Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Audi A4 B5
    dzięki bardzo ;D
  2. jak widzę to większość ma z dokręcaną końcówkę ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- owszem wchodzi cały aczkolwiek jakoś mi się nie podoba ;D
  3. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Audi A4 B5
    ten klej benzyna ekstrakcyjna czy czym ?
  4. Arkadiush opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Powiedźcie mi drodzy klubowicze jak zerwać literki na klapie bagażnika? chodzi o napis audi i 1.8
  5. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    u mnie w avancie poszedł na autostradzie 225 km i dalej nie chciał ;/ ---------- Post dopisany 11-09-2012 at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 13:55 ---------- a czy swappa można zrobić ?
  6. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    jak gadałem z moim elektrykiem to powiedział że spokojnie można podpiąć że on to robił i nie będzie problemu aczkolwiek ja nie wiem....
  7. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Audi A4 B5
    akurat znalazlem na szrocie podłokietnik za 40 zł ;]
  8. no a avancie podobno 55 litrów tak jak gadam z ziomkami... no ja chce w klapce od wlewu wkręcana;)
  9. ładnie się prezentuje
  10. aha dzieki ale znalazłem zagadałem z taką babką i otworzyła mi bramę ;] Kurde w niedziele pracuje bo bym przyjechał do was chłopaki ;/
  11. aha dzięki ;]
  12. ja miałem że lewt tylni mi nie działał to odkręcilem i okazalo sie ze kablek byl odczepiony podlaczylem i wsio dziala ;]
  13. no to całkiem sympatycznie ;D
  14. ja np u siebie miedzy czterema przełącznikami mam taki podłużny przycisk i jak on jest wciśnięty wszystkie szyby lecą u mnie w dół za każdym razem... moim zdaniem to może być to
  15. tu masz wątek do tego typu http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-kierownicy-liftingowa-czteroramienna-107806/index3.html#post1784235
  16. co prawda to prawda... ale wiesz jak jest czasami brak kasy na założenie to tak jest;/ aczkolwiek jeździłem golfem 3 w gazie kolegi całkiem całkiem.. Co prawda audiczka to pierwsze moje auto i nie narzekam
  17. pytanie do ludzi z Poznania. Jakiś parking niedaleko od staszica nie płatny?;]
  18. tak myślałem że to TY ;]
  19. Tu macie filmik ten klubowicz z Lublina ;D
  20. mile powitanie że tak powiem cholernie miłe powitanie ;]
  21. Dobry Dobry ;] jak tam Panie i Panowie ? ;] Wczoraj przyjechałem do Poznania stanąłem sobie samochodem po lewej stronie ulicy na Staszica podchodzę do samochodu po godzinie patrzę mandat.. no lol ale się wkurzyłem ;] 35 zl dali mi a jak nie zapłace w ciągu tygodnia to 50 ;/ ale lipa ;]
  22. To niestety nie ta z youtube ale może kiedyś nie będzie wyglądać gorzej nie wiem w sumie ale podobne lampy tył i rejestracja LU chyba byla ;]
  23. avant jaki się należy ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.