Treść opublikowana przez edraven
-
Felgi A8 9 cali et33 do b8
Z tego co wyliczyłem to przy 9j i ET33 masz wystawanie odrobinę większe niż u mnie na 8.5j ET29. Tylko że ja jeżdżę na 1BA, a na eibachu masz prawie pewne tarcie.
-
B8 TrOOOOp
Na razie luźno szukam,ale jak będzie okazja konkretna to będę pamiętał Dzięki
-
Felgi A8 9 cali et33 do b8
Wzorcową opona do b8 jest chyba 225/55/16 więc dla niej idealnym odpowiednikiem jest 245/35R19. 0% różnicy. jeżeli masz już 235/35/19 to od biedy będzie. Przedtem źle Ci podałem bo wziąłem złą opone jako wzorcową. Jeżeli masz sporą glebe to będzie tarło bo przód wyjdzie poza obrys.
-
Felgi A8 9 cali et33 do b8
Będzie delikatnie przodem wystawać. Ja mam ET29 8.5J z a5 na oponie 245 i 5mm wystaje przodem. ET33 byłoby ok z felgą 8.5J. O oponach zapomnij, kompletnie nie ten rozmiar. od bidy siadłaby opona 235/40R19
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Bezpiecznik od zapalniczki chyba masz w bagażniku po prawej stronie obok komfortu. Jeżeli to bezpiecznik padł.
-
B8 TrOOOOp
Nie dawaj galy od S4 automat do manuala. Słabo to będzie wygladac. Weź ta która pokazał kolega, ja mam taka i siedzi w łapie super i wygląda świetnie. Poza tym montaż gałki z automatu do manualna nie obedzie się bez rzeźby.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Napisz do kogoś kto ma 3G+ z PDC+ może być yoghurt, WRC zeby ci podali ustawienia PDC bo rzeczywiscie 3G+ ma inna konfiguracje
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
A oklejałeś już lustra? Inna bajka niż oklejanie płaskiego:/ Cuber, ogarniałeś już coś temat przekładki zderzaka z tyłu na polift z rurkami zabudowanymi?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Sprawdz czy zielone menu masz zakodowane jak niżej, kiedyś WRC mi to podpowiedział. Green menu ---> car ---> caroperation ---> odznaczasz kwadracik o PDC ----> cardevicelist ----> suwak chyba na 5 lub 1 restart mmi Uważaj, też zeby nie miaeć za dużo zaznaczone w zielonym bo efekt odwrotny będzie, coś może nie działać.
-
Nowy zakup A4 B8 2.0 TDi prośba o ocenę serwisu ;)
Jak mam być szczery to osobiście ani nie zmianiałbym rozrządu, ani filtrów i oleju. Ktoś po coś wymyślił te okresy przeglądów i wymian. W marcu miałeś serwis przy którym wszystko zrobiono. Jedź w marcu zrobić swój przegląd i tyle. Nie lubie takiego ślepego wymieniania wszystkiego jak leci tylko z powodu zakupu auta.
-
wibracje auta od 115-140km/h 2014r
jeżeli auto jest na gwarancji to nie rozumiem czemu się wahasz z zostawieniem auta u nich. Niech ogarnął temat sami. Mam wrażenie że obok brania oleju przez 2.0TFSI wibracje kół to jest drugi temat który audi chce zamiatać pod dywan bo ludzie nie potrafią w żaden sposób im udowodnić ich winy. u mnie temat zniknął po zmianie na zime. Lato mam Dunlop z indeksem A0.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Ty tak serio? Ludzie płacą za to żeby to wyłączyć! Poza tym nawet jak bys się uparł to miej na uwadze że auto musi byc dodatkowo wyposażone w mocniejsze AKU, inny rozrusznik, instalację i przycisk i pewnie kilka innych gratów.
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Gratulacje Jędrek Moja skromna sugestia, zderzak tył z lifta must be! Bo te słomki kłują w oczy Jeszcze jedno, zamaż numery rejestracyjne Twojego auta na ścianie budynku przy którym stoi
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
temat rzeka omawiany na 100 sposobów na forum. Tak da się uruchomić wizualizacje na samym tyle.
-
B8 TrOOOOp
ja nie wiem co to znaczy ze dln slask ?? poważnie.. o co chodzi ... ??? Zagłębie jumanych wozów z Niemcowni, więc ryzyku trafienia czegoś z wędki wysokie. Nie ma sensu, zostanie zagłębienie.
-
B8 TrOOOOp
Szara czyli jaka? Ta jasna szara jak z Twojego auta czy ciemniejsza? Czy ty masz kremową ? Bo już nie pamiętam? Jak ładny stan to warto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do upalania jak znalazł... do niczego innego.
-
B8 TrOOOOp
Czy dobrze rozumuję że dwunabojowa ma dwa gniazda z tyłu obok siebie a jednonabojowa jedno centralnie umieszczone? trzeba kupic poduche z wiązkami kompletnymi czy podejdzie coś ze starej poduchy? Żółta kostka jest taka sama zawsze jeśli tylko kupimy dwunabojową?
-
B8 TrOOOOp
OK, dzięki Pytanie czy z końcowka AD siądzie czy nie budiet? Na OLX by coś znalazł ale strrrrach... Wszystko dln śląsk więc wiadomo :/
-
B8 TrOOOOp
i tylko ten jeden rodzaj? Cena dramat http://allegro.pl/airbag-poduszka-kierowcy-audi-a4-b8-a5-8k0880201ad-i5733198933.html a taka?
-
B8 TrOOOOp
Tak, kierowcy. Rozpoczynam polowanie na poduche i kiere
-
B8 TrOOOOp
Ja jeżdzę na 2014/2015 na wersji 6.19 a podobno 6.20 (która tez niby jest 2014/2015) ma coś tam lepiej zaktualizowane ale coś mi się nie chce wierzyć Panowie, pytanie z innej beki Podrzuci ktos numery pasujących poduszek dwunabojowych do b8 lift?
-
B8 TrOOOOp
Cały czas nie widze nigdzie map 2015/2016 dobrze opracowanych. Porobili jakies zabezpieczenia i nie da się ściągnąć niczego pewnego.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Też zrobiłem sobie kiedyś to kuku <facepalm> przywróciłem to w zielonym menu. Kodowałeś tam coś ? Musiałeś coś przy kodowaniu odznaczyć. Wejdź w zielone menu i przeszukaj carmenuoperation .
-
B8 TrOOOOp
Na moje łoko zwykła. Esa ma wyciągnięte w gore naroze.