Treść opublikowana przez fafnasty
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
jak tak kratki kolego???
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
ojj Ci powiem że ostatnia moja palcówka to czasy technikum
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
foto jak siedzi zaraz dodam ale na zimowym 1ba nie chciało mi sie narazie gwintu wkładać ale jak dalej vedzie tak ciepło to chyba będę zmuszony sie przejechać ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- foto z kalkulatora trochę lipa ale w tygodniu cyknę cos ładnego na foto koło z dystansem 20mm bez dystansu jest idealnie do błotnika tak na cyk cyk a tu u kolesia na passku
-
Przekładka Całego ori alarmu b5
to raczej sobie zostawie na ciepłe dni dzięki za info czyli pompka z modułem komfortu musi być z wersji z alarmem??
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
będę i ja
-
Skradzione audi!!!
dokładnie jak kolega pisze polecam FB tam szybko dotrze do wielu osób
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
na żywo to jakoś wygląda
-
Przekładka Całego ori alarmu b5
mam całego polifta i ma ori alarm a ja u siebie nie mam a jak czegos nie mam to lubie mieć hehe
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
jak na 8.5 siedzi jeszcze nie wiem szukam gumy na przód
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
noo sam sie dziwiłem że 225/35 tak fajnie siadło na 9.5j
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
felgi z okolic poznania przyjechały z niemców na nowej s-klasie i od razu je zabrałem bo właściciel kupił ori fele pod s-klasę
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
błotniki do drobnej modyfikacji i bedzie lalunia
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
no to sie szykuje na sezon koło jest Gwint nowy zakupiony:banan: D2 racing
-
Przekładka Całego ori alarmu b5
witam:hi: da sie po całości przełożyć cała instalację z osprzętem z polifta do polifta ??? na co zwrócić uwagę przy przekładce??
-
8.5j et32 zawieszenie -40 i przycieranie opon o plastikowe nadkola. co zrobić?
dokładnie w b5 sie wycina w b6 tez sie tak robi:wink: u kolesia popuszczałem wszystkie śruby od nadkoli opalarka i jazda dało to rade ale nie tak skutecznie jak wycięcie... na zimę raczej bym nie wycinał bo cały syfff leci w szczeliny wraz z sola z dróg ale na lato śmiało
-
naklejki na klapie bagażnika
a listwy boczne na drzwi??? też da radę ta 3m?
-
naklejki na klapie bagażnika
też jestem ciekaw jaka taśma bedzie tak dobra jak ori w fabryce
-
obniżenie zawieszenia
- Odcina turbo. uszczelka pod pokrywą zaworów
na pewno to kopernik nie żyje!!!! odcinanie turba hmm japierw zrób tak -sprawdź szczelność podciśnienia czyli wężyki - podmień zawór n75 pozycz od kogos na chwile podepnij i sprawdz czy pomogło bo to jest najczęstszą przyczyną problemu -potem do sprawdzenia przepływka też możesz podmienić lub odpiąć swoją -gdy nic nie przyniesie rezultatu dopiero wtedy szukasz problemu w zapiekajacej sie geometrii w turbinie wiadomo ze podstawą jest podpięcie pod kompa ale te sposoby zrobisz sobie w warunkach amatorskich i warto od tego zacząć ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ---------- pocenie sie pokrywy to przypadłość afn-a w ori jest tak ze uszczelka jest zespolona na stałe z pokrywą i wymiana serwisowa polega na wymianie całej pokrywy... dla tego tak jes bo stalowa pokrywa się odkształca przy dokręceniu i po ponownym dokręcaniu juz sie nie ułoży tak jak powinna.. jedyny sposób to ściągnąć pokrywę i od wewnątrz delikatnie popukać tak aby to miejsce gdzie są otwory na śruby wyszły troszke na zewnątrz i wtedy montować i nie zapominac o nowych uszczelkach na śruby NIE DAWAĆ SYLIKONU robiłem tak wiele razy i według mnie tylko ten sposób sie sprawdzał- obniżenie zawieszenia
tył smiało wkładaj przodu szukaj z 2.5 2.6 2.4 nie patrz na to ze ma klime czy nie ma i skrzynia 6 czy 5 bo to sa brechty ludzie tak pisza jakby to byly nowe springi do nowego auta co za roznica czy waga bedzie +- 20-30kg??? nic! szukaj z v6 i bedzie git- obniżenie zawieszenia
różnica jest tylko miedzy sedan/avant no i oczywiście ośka/quattro- obniżenie zawieszenia
1be z silnika 1.8t jesli do siebie włosysz to nie siadzie 20mm tak jak powinno tylko znacznie lepiej ale bedzie zbyt miękkie pod twoja masę silnika- Jaki numer kolektora ssącego od B6 do B5 ?
kolektor z AWX- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ładna wycena łądna- Jaki koszt wymiany podsufitki w ASO ?
a mówiłem ze składanie plastików po ciemku przy niskiej temperaturze grozi połamaniem:wink: jak cos to spisz co jest uszkodzone i wpadaj na weekend ogarniemy to co powinno być zrobione :-) - Odcina turbo. uszczelka pod pokrywą zaworów