Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. griga-st odpowiedział(a) na dioniz temat w 2.0TDI
    wiecej cukru w cukrze Zeby bylo jasne-wcale tego nie neguje,to calkiem mozliwe .Od 15 lat jak wymieniam w Polsce, to Filtron i jest OK
  2. Jest mały problem z osłona termiczna wlewu paliwa: Przyjemniaczki w fabryce poodcinali wypustki(gwinty) do których jest przymocowana ta osłona . Ja poradziłem sobie specjalnie spreparowanymi opaskami i klejem silikonowym(wlew jest z plastiku).
  3. O czym jak o czym, ale o olejach jest na forum chyba z 1GB(serwer ma dobre smarowanie ). Tez jestem laikiem,ale chyba norma VW507.00 jest ze względu na DPF wprowadzona(może jeszcze long-life).Pompki nie wiem czy są olejem smarowane ? Wydaje mi się ze nie. U mnie chłopaki w T4-kach ponad 300kkm przejechali na 10W40 i wiem ze te te samochody do dziś gdzieś tam kulają. BPW ma filter cząstek wiec olej o nieodpowiedniej normie możne go zniszczyć, natomiast na silnik nie powinien mieć jakiegoś złego wpływu.
  4. (BPW)100 tys napukalem(teraz 148tys) juz na podwujnym z BRD. I z DPFem wszystko OK.
  5. Dokładnie,a szanowni koledzy "bija piane" przez ostatnie osiem stron Mam kumpla który miał b-szóstkę i tez wierzył w te miksole i denaturaty . Przy czym słowa "miał" i "wierzył" są tutaj jak najbardziej celowo użyte
  6. Zgadza sie,tak bylo
  7. 1,8T to inny silnik,ale mi jak poszly cewki to zaswiecila sie zolta kontrolka silnika. O "service" na FIS-ie nie przypominam sobie.Mialem tez kilka dni odlaczony akumulator, ale nie bylo problemu z odpaleniem.
  8. Temat od jakiegos czasu wraca jak bumerang na forum Vialle narazie do 1,4 tylko robi...Zamaly popyt. Szkoda ze w Posce nikt sie za to nie wziol .Wkoncu jestesmy najwiekszym rynkiem jezeli chodzi o samochodowe LPG w Europie.Niestety wychodzi na to ze rynkiem tylko konsumenckim (mam nadzieje, ze wjechalem komus na ambicje )
  9. (BPW) Rzeszow ASO Seat-1700zl(org. czesci+wymiana oleju+robocizna).
  10. Ale w dieslu bedzie kopcilo ci zderzak... .Ja mam w BPW zalozony podwojny i widac ze koncowka jest troche okopcona . :gwizdanie:.W Nowych jest prawdopodobnie inny DPF bo maja faktycznie proste koncowki.
  11. Na moje ucho to albo bendix alternatora(po dodaniu gazu powinno przycichnac);albo sprzegielko kompresora klimy(po wloczeniu klimy powinno ucichnac/zmienic sie dzwiek). W moim dieslu(BPW) oba przypadki m/w.w tym samym czasie,przy czym alternator na urlopie w Italii napier%&*# jak cholera,az glupio bylo jezdzic [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________I przestancie wreszcie spalenie zarowki tlumaczyc rozwaleniem sie napedu pompy oleju!
  12. griga-st odpowiedział(a) na smughos temat w Audi A4 B6/B7
    czytamy ze zrozumieniem :
  13. Jest jeszcze jeden witz zwiazany z PDF-em,przy jezdzie po miescie zuzywa rope do wypalenia sadzy i suma sumarum efekt odwrotny do zamierzonego+moje nerwy(i pieniadze,czas)bo jakims cudem dostaje sie ropa do oleju przy takiej jezdzie .
  14. To niestety niezaprzeczalny fakt ze Nokia zostaje troche w tyle z tym symbianem .W 2009 pojawila sie jaskolka w postaci N900 z Maemo. Ale w N8 dalej trzecia odslone symbiana wsadzili . Ja zaczolem przygode z Nokia od N73 ,potemXM5800 a teraz N8.Moze mialem szczescie, ale nie mialem jakich specjalnych przygod,poza niezliczonymi upadkami.XM plywala nawet 2 razy w jeziorze i dalej dzialala .N8 zaraz po kupnie wylondowala w naprawie na1 dzien. Wymienili softa i batere.Wkurza mnie tylko nadajnik FM-o ile w sedanie jest wmiare OK,to w kombiaczu musi lezec z tylu na siedzeniu . Plusy to aparat,aluminiowa obudowa i calkiem niezly ekranik(porownywalem z iP4),no i aktualne mapy dzialajace bez internetu.
  15. Czyli dalej zawracanie du....z oddawaniem(wysylaniem)itp Juz chyba znalazlem rozwiazanie-Sat tuner z 500GB HDD i BlueRay-em od Samsunga za 380 ojro. Mimo wszystko dzieki za podpowiedzi
  16. A co sie dzieje z tuneremHDD po uplywie tych trzynastu miesiecy jak mi sie "odwidzi" ta "N"-ka? Kilka lat temu przerabialem temat z cyfrowym Polsatem
  17. Czyli niepotrzebie kupowalem TV z tunerem SAT? Myslalem cos raczej na free-TV .Internet nie wchodzi w rachube-mam(narazie) za wolne lacze nawet na YouTube Ale dzieki za pomysla
  18. Witam, Prosze was o propozycje nagrywarki HDD pod LCD-ka(SonyNX815)z wbudowanym tritunerem(DVB-T,C,S).Zona pracuje czasami popoludniami, i chciala by nagrac swoje seriale .Dotychczas robilem to na kompie z karta,ale czasami zapominam wloaczyc i jest draka . Z gory dzieki!
  19. Etam,panowie-nie ma sie co szczypac,niech kazdy jezdzi jak uwaza.Jak frajde sprawia but to wporzo ,tylko to kosztuje! :evil:Jak ktos woli "relaks"tez OK .Ja mam do rodzicow prawie 1300km i jak bym jechal 130km/h to bym kota dostal Pozatym przy szybszej jezdzie nie przybywalo oleju w silniku! Fakt jest dwolitrowki w dieslu z pierwszych czterech lat produkcji z tego co mozna poczytac na necie, maja powiedzmy sobie "slabosci"(narazie cichosza co sie dzieje w B?) PS Zblizaja sie wyjazdy swiateczne i prosba do tych co jezdza powoli: trzymajcie sie prawego pasa i wlaczajcie kierunkowskaz PRZED wykonaniem manewru, i prosba do tych co zap...: nie podjezdzajcie pod dupe i nie "blindujcie" z bliska! pozd.
  20. Stuttgart, zwykly dizelek:1,32(euro). Kolega Andy prubuje jakies tresci polityczne tutaj przemycic Dawni kumple Danek i Jarek nic tu nie poradza,tak jest w calej Europie.
  21. Jaro-Nie robi sie z tego przypadkiem luf armatnich( )? szacun za pomysly
  22. A jak jest z ustawieniem pola gdzie "laduje"plyn od spryskiwacza? Igla i metoda prob i bledow? PS. Dosypalo dzisiaj sniegu w Alpach, wiec jak kto moze w weekend, dechy i w gory! Stety-niestety,taniej jak w moich pieknych Bieszczadach
  23. Od siebie dodam,ze temat byl calkiem niedawno poruszany na forum. U mnie problem ten sam na krutkich odcinkach(BPW)-ok5 do 15 km. Na trasie do Polski i z powrotem(ok.3kkm)nie przybylo nic. Z tego co slysze na forum, to mozliwosci sa dwie:PD albo PDF.Narazie nie chce mi sie rozbierac pompek.W przypadku tego feleru wydaje mi sie watpliwe uzywanie oleju o specyfikacj 507.00 ze wzgledu na skrucone czasookresy miedzy wymianami(chyba nikt nie jezdzi na tej rzedziznie ) Co o tym myslicie ?
  24. Siemka,temat na czasie-zaczela sie zima i coraz częściej używamy wycieraczek. Co mi czasami przeszkadza, to po naciśnięciu spryskiwacza wycieraczki "machają" trzy razy co czasami jest zupełnie zbędne.Można cos z tym zrobić zeby wycieralo tyle razy ile JA chce? :myśli: PS.Pod tematem "wycieraczki" wyrzuciło mi 35 stron wiec może odgrzewam stary temat(forum rosnie ).
  25. griga-st odpowiedział(a) na nanika temat w Audi A4 B7
    ....i wymien wszystkie cztery najlepiej bo padaja jedna po drugiej(u mnie fabryczne wytrzymaly ok.60kkm-9)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.