewno zrobi
  23. dzwoniłem do goscia spoko koles hehe minimum 10 sztuk i robi ładny rabat sa 2 opcje blacha 2mm ceny dostane dziś na maila blacha 3mm cena 2mm plus ok 130pln koles przeliczy wszystko i wieczorem dostane info wysyłki zrobi jak cos pobraniowe
  24. a gdzie to zamawiasz?? wiadomo w klubie sie roi od szuraczy to osłona niezbędna ja juz węże od klimy wymieniałem jak je splaszczyło hehe zakładaj watek zbieramy ludzi np. 2 tygodnie na zapisanie robimy ściepę i montujemy alu:naughty: ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- Osłona silnika aluminiowa alu Audi A4 B5 95-01 (3964867868) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. myślę jak zrobi rabacik to się ludzi zbierze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.