Treść opublikowana przez griga-st
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Ach te Warszawiaki:facepalm: Byście se autostradę na południe zrobili, to by wam WRC zrobił jak należy:naughty: pzd
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
W B7 była akcja serwisowa na napęd wałków(wymienili łańcuch na kola) i pewnie tylko dlatego maja przebiegi pow. 200k:decayed: albo Niemiec "zdążył" wymienić Wywalając to ustrojstwo masz prawie same plusy: nie zepsuje się więcej , silnik szybciej się wkręca, wazy o ok.8kg mniej:wink:, operacje można wykonać u siebie w stodole. A "prawie" dlatego że problem jest ze ściągnięciem kola zębatego z walu:kwasny:, kolega z Rumii nie zarobi(i tu bez żadnych podtekstów). Nic nowego nie napisałem. Jest o tym z tysiąc stron na forum. Ale rozumiem twój stres bo sam to przechodziłem:facepalm:
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
I tu by się kolega zdziwił Na niemieckich forach płacz i zgrzytanie zębów. W BPW masz gwarancje ze się to zj**ie:polew: W BLB czy BRD/E siedzi ten sam moduł. Po `07 zmienili łańcuch na kola, napęd pompy oleju ten sam co przed `07.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Podejrzewam ze piątki nie zdążysz wrzucić
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Pawel, może z tym "bezsensem" pojechałeś, ale ta funkcja działa właśnie tak jak opisałeś. Do opisu koloru tez można się przyczepić: to nie jest vulcano rot:decayed: Co nie znaczy ze kolor jaj nie urywa:slina: Ładniejsza była tylko moja stara sprintblau
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Masz to na mysli? Dokładnie. Fura za cn. 150 kola, a na łysych oponach jechał. Brysio, droga hamowania itp. są dowodem w sadzie. Fotki jak najbardziej do wglądu, niestety nie mogę na forum. Wpadnij w wolnej chwili:wink:
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Z tą ręczną zmiana biegów brzmi bardzo ułańsko, ale przy 200+ w takim pocisku jakim jest R8 na zatłoczonych niemieckich autostradach lepiej jest mieć obie ręce na kierownicy. Kiedyś znajomy dal mi SLR-em pokierować. http://3.bp.blogspot.com/-xYBnBOPxfJE/TZfo7RJFxDI/AAAAAAAAASU/90zLX1U6J1w/s640/2009-mercedes-benz-mclaren-slr-stirling-moss_1.jpg Powiem ze na takie auta powinna być specjalna kategoria prawa jazdy:decayed: Słyszałeś może jak ostatnio pojechał klient GT3- ką na A95?
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Wszystko gites, tylko oryginalny sterownik DSG obcina niutki....
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Wielu kolegom się ona nie podoba, ale mi tak Może kiedyś 102mm czarny wydech przyjdzie i będzie git
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Wreszcie i ja doczekałem się urlopu:banan: Ale już wcześniej planując go Niestety jadąc na umówiony termin zaliczyłem dziurę, i dwie prawie nowe Dunlopki poszły się je"§$%&ac.... Kilka fotek z Mod Session u mistrza WRC : celem mojej wizyty bylo pare praktycznych modow: pierwszy to klapa elektryczna: a drugi to kamerka cofania: WRC nie wali ściemy, nawet izolacja jest taka jak w originale:decayed: Nie obyło się w prawdzie bez ofiar, ale oryginały są już w ASO zamówione: cos Doszło tez coś dla oka: pikowana gałka zmiany biegów(trójramienna kiera bez napisów:grin: w drodze): oraz dokładka zderzaka(Blade) z Audi Aero Paket pomalowana w L1RR. Myślę ze będzie pasowało do koloru felg L8AU: Zastanawiam się tylko czy iść dalej w ten pakiet, czy jednak sy-lajne...
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Wozidlo marzenie, zwlaszcza czerwien:slina: Te fotki jakby znajome:eusathink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wpadne, wpadne, byleby Staszek tych klocków za szybko nie zebrał Coś mi się zdaje że będzie najbardziej wypaśna A5 w PL WRC jak zawsze profi szycie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Przez ciebie mam szlaban na dłubanie do końca urlopu, po tym jak wróciłem do domu o drugiej w nocy i w dodatku trzeźwy:decayed:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To pewnie zależy jak mocno ją naciągniesz:decayed: Zaczepy są chyba w standardzie, więc każdy sobie może zmierzyć
-
B8 TrOOOOp
Navi,media... W + to ci auto online zvagują
-
[ALL B8] A4 B8 1.8 TFSI czarnulka by aldam
Wygląda na to ze pierwszy właściciel po katalogu pojechał, czyli " cena A4 zaczyna się od..." Te silniki maja już po 5 lat i narazie Google nic nie mówi o jakiś większych problemach oprócz dużego apetytu na olej. W 1.8 o wiele zadziej spotykana przypadłość. Myślę ze "będzie pan zadowolony":wink: Tan motorek od razu na 210KM robić samym softem. I powodzenia w dłubaniu:thumbup1:
-
Miejsce na bagnet w A4 B8 2.0TFSI
Cyfry są po polsku:grin:
-
B8 TrOOOOp
Identyko() w B7 Avant.
-
Miejsce na bagnet w A4 B8 2.0TFSI
Opluje ci cały silnik olejem Tu masz tabelkę do tego bagnetu:
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Spalaniem oleju jak najbardziej należy się przejmować. Olej ma inna temperaturę spalania i nie zamienia się w gaz, tylko w ostre cząsteczki. Ten silnik ma Kata z norma EU5, i sadza robi w nim spustoszenie.
-
B8 TrOOOOp
Mam ten sam "problem". A4 jest moim trzecim autem, i służy do jeżdżenia na urlopy, tudzież zimą na narty. Utrata wartości+podatek+przeglądy, itp. to koszta rzędu 500€ miesięcznie(po odliczeniach) Z firmy mam nowiutką A6 w wypasie za 400 euronow na 15 dni z 3tys. km. .... Ale tu na forum nikt chyba w takich kategoriach zdroworozsądkowych nie myśli:decayed:
-
Sezon Rowerowy 2016
to ladne km robisz w ciagu miesiaca Fajny " kubus " i dobrze przygotowany ekwipunek... do kiery przypioles tel. czy typowe navi ? LTD 29" Tak dobrze niestety nie mam żeby codziennie jeździć. Tylko podczas zlej pogody, a tej ostatnio jak na lekarstwo... Na kierownicy N9. Świetnie się sprawdzają mapki Nokii(dla pieszych,śmigam przez las ), bateria i jako-taka wodoodporność.
-
Sezon Rowerowy 2016
Wy tu o przyjemnościach, a ja w drodze do pracy 27km w jedna stronę :
-
Smród z dmuchawy w A4 B7
Pany, chyba coś z tym osuszaczem namieszane:kox: Jak najbardziej to bardzo ważne urządzonko do prawidłowego funkcjonowania klimy. I jak najbardziej osusza, ale wewnątrz układu, a nie w kabinie:wink: Do usunięcia tytułowego "odoru" nie jest niezbędna jego wymiana.
-
Smród z dmuchawy w A4 B7
Temat się przewala systematycznie każdego lata:wink:. Ja tez walczyłem z tym problemem w B7. O "magicznych środkach" w ASO jest tutaj:http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/czyszcenie-parownika-b8-280272/ Jak już ostro daje z nawiewów, nie pomoże żaden ozon, czy inne granaty. Tak jak @kiko pisze, parownik należy mechanicznie oczyścić(odpływ musi być drożny). Ja zastosowałem kompresor z przerobionym pistoletem do konserwacji, tabletkę do zmywarki+5L cieplej wody na pierwszy ogień(tam gdzie@kamilGZB), następnie Airco, chyba z 10L 70% etanolu:kox:(denaturalizowany), 5L izopropanolu, godzina ozonowania i na koniec dopiero "granaty" od Würth`a dla zapachu. Płukankę najlepiej przeprowadzać co roku, bo parownik(jego pozycja) w B6/B7 jest wadliwie skonstruowany i skroplona woda pozostaje na nim, a nie spływa. Woda łączy się z kurzem, i mamy gotowa papkę która nie tylko śmierdzi, ale jest niebezpieczna dla zdrowia, a dla dzieci w szczególności(np.Choroba legionistów). Niektórzy koledzy radzą sobie z tym włączając na fula ogrzewanie po kazdej jeździe z klima, ale to musi potrwać z 10min zanim odparuje cala woda z parownika:facepalm: