Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. ojj Ci powiem że ostatnia moja palcówka to czasy technikum
  2. foto jak siedzi zaraz dodam ale na zimowym 1ba nie chciało mi sie narazie gwintu wkładać ale jak dalej vedzie tak ciepło to chyba będę zmuszony sie przejechać ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- foto z kalkulatora trochę lipa ale w tygodniu cyknę cos ładnego na foto koło z dystansem 20mm bez dystansu jest idealnie do błotnika tak na cyk cyk a tu u kolesia na passku
  3. to raczej sobie zostawie na ciepłe dni dzięki za info czyli pompka z modułem komfortu musi być z wersji z alarmem??
  4. dokładnie jak kolega pisze polecam FB tam szybko dotrze do wielu osób
  5. na żywo to jakoś wygląda
  6. mam całego polifta i ma ori alarm a ja u siebie nie mam a jak czegos nie mam to lubie mieć hehe
  7. jak na 8.5 siedzi jeszcze nie wiem szukam gumy na przód
  8. noo sam sie dziwiłem że 225/35 tak fajnie siadło na 9.5j
  9. felgi z okolic poznania przyjechały z niemców na nowej s-klasie i od razu je zabrałem bo właściciel kupił ori fele pod s-klasę
  10. błotniki do drobnej modyfikacji i bedzie lalunia
  11. no to sie szykuje na sezon koło jest Gwint nowy zakupiony:banan: D2 racing
  12. witam:hi: da sie po całości przełożyć cała instalację z osprzętem z polifta do polifta ??? na co zwrócić uwagę przy przekładce??
  13. dokładnie w b5 sie wycina w b6 tez sie tak robi:wink: u kolesia popuszczałem wszystkie śruby od nadkoli opalarka i jazda dało to rade ale nie tak skutecznie jak wycięcie... na zimę raczej bym nie wycinał bo cały syfff leci w szczeliny wraz z sola z dróg ale na lato śmiało
  14. a listwy boczne na drzwi??? też da radę ta 3m?
  15. też jestem ciekaw jaka taśma bedzie tak dobra jak ori w fabryce
  16. na pewno to kopernik nie żyje!!!! odcinanie turba hmm japierw zrób tak -sprawdź szczelność podciśnienia czyli wężyki - podmień zawór n75 pozycz od kogos na chwile podepnij i sprawdz czy pomogło bo to jest najczęstszą przyczyną problemu -potem do sprawdzenia przepływka też możesz podmienić lub odpiąć swoją -gdy nic nie przyniesie rezultatu dopiero wtedy szukasz problemu w zapiekajacej sie geometrii w turbinie wiadomo ze podstawą jest podpięcie pod kompa ale te sposoby zrobisz sobie w warunkach amatorskich i warto od tego zacząć ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ---------- pocenie sie pokrywy to przypadłość afn-a w ori jest tak ze uszczelka jest zespolona na stałe z pokrywą i wymiana serwisowa polega na wymianie całej pokrywy... dla tego tak jes bo stalowa pokrywa się odkształca przy dokręceniu i po ponownym dokręcaniu juz sie nie ułoży tak jak powinna.. jedyny sposób to ściągnąć pokrywę i od wewnątrz delikatnie popukać tak aby to miejsce gdzie są otwory na śruby wyszły troszke na zewnątrz i wtedy montować i nie zapominac o nowych uszczelkach na śruby NIE DAWAĆ SYLIKONU robiłem tak wiele razy i według mnie tylko ten sposób sie sprawdzał
  17. tył smiało wkładaj przodu szukaj z 2.5 2.6 2.4 nie patrz na to ze ma klime czy nie ma i skrzynia 6 czy 5 bo to sa brechty ludzie tak pisza jakby to byly nowe springi do nowego auta co za roznica czy waga bedzie +- 20-30kg??? nic! szukaj z v6 i bedzie git
  18. różnica jest tylko miedzy sedan/avant no i oczywiście ośka/quattro
  19. 1be z silnika 1.8t jesli do siebie włosysz to nie siadzie 20mm tak jak powinno tylko znacznie lepiej ale bedzie zbyt miękkie pod twoja masę silnika
  20. kolektor z AWX
  21. ładna wycena łądna
  22. a mówiłem ze składanie plastików po ciemku przy niskiej temperaturze grozi połamaniem:wink: jak cos to spisz co jest uszkodzone i wpadaj na weekend ogarniemy to co powinno być zrobione :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.