Treść opublikowana przez edraven
-
Sonda lambda bład po programie u TUNERA
To co napisałem nie jest błahostką, bo jak ma spieprzony oryginał to nie ma na czym zrobić dobrej mapy i zdobycie ori wsadu nie jest łatwe do tak młodego auta:/
-
Sonda lambda bład po programie u TUNERA
Bawię się od czasu do czasu po pracy w tuning z kuzynem, ale takiego numeru nie wywinąłem nikomu, a różne wtopy się zdarzały... Niestety gość wie że nie pójdziesz do sądu bo takie mamy SONDY. W Polsce nigdy nie będzie dobrze póki obywatel boi się walczyć o swoje prawa, a sprawy ciągnął się latami. Za to z sądów chętnie korzystają oszuści. ...może pojechałem filozoficznie, ale niestety realia są jakie są... z takim numerem to gość musi być na prawdę dobry
-
B8 TrOOOOp
Wrzuć linka z dyskusji na A3 by ładna bitka widzę się zrobiła ...czyli jakieś 500-600pln w plecy:/ Uważaj bo na forum A3, będą chcieli Cie zjeść i jeszcze Ciebie samego przekonają że to Ty oszukałeś p Bartka ...powinienem prorokiem zostać
-
Sonda lambda bład po programie u TUNERA
WRC ma rację, pozbieraj możliwie najwiecej info co i jak zostało z@##ane, czarno na białym i jedź do tunera żeby ogarnął temat. Inaczej kazdy nowy diagnosta będzie gryzł temat od zera i pójdziesz w koszty. Poza tym tuner ma zawsze dojścia do sterowników bo palą je regularnie zwłaszcza jak robią EDC17 czy SIDy czy inne wynalazki i nie zaboli go tak bardzo jak wywali po kosztach 400-500pln. Trochę dziwna sprawa że tylko Lambde wywala zwykle nawet nie dygnie auto jak coś źle się zapisało albo mechanicznie został uszkodzony sterownik. Mógł mu się źle odczyt zrobić i teraz ma problem z wgraniem oryginału bo to co mu się zgrało nie odpowiada oryginałowi w 100%...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Takie błędy są, o dziwo działa CH/LH po ciemności 01771 - Control Module for Headlight Range (J431) 004 - No Signal/Communication 01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397) 004 - No Signal/Communication 01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397) 008 - Implausible Signal
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
robiłem instalacje, ale stale wywala błąd czujnika. Zmierzyłem napięcia na pinach w instalacji wygląda że są OK, kodowania nie da się z@#$ać, dlatego typuje teraz że czujnik jest padnięty i chcę go wpiąc komus w instalację i zobaczyć czy zagada. Vagiem ustawisz mu czułości i niewiele więcej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprawdzić czujnik deszczu zmierzchu u kogoś. Miodka nie widziałem na spocie chyba od kwartału, Ciebie prawie od kwartału a Cuber nie ma tego czujnika. Chyba że on jest taki sam jak w B7?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie uśamiechaj sie tylko gadaj co masz na oku:d Cos czuje że ładny wynalazek upatrzyłeś ESa jakas? Będziesz na spocie jutro? moze uda mi sie wpasc jak mnie shadow do domu odwiezie czyli jak będziesz to bez wozu? Jak bez wozu to nie musisz przyjeżdżać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie uśamiechaj sie tylko gadaj co masz na oku:d Cos czuje że ładny wynalazek upatrzyłeś ESa jakas? Będziesz na spocie jutro?
-
Sonda lambda bład po programie u TUNERA
Jedź do kogoś z vcdsem i lambde będzie widać od razu. Albo usunął trwale ten DTC z sftu alboustawil sygnały od lambdy na stale.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To turbo nie ma zmiennej geometrii, tam jest zawór WG, uszczelke znajdziesz w kazdym sklepie tylko ją dobrze opisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Albo cięgno masz źle ustawione od samego początku skoro turbo daje stale shift. Gdyby było źle wyważone to juz dawno by padło. Poza tym co ma wyważenie do wstawania, albo dostaje ciąg ze spalin i wstaje albo nie dostaje i nie wstaje. Odkąd jeździsz ma taki problem?
-
B8 TrOOOOp
nic się nie stanie, lej borygo. Teoretycznie nawet płyny różnych kolorów można mieszać, ale każdy się boi;) Zastanów się czemu Ci płynu chłodniczego ubyło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz stala czy zmienna geometrię?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
... i miał być dobry
-
B8 TrOOOOp
...czyli jakieś 500-600pln w plecy:/ Uważaj bo na forum A3, będą chcieli Cie zjeść i jeszcze Ciebie samego przekonają że to Ty oszukałeś p Bartka
-
B8 TrOOOOp
A na forum A3 dali by sobie za nich pewną część ciała ogolić... Z drugiej strony to za wymiana dwumasu i rozrzadu nie pojechalbym 150km bo to elementarz kazdego mechanika. Podsumowując, ile calosciowo musiales doplacic za naukę Pana Bartka i spółki?
-
B8 TrOOOOp
nie do końca, ale na pewno byłbyś pierwszym który ESke chce upodobnić do S line
-
B8 TrOOOOp
A vaga podpinales? Bez tego to wróżenie z fusow. Jedno z drugim niem nic wspólnego.
-
Wymiana przycisków foteli elektrycznych na polifrowe
dla mnie bomba, i kółko od lędźwi tez w chromie w przeciwieństwie do ori.
-
B8 TrOOOOp
Właśnie...jakby była Ronaldo a nie Diarry chyba że tam jakis ultra wypas zrobił to co innego...
-
B8 TrOOOOp
Tylko ze to jest poprzednia ggeneracja a8, wiec kosmiczna cena. a za takiego piłkarza nikt nie położy gratis 70 kafli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wy będziecie tylko oliwy dolewać...do silnika FANTOMASA A że zdjęcia B7 będą retuszowane to wszyscy wiedzą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopy co sie tu dzieje, cisza jak nigdy jakby jeszcze ze spota nie wrócili...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To zaczynam sie bać o Ciebie czy w jakąś depresję do tego czasu nie wpadniesz, bo w obecnej lista modów Ci sie kończy. Albo kolego zwolnisz znacznie tempo albo psychiatryk