Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Uciekający płyn
łe no to muszę obczaić żeby u mnie tak nie było
-
Uciekający płyn
i co zrobiłeś z tym ?
-
[B5 AFN] Mój srebrny Avancik
Jedynie pewnie wymienić całą oprawkę ale to już by trzeba było lutować ---------- Post dopisany 14-09-2012 at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2012 at 10:46 ---------- Jutro zabieram się za szyberdach bo zaczął świrować tzn nie mogą go zamknąć z pokrętła ale na szczęście domyka się z pilota. Myślę, że to pokrętło uszkodzone jutro rozbiorę i zobaczę ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- http://imageshack.us/a/img827/4065/p1100318p.jpg ---------- Post dopisany 02-10-2012 at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 21:34 ---------- Szyberdach zrobiony dzięki info z forum dzięki A tutaj dane z mojej niuni http://imageshack.us/a/img201/9940/p1100654.jpg ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- Mordka http://imageshack.us/a/img546/4852/p1100661.jpg ---------- Post dopisany 03-10-2012 at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 21:47 ---------- Z wyjazdu do Łowicza http://imageshack.us/a/img12/3172/p1100535p.jpg http://imageshack.us/a/img14/2778/p1100540e.jpg http://imageshack.us/a/img16/9164/p1100543i.jpg http://imageshack.us/a/img825/6781/p1100545c.jpg http://imageshack.us/a/img600/5325/p1100546j.jpg http://imageshack.us/a/img213/900/p1100548w.jpg jest moc jest
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
ja widzę codziennie po kilkanaście a4 ale nikt nie ma ramek klubowych ;/ i chyba nawet nie ma ich w klubie ;/
-
do usunieca
ładnie się prezentuje
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
brak kasy na mody i nie ma co pokazywać ---------- Post dopisany 05-10-2012 at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2012 at 22:18 ---------- ramki są już ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a 13 za tydzień pasuje? ---------- Post dopisany 04-10-2012 at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 23:35 ---------- Na razie jest nas 3 ale może damy ogłoszenie w radiu planecie i trochę wiary zjedzie się
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no nie pracuje ale koło 21 kończę dopiero robote ;/
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no ja tak samo ;/ wiadomo zarobki naszę nie pozwalają na coś żebyśmy zrobili
-
Spoty Słupecko - Konińskie
sobota niedziela pracuje ;/ chyba że w piątek ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- no to zapraszamy
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no dokładmoe trzeba trochę $$ i zbieram zbieram i zrobię kozę
-
Oto moje audi
ładna czarna bestia
-
Wymiana licznika zwykłego (98r) na fis (01)
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/ tu ma lekturę poczytaj
-
Problem z opuszczaniem elektrycznym szyby
najlepiej jechać z tym do elektryka i masz problem z głowy jak masz znajomego to nie powinien dużo Ciebie skasować
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no ja te to lubi w moich okolicach jeździ dużo A4 więc może ogłoszenie na jakimś portalu czy w radiu to zorganizujemy liczę spotkanie co na to klubowicze ?
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
no ładna ładna suka ;D
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Spoty Słupecko Konińskie Zapraszamy także wszystkich z okolic tych miast: -Turek -Koło -Witkowo -Gniezno -Września Miejsce spotkań: Konin galeria nad jeziorem: Niedziela godz. 16 Zapraszamy Można nas też znaleźć na facebooku: Facebook
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema siema z rana
-
[A4 ADR] Hans Czestochowa
jest fajna
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
super
-
Klubowa Poczta
ciekawy pomysł powiem
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
ładna ładna
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
avant jak avant trzeba trochę złożyć ale to jak pozbieram kasy trochę
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
błąd w climatroniku ?a na liczniku przykładowo jaką prędkość miałeś ?
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
no to dziwne ... bo u mnie pokazuje normalnie prędkość