Treść opublikowana przez griga-st
-
[all b8] a4 b8 1.8 tfsi, 2008
Skrzynia DSG.
-
[all b8] a4 b8 1.8 tfsi, 2008
Moim zdaniem "legendarna" oszczędność TFSI jest przereklamowana. Jasne ze przy emeryckiej jeździe do 80-ki spaliła mi tyle: ale normę mam dychę, i to tez przy stosunkowo spokojnym przemieszczaniu się.
-
[ALL B8] S-Line 2012
Służbowe to najlepsze auto na świecie:slina: Pod warunkiem ze jest do twojej dyspozycji 24h:wink:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto bogatemu zabroni...?Miastowe narzekają, a w Bieszczadach świetne warunki narciarskie:facepalm:
-
[all b8] a4 b8 1.8 tfsi, 2008
Przybywa etylinowców na forum:thumbup1: Bardzo fajnie wygląda ten środek, tylko te dekory to jesionowym parkietem zalatują Szyberdach tez robi robotę. Program na 211KM i będzie to jakoś jechać.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
A czy większy stopień sprężenia = większa moc? Gabrielu, a ty ksiądz jesteś?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Coś ty Turdzi z tym gazem tak wyskoczył? Mieszasz ideologie z czystym pragmatyzmem.
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Tyle było wyprodukowanych sztuk z okazji zdobycia wszystkoego w Deutsche Tourenwagen Meisterschaft(od 2000 Masters) w 2005 roku. http://www.v10.pl/narzedzia/tapety/Samochody/Audi/Audi%20A4%20DTM%20Edition/Audi%20A4%20DTM%20Edition%201024x768_b25.jpg S-ek z tym pakietem naklepali 250 sztuk. Ale tylko dla amerykańców. http://www.cartype.com/pics/3974/full/audi-s4-25q_fs.jpg Dla mnie to druga(po audi quattro) najładniejsza audiczka w historii:wink:
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Celuj w coś takiego: http://www.alt4billigt.com/media/catalog/product/cache/5/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/n/n/nnaudia40035.jpg Jest na forum spis części. Do tego tytanowe OZ-y, ew. taki środeczek:http://cdn-www.rsportscars.com/images/audi/2005-audi-a4-dtm-edition/a4dtm05_inter.jpg
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Brysiek, oczywiście zgoda jeżeli chodzi o osobę prywatna. Gadka jest o odliczeniu VAT.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Musisz prowadzić książkę pojazdu i rozliczać się z kilometrów, albo płacisz podatek od 1% wartości pojazdu co miesiąc.
-
B8 TrOOOOp
Chyba sie do Elsy dobrali...
-
[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI
hmmm. Przywołanie boya parkingowego:decayed: ? Dywan w garażu robi robotę
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- [B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Cywilizacja i do nas powoli dociera:thumbup1:- B8 TrOOOOp
Czy zastosowanie tego ustrojstwa ma sens w połączeniu z MMI3G? http://www.audi.co.uk/accessories-searcher/displayImage.do?imageId=15315&metaId=15314 8P0051440A- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nie tylko obniża, ale tez ustawia w kierunku "do auta". Nie wiem tylko czy ta pozycja jest "programowalna":eusathink:.W BMW ta opcja, wydaje mi się, lepiej jest rozwiązana.- [ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI
Blade od MS Desing nowy kupowałeś? Bo cena w ASO zabija... Nalepka S4? No cóż, co kto lubi:decayed: Jak tam olej?- [B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
KSUmnie zmyliło:facepalm:... W moich czasach to były kultowe blachy.- [B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Szkoda ze A4B8 nie ma tego koloru w standardzie:facepalm:Mam w tym samym kolorze , tylko w avancie:decayed: Do tego auta pasują "jedynie słuszne" felgi: http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/6/2666/37960646/img-7300-3945772604774455199.jpg walki out, i bezawaryjności:wink: PS.Jesteś z Ustrzyk Dolnych?- Audi 80 B2 - 1.6 Diesel 1985r., czyli rakieta na gnojówkę :)
Kiera i nalepka auto cross out! Poza tym chroń ją jak Jarek dziewictwa! Jej wartość pewnie już rośnie:wink:- Audi s2 coupe 3b
Kiedys, kiedys, jak bylem mlody:facepalm: tes sie slinilem na taka:slina: Zostaw mozliwie orginal:wink:- LPG do TFSI
No wlasnie, zacznij od czytania watku:decayed: Tak jak Predki napisal, to rozwiazania zastepcze.- LPG do TFSI
Kurcze, super to brzmi:jerk: Ale... zero konkretów:kox: Prezentacja instalacji ICOMA w Polsce odbędzie się dopiero za trzy tygodnie. Na stronie amerykańskiej są pokazane zdjęcia trzech samochodów i nic więcej. Wygląda na to ze są jednak dedykowane:wink: Instalka jest łudząco podobna do rozwiązania Vialle, zobaczymy co z patentami. Nie mniej jednak to świetna wiadomość ze zaczyna się coś dziać w tej kwestii. http://www.autogas-icom.de/userimages/home/icomjtghp002.jpg http://www.icomitalia.it/files/autotecnica_luglio_2009.pdf - [B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro