Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    ja w drzwiach znalazlem prad tylko po stacyjce i tak podlaczylem ale nie ukrywam ze lepiej pociagnac kable do wnetrza i podpiac pod + po wlaczeniu swiatel i zapala sie rowno z podswietleniem konsoli:wink:
  2. zamienniki strasznie pekaja:kwasny: nawet latem a co dopiero w zimie
  3. mysle ze 1be wystarczy co??? czy walic 1BA?? mam dostep do kazdego zawieszenia
  4. teraz tak jest na sto % bym tak nie pojechal hehe juz oblatwiam kpl 1be i na takim zawiasie polece
  5. aktualnie mam ok -100:wink: pisze ze okolice bo jade w ciemno i nie wiem gdzie dokladnie bede:decayed: czyli wkladam seryjne 1be i lece uff zal troche
  6. jade w okolice Zadaru:wink:
  7. witam:hi: za miesiac wypad na wczasy do chorwacji sie szykuje i zastanawiam sie jakie drogi sa juz za granica Piolski?? w mojej b5 siedzi twardy gwint ostro skrecony i felga 17 z kapciem 225/45.... zastanawiam sie czy leciec na gwincie czy moze na czas wyjazdu upchac seryjne 1BE albo jakiegos kita -30 bede jechal w 4 osoby i pelen bagaznik aktualny stan jest sporo za nisko bo miedzu kolem a blotnikiem nawet malego palna sie nie upcha:decayed: dodam ze na tym zawiasie praktycznie komfortu nie posiada auto hehe myslalem ze troche podniose i bedzie git ale amorki strasznie twarde i martwie sie o pasazerow bo jestem przyzwyczajony.... dzieki za podpowiedzi co do jakosci drog na trasie i w samej chorwacji
  8. to nakrecaj ludziska z lubina i okolic i sie stykniemy:decayed:
  9. no ja za 2 tygdnie moge cos poszpacic bo auto do naprawy idzie
  10. mi woda kapie za prawym przednim kolem kolo mijsca gdzie sie oslone przykreca na wysokosci scianki grodziowej ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ---------- poginna bys tak gumowy odplyw wody
  11. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    wlasnie musze je opilowac jak mowisz bo slabo podswietla dopiero cos widac jak sie palca do klamki wlozy:kwasny:
  12. kup uzywany kluczyk i spokojnie przerobisz go. robilm mi tak koles jak rozje... swoj kluczyk
  13. jak w temacie kto rozkmini opis kolorow na sprezynach??? tył-- zielona--biała--biała przód-- zielony--rozowy-rozowy (to chyba 1be?? )
  14. wlasnie z vaga mam tylko dominatora zrobie logi takim??? Skaner Dominator VW Audi Skoda Seat CAN+KKL OBD2 (3280002937) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  15. wlasnie jutro jade do kolesia i podmienimy zawor i ogien zobacze czy powraca dolegliwosc
  16. wezyki nic do tego nie maja a i tak wszystkie sa nowe silikony
  17. tez mialem taki problem ale na stalowkach po zimie trzeba bylo ostro walic:polew: teraz mam osadzenie przesmarowane pasta z miedzia i jest po problemie
  18. wywala mi czasem taki błąd i łapie tryb awaryjny 17958. P1550 - ciśnienie doładowania szatnaga pracuje poprawnie gdzie dalej szukac????
  19. moze ma inny uklad inna ilosc czynnika hmmm na sto tak ma byc i nie masz sie czym martwic tak ma byc ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ---------- wiatrak ci chodzi od klimy??
  20. wszystko jest ok tak ma byc to syczenie to rozprezanie sie gazu:wink: po zgaszeniu auta przez chwile szyczy spokojnie
  21. włsnie cos trzeba zrobic
  22. mam cos podovbnego czesto na 3 biegu w okolicach 3600 obrotow i tez po wylaczeniu i wlaczeniu wszystko ok dzieje sie tak czasami
  23. cała prawda o Polakach:facepalm:
  24. juz chyba poszla ta audiola bo u mnie pio Lubinie ona lata heheh:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.