Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Pytanie
Pytanie mam do was. Są może tu jakieś kobiety? Pytam z Ciekawości Czy Panie tylko gustują w A3
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
Ale ze szczegółami to na prawdę wysiliłeś się
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
nie tylko Ty wiesz co dobre
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
ładna sztuka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
16 mnie nie będzie na spotkaniu ale jadę 10-11 jakby ktoś chciał się spotkać to pisać
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
ładnie ładnie sie prezentuje
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
No Trzeba mieć hajs którego ciągle brakuje ;/
-
[B5 AFN] Mój srebrny Avancik
Trochę szpeci ale innej adaptacji nie mam. Po nowym roku założę inną bardziej nowoczesną i mniej szpetną ) Jest dobrze
-
[B5 AFN] Mój srebrny Avancik
fajne
-
[B5 AJM] Czarny avant +BRD+FMIC+AL
super avant
-
[B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
ładny szarak
-
Zegary
Chodzi mi ot o jak pokazałem mam jak wyżej zegary a chce wymienić żeby mieć fis ale mi chodzi czy mogę takie: http://images33.fotosik.pl/82/ce955a2824c92c1a.jpg czy takie: http://obrazki.elektroda.net/81_1279542685.jpg Bo chciałbym kupić ale nie wiem jakie dokładnie żeby pasowało do mojego modelu
-
Zegary
nie nie mam. Jakie zegary mogę kupić żeby działały w audi
-
Zegary
Witam. Mam do klubowiczów pytanie Otóż w swojej audi posiadam o to takie zegary: http://www.acsw.home.pl/zdjecia_allegro/licznik_audi-a3/licznik_audi-a3_01_resize.JPG Moje pytanie brzmi: Jakie zegary z fisem pełnym mogę zamienić za ten licznik? Audi jest z rocznika 1997
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Niedługo będę jechał na giełdę możemy się jakoś zabrać ---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- no właśnie w sumie do czego jest to na drugim przełączniku od kierunku ?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
ładna
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
ciekawie wygląda ;D
-
[ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
ładna jest
-
Audi A4 b5 By Soczysty
nawet nawet ;]
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
ładna sucz
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
zawsze każdy musi kiedyś zacząć modzić jak to mówią dla chcącego nic trudnego a wiadomo że początki są trudne jak ktoś zbiera powoli kasę albo jej nie ma
-
[B5 AFN] Mój srebrny Avancik
Fis Ci działa ? bo tak w sumie nie widać nic... ale w automacie? Hmmm wole manuala ;D
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ja szukałem u siebie na szrotach ale jest taki ciężki motyw że masakra ;/ ---------- Post dopisany 03-09-2012 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 21:06 ---------- właśnie takiego szukam ale nic u mnie nie ma ;/ pojadę na giełdę i kupię może... trzeba zbierać kasę żeby zrobić kozę
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
ładny srebny avant
-
A4 B5 1.6 sedan - prywo
ładny ten kolor ma shrek ją też możesz modzić a nie tylko BMW