Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. łe no to muszę obczaić żeby u mnie tak nie było
  2. i co zrobiłeś z tym ?
  3. Jedynie pewnie wymienić całą oprawkę ale to już by trzeba było lutować ---------- Post dopisany 14-09-2012 at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2012 at 10:46 ---------- Jutro zabieram się za szyberdach bo zaczął świrować tzn nie mogą go zamknąć z pokrętła ale na szczęście domyka się z pilota. Myślę, że to pokrętło uszkodzone jutro rozbiorę i zobaczę ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- http://imageshack.us/a/img827/4065/p1100318p.jpg ---------- Post dopisany 02-10-2012 at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 21:34 ---------- Szyberdach zrobiony dzięki info z forum dzięki A tutaj dane z mojej niuni http://imageshack.us/a/img201/9940/p1100654.jpg ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- Mordka http://imageshack.us/a/img546/4852/p1100661.jpg ---------- Post dopisany 03-10-2012 at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 21:47 ---------- Z wyjazdu do Łowicza http://imageshack.us/a/img12/3172/p1100535p.jpg http://imageshack.us/a/img14/2778/p1100540e.jpg http://imageshack.us/a/img16/9164/p1100543i.jpg http://imageshack.us/a/img825/6781/p1100545c.jpg http://imageshack.us/a/img600/5325/p1100546j.jpg http://imageshack.us/a/img213/900/p1100548w.jpg jest moc jest
  4. ja widzę codziennie po kilkanaście a4 ale nikt nie ma ramek klubowych ;/ i chyba nawet nie ma ich w klubie ;/
  5. ładnie się prezentuje
  6. brak kasy na mody i nie ma co pokazywać ---------- Post dopisany 05-10-2012 at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2012 at 22:18 ---------- ramki są już ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  7. a 13 za tydzień pasuje? ---------- Post dopisany 04-10-2012 at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 23:35 ---------- Na razie jest nas 3 ale może damy ogłoszenie w radiu planecie i trochę wiary zjedzie się
  8. no nie pracuje ale koło 21 kończę dopiero robote ;/
  9. no ja tak samo ;/ wiadomo zarobki naszę nie pozwalają na coś żebyśmy zrobili
  10. sobota niedziela pracuje ;/ chyba że w piątek ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- no to zapraszamy
  11. no dokładmoe trzeba trochę $$ i zbieram zbieram i zrobię kozę
  12. Arkadiush odpowiedział(a) na Max04 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładna czarna bestia
  13. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/ tu ma lekturę poczytaj
  14. najlepiej jechać z tym do elektryka i masz problem z głowy jak masz znajomego to nie powinien dużo Ciebie skasować
  15. no ja te to lubi w moich okolicach jeździ dużo A4 więc może ogłoszenie na jakimś portalu czy w radiu to zorganizujemy liczę spotkanie co na to klubowicze ?
  16. no ładna ładna suka ;D
  17. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Spoty Słupecko Konińskie Zapraszamy także wszystkich z okolic tych miast: -Turek -Koło -Witkowo -Gniezno -Września Miejsce spotkań: Konin galeria nad jeziorem: Niedziela godz. 16 Zapraszamy Można nas też znaleźć na facebooku: Facebook
  18. siema siema z rana
  19. jest fajna
  20. Arkadiush odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ciekawy pomysł powiem
  21. avant jak avant trzeba trochę złożyć ale to jak pozbieram kasy trochę
  22. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    błąd w climatroniku ?a na liczniku przykładowo jaką prędkość miałeś ?
  23. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    no to dziwne ... bo u mnie pokazuje normalnie prędkość

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.