Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Mam podobny stosunek do czarnego Ale przy zakupie nie odpuściłbym dobrego auta tylko dlatego że czarny;)
  2. ALe jak kupić te kratki bo tez chromem tylko wychodziły pod zderzak S line, gdzieś coś mi się obiło że można rzeźbe zrobić z ringami od A5, ale nie mam pomysłu jak.
  3. Po paru latach skrytej bytności na forum wreszcie zostałem pełnoprawnym członkiem forum Od razu jak to niektórzy mi mówią pojechałem grubo i wpadło mi w ręce moje marzenie czyli B8. Trochę mi zeszły żeby się zebrać do napisania tego posta bo już 3 miesiące wożę szanowne 4 litery B8, ale lepiej późno niż wcale;) Kilka szczegółów Audi A4 B8 2.0 CAGA 143 KM + mapa na 176KM i 410Nm Przebieg 210kkm Kolor LX7W srebrny metalic Ciekawsze szczegóły wyposażenia MMI 3G High (HDD + joystick) Grzane stołki z regulacją lędźwi Multifunkcja z obsługą telefonu i SDS Start Stop Szyby tył zrobione na lusterko Koła 16" 7,5J Opony Dunlop MAXX 225x16 ( felga pójdzie na zimę) a na lato wskoczy 18" W planach: PDC przód i tył QQ1 Stołki skóra z alcantarą oraz isofixem Aktualizacja Map do 2014r. Grzane lustra zrobione Podświetlenie wnętrza ledem zrobione Przemalowanie zacisków na żółty ( z czerwonego) zrobione Uruchomienie ukrytych opcji, test wskazówek, lap timer, pochylenie lustra, doświetlanie zakrętów z halogena zrobione Polerka lakieru z korektą Koła 18" 8,5J ET29 8t0601025E od A5 zrobione premiera wiosna 2015 Xenon ????????? Może uda się kiedyś Podświetlane klamki Ramki A4 klub srebrne więcej fotosów z zewnątrz i z wnętrza niebawem
  4. Kozackie, ale wolałbym bez tych wkręcanych śrubek;) Ale ogólnie na duży plus! Aczkolwiek ginie 19" w tym wzorze
  5. Dobrze gadają, nie rób rzeźby ze znaczkami;) Fura dobrze wygląda i oby równie dobrze służyła Kratki z ringami gdzie zakupiłeś? :> Bo mnie też kuszą takowe, rozumiem że normalny zderzak a nie S line?
  6. Potrzebuje 12L Motula pod silnik 2.0 CAGA, co polecasz i w jakiej cenie? jaka cena z KW? Do tego 2 szt filtra oleju do ww silnika i 1 szt filtra powietrza i filtra kabinowego. Dzięki i pozdrawiam
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To sa wymiary felgi jak z A5, za wyjątkiem tego otworu centrującego i ET30 zamiast ET29. Powinna siedziec bez problemu taka felga bo 18" 8.5J od A5 wchodzą do A4 bez problemu nawet jak masz 1BE w tym temacie zobacz sobie wypowiedź Mirona na pierwszej stronie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/257198-temat-odnosnie-kol-do-b8/
  8. Cześć u mnie silnik CAGA 143KM, przed zrobieniem mapy i po zrobieniu spalanie takie samo miasto 8-9 trasa 5,6-6,0 mieszany 6,7 Podane wartości liczone z tankowań, FIS zaniża spalanie o ok 0,3-0,4l. Zliczony dystans 8kkm.
  9. graty zakupu i wyboru...sam też przytuliłem to koło , ale jeszcze nie założyłem bo nie mam kapci do nich. Dobrze że wszyscy podzielają entuzjazm;) Fajnie że prowadzenie zdecydowanie na +. Wrzuć jak będziesz miał chwilę fote z profilu. Moim zdaniem koło wygląda na większe niż 18" więc tez na +
  10. To dobra informacja, ale to jeszcze może nie być 100% sukcesu, bo czytałem że się konfiguracja MMI wysypywała po kilku dniach. Może akurat będzie wszystko git.
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    DLatego nie pisałem że musze sprawdzić czy gość mi opylił upalone lustra
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    oba trzy grzeja jedno i drugie sprawdzałem, trzeba pamiętac żeby w pozycje środkową ustawiak przekręcić. Grzanie po jakimś czasie wyłącza się samo?
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdzone, juz wszystko działa. Grzeje tak że przy odśnieżaniu w zimie mozna sobie ręce zagrzać
  14. I jak poszedł update Navi? robiłeś już update map czy na razie soft poszedł? Ja zrobiłem soft bez problemu i lecialem wersja po wersji i było OK, ale z mapami trochę się dygam ;-) Oooo, chłopaki pisali że z hdd poszło im od razu z 0022 na 0257. Teraz nie wiem co robić
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To coś w takim razie skopałem z kodowaniem bo nie grzeją od tylnej szyby przy włączonym silniku, MMI zresetowane kodowanie przyjęło. trzeba gdzieś jeszcze kodować poza modułami drzwi przednich? EDIT juz gra muzyka:) trzeba na pozycje srodkową jeszcze przesunąć ustawiak luster;)
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, da się jakoś sprawdzić VCDSem grzanie luster przy obecnych temperaturach? Bo z tego co pamiętam to odpalą się tylko przy temp. poniżej 5 st czy jakoś tak. Zamontowałem, zakodowałem, ale nie wiem w sumie czy grzeją... Błędów nie wali więc chyba kodowanie siadło
  17. Koledzy, spoty powinny być możliwie najbliżej centrum bo później odbije się to na frekwencji i tu nie ma z czym polemizować. Jednym pasują okolice południa KR, innym północy dlatego centrum wydaje się najbardziej sprawiedliwe. Mi pasuje Bonarka bo będę miał najbliżej, ale dostosuję się do poza tym tak jak pisze Gabriel w zimie jest ciepło, w lecie parówa jak wszędzie. Moim zdaniem sensowne propozycje to Galeria Krakowska, Kazimierz (spalona), Plaza, Bonarka reszta lokalizacji to niestety pryferia które wyeliminują część ludzi ze spotów.
  18. Grzesiek, daje coś led Cree w doświetlaniu zakrętów czy tylko barwa ładna ?
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zacznij od 1NK bo chyba najłatwiej:) A reszta z górki pójdzie;)
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobrze gadasz Tak sie właśnie można wkręcać w spirale nie kończących się modów
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to teraz będziesz musiał już kupić większe koło na zimę
  22. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, pomożecie? Pisałem w hamulcach, ale nie ma odzewu. Możliwe jest by test końcowy hamulców tylnych miał tylko jedno zejście i wycofanie tłoczka? u mnie jest coś takiego i pomimo kilku prób nie chce wykonać trzech pod rząd. Dodam że niestety prawe koło (czyli to w którym wymieniałem zacisk) chodzi ciężej niż lewe. Nie ma żadnych błędów, auto jeszcze stoi więc może coś w trakcie jazdy wyskoczy. Pewnie jak zacznę jeździć to będzie się grzało koło. Jest jakis patent na to?
  23. edraven odpowiedział(a) na szanel temat w Audi A4 B8
    Możliwe jest by test końcowy miał tylko jedno zejście i wycofanie tłoczka? u mnie takie coś jest i pomimo kilku prób nie chce wykonać trzech pod rząd. Dodam że niestety prawe koło (czyli to w którym wymieniałem zacisk) chodzi ciężej niż lewe. Nie ma żadnych błędów, auto jeszcze stoi więc może coś w trakcie jazdy wyskoczy. Pewnie jak zacznę jeździć to też będzie się grzało koło jak kolerze szanel . Jest jakis patent na to?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.