Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. karbon gabriela spoko!
  2. 18" to rzeczywiście olbrzymy, ale np w Polo albo Fabii. W duzej mierze wszystko rozbija się o całkowitą średnicę koła, a ta w a4 jest naprawdę spora więc i 18 czy 19" nie wydaje się być przesadą. Kiedyś podobnie myślałem, ale zmieniłem zdanie jak zobaczyłem A8 kuzyna na 20" i stwierdziłem że jakieś małe te felgi a on do mnie że rzeczywiście 20" musi na zime zostawić a na lato 21"
  3. Boski, a nie chcesz moich dekorów i pomalować sobie je w piano? Widziałem i efekt spoko.
  4. Transit, ja też się zgłosze, masz różne czy została CI z czegoś?
  5. Wzór nr 1 zdecydowanie tylko pewnie najdroższa a Cuber się wystukał z kasy
  6. To jak masz manetke bez przycisku to znaczy ze nie wyświetla spalania. Ale tak jak piszesz do odblokowania to jest po zakupie manetki. Warto przy okazji tempomat jak nie masz. Udanego rezania uwazaj bo wciąga:D
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wygląda naświetną robotę, ale nie byłbym zdziwiony że w jakims pakiecie individual nie było w Ori? Bo jak nie ori to ważne pytanie jak poducha pasażera przy otwarciu się zachowa?
  8. Na to to umawiajcie się na privie
  9. Robote robi w jedną i w druga stronę ET felgi, a nie sama opona.
  10. nie takie proste bo zderzak i błotnki i pewnie maska do rezania z lampą
  11. Nie moja bajka te felgi, ale wyglądają całkiem OK. Dużo lepiej na aucie niż samo foto.
  12. Ja tez mam zbocze nie na ori felunek, nic tak nie lezy. Żaden vossen bo i tak pozniej wracasz do ori albo byś wrócił.
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co tu dzisiaj taki spokój? Wszyscy zbierają jeszcze szczękę z podłogi po zakupie Cubra? Tak seri, to szukam panowie schematu instalacji podciśnienia z 2.0 CAHA. Pomoże któryś kolega?
  14. Święta racja, jak ktoś nie ogarnia że 200k realnego przebiegu to dopiero 1/3 żywota motoru to lepiej niech za 70K idzie kupować octavie z salonu z 1.4TSI Sory za OT
  15. Cuber Ty emerycie!! Mauala trza było brać A tak serio to lepiej nie mogłeś wybrać. Naturalna kontynuacja, jest wszystko co ma mieć Twoje auto! Czarny, skóra, avant i Q. Reszta to dodatki;) Lampa full led kładzie wszystko! Xenony już są dla lamerów Gratulacje zakupu!
  16. haha, to ile brakło żeby szafe zamknąć ? Uważaj, bo Twoją B8 wystuka ze świateł
  17. Najlepszego Panowie! tez się dołączam do życzeń
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no właśnie do mebli nie mam nic, za***ista robota, ale w meblach, nie w aucie
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @Andynl ty powaznie z tym drewnem ? Powiedz chociaż że szukasz tego matowego drewna a nie tego z mebli swarzędzkich
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    do kominka
  21. Nie jest zwykły, ale prestiżu wartego 270K nie daje. To tylko Passat. Zobacz sobie zdjęcia bagaznika, tak wygląda auto za 270K...słabizna
  22. Trzeba mieć nierówno pod deklem żeby dać za zwykłego Passata w kombiku 270K PLN.
  23. Z tunelem na narty lipa podobno bo trzeba haratać dziurę w oparciu z tyłu, a tam jest blacha więc słabo:/ Fotele z polifta nie wszystkie miały inne kostki od airbagów, moje miały inne dlatego piszę o tym. Jak kupisz S line z przedlifta to problemu nie ma na 100%, Szukaj skóry z alkantarą bo to inna bajka w tej wersji. Przed wymianą boczków zainwestuj w grzybki (spinki) mocujące tapicerkę do drzwi. Siedzisko z tylnej kanapy jak będziesz ściągał to połamiesz dwa plastki, ale nie są drogie więc też musisz kupić. Ponadto upewnij się że WSZYSTKIE śruby masz wykręcone w boczku zanim zaczniesz go ściągać. No i oczywiści kup zestaw łyżek do tapicerek najlepiej plastikowy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.