Treść opublikowana przez fafnasty
-
Łożysko wiska???
posiadam takie cos jak cos pw
-
Uwaga na podróbki gałek zmiany biegow S-line !
pewnie plastik i po pół roku zacznie farba złazić
-
EDIT: Uszkodzona pompa wody, jak najszybciej wymienić?
a to sorki ja na mysli miałęm tdika koles ma adra i tez kiedys mówił że wymieniał bez ściagania przodu
-
EDIT: Uszkodzona pompa wody, jak najszybciej wymienić?
ja robię jak książka piszę (chyba że mowa o benzynie to nie wiem ) w tdi zawsze sciagam przód i wszystko ładnie widać
-
Czy te felgi będą pasować?
jesli często łapiesz kapcia to beda ok hehe a tak na serio to szkoda kasy na paxa drogie opony i drogi i kłopotliwy montaż
-
EDIT: Uszkodzona pompa wody, jak najszybciej wymienić?
wymiana rozrządu pez ściagania przodu to typowa partyzantka:facepalm:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
9.5 będzie meeeega
-
Wymiana silnika AFN?
jak cos mam cały silnik afn i avg potrzebujsz sam słupek czyli jakies 800pln jak cos pw masz do mnie ok 120km
-
Dziwny problem z migającą lampką świateł awaryjnych
wielokrotnie sie zdażało w b6
-
Różnica temperatur w zimie
ooo Dev fajny patent kupie paczkę gumek i będę zapinał
-
Dziwny problem z migającą lampką świateł awaryjnych
oczywiście ma to swoja przyczyne w złym połączeniu kabli od radia wystarczy zmienić czerwony z żółtym kablem na zasilaniu radia... ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- przy takim podłączeniu jakie masz teraz to radio ciagnie prąd i to właśnie to rozładowuje a ten świecący awaryjny sygnalizuje to że po wujeciu kluczyka i wyłączonych urządzeniach jest pobór pradu
-
Co to za zbiorniczek, czy powinien być mokry ?
ten zbiorniczek to separator odmy czyli zbiera resztki oleju ktore w postaci oparów trafiają z silnika do odmy na przedmuch. często odmy sie pocą. na poczatek umyj całą odme dokładnie i zobacz gdzie sie poci może pekła a może trzeba ja spasować bo czasami sie luzuje rura na separatorze...
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
do uszczelnienia dolna obudowa ecu!! jak ją rozkręcisz to zobaczysz że od spodu dostaje sie woda i zalewa kostki wielokrotnie sie zdarzało w b5 i b6 sam to kilka razy przerabiałem ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- zdejmij pokrywe ecu potem podnieś kompa i są po bokach 2 nakrętki na klucz 10 które trzymaja dolna obudowe tam jest uszczelka ktora w aso kosztuje ok 40pln wymien dokręć i po problemie
-
Różnica temperatur w zimie
na zimnym visko kręci sie ale delikatnie da sie je zatrzymać jesli jest na sztywno to jest do wymiany
-
[B5 AFN] złomek by Witek
szeroki rancik gleba spoko sam to kocham ale nie ztakim amelinium pomyśl o czymś bardziej gustownym niz byle amelinium bez wyrazu ---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ---------- chcesz sie bawić w glebe i fajne koło to zacznij od 18" 19" bo 17 wyglada słabo pisze z własnego doswiadczenia
-
[B5 AFN] złomek by Witek
mi ten felunek ni ciul nie pasi do budy b5 bardziej do golfa 3
-
używany gwint czy spręzyny -35
:facepalm: ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- nie szukaj tylko kw kolego sa tez inne dobre firmy -kw -hr -weitek -ap -eibach -bilstein -koni warto kupić uzywke ale ze sprawdzonego źródła nie byle jaki chlam ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- zapomniałem o D2 racing
-
Jaki podłokietnik do A4 B5 95r
nie musisz kupować tunelu! w tunelu wytniesz sobie dziure na podłokietnik ale ważne jest żebyś podłokietnik kupił razem z łapa
-
Ważny jest rozmiar....
jeśli kolego pytasz o oryginalne zamienniki opon do a4 b5 to wyglada to tak 195/65/15 ori 205/55/16 225/45/17 tak to wyglada w odpowiednim zamienniku gdzie praktycznie średnica koła pozostaje identyczna z fabryka i tak samo jest z odczytem prędkości licznika (nie przekłamuje) ale wiadowo że ożna latać na czym chcesz na twoich 7" 215 bedzie chronić felgę luknij sobie tutaj i posprawdzaj jak to będzie miało sie do wskazań licznika Zamienniki opon. Kalkulator opon. Przelicznik opon. Opony.com.pl
-
Lampy tylne led audi a4 b5 eagle eyes
lampy przerobione u bodzio1 to raczej jedyna dobra decyzja
-
Przepływomierz masy powietrza
mam przepływke za 80pln sprawny pw
-
Lampy tylne led audi a4 b5 eagle eyes
wielkie NIE
-
Pomocy, boli mnie szyja.
czyli nie dostosowałes prędkości do panujących warunków drogowych... tak sie będą tłumaczyć i walka prawie taka sama jak po wpadnieciu w dziurę i przebiciu opony
-
Pomocy, boli mnie szyja.
jesli naprawde boli to lecisz na izbe przyjęc robią prześwietlenie i pewnie powie Ci że masz skręcenie i naderwanie odcinka szyjnego kręgosłupa bo to taka zasada że takie rozpoznanie podstawowe bez tego ani rusz!!!!!! potem leczenie i dopiero kolego jak cos odszkodowanie... jesli masz nw? to bedzie z nw i z pracy z pzu
-
Solidna taśma do listew
tez polecam 3m cieka i wytrzymała