Treść opublikowana przez tomx
-
Rano odpala od razu a pozniej nie ... kręci i kręci (nowe swiece)
widocznie nie lubi wyjezdzac z garazu:)podepnij vaga najpierw moze ktorys czujnik a silnik narazie zostaw w spokoju
-
Odma z sharana podejdzie do a4 b5?
jak w orginale byl separator to ma byc po cos on tam jest prawda?najlepiej wywalic bo taniej
-
korek sprawdzania poziomu oleju skrzyni biegow manual
acha to wiem o co biega dzieki kolego
-
korek sprawdzania poziomu oleju skrzyni biegow manual
witam panowie szukalem na forum ale sie nie doszukalem precyzyjnej odpowiedzi a mianowicie jaki jest potrzebny klucz zeby odkrecic ten korek bo jutro chce sprawdzic poziom wiem ze powinien wynosic ok 7 mm ponizej krawedzi otworu nie wiem w jakie narzedzia sie uzbroic z gory dziekuje za odpowiedz
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
ten ukladzik sam sie odpowietrza po wymianie rozrzadu z pompa wywalilem wszystko co bylo w ukladzie nalalem swiezy plyn i jest oki to nie bmw zeby modły odprawiac przy odpowietrzaniu:grin: moim zdaniem moze byc zasrana nagrzewnica bo swiece sa tylko wkrecone w aluminiowa kształtke i wystaja w srodku 3 preciki wszystko one by mialy powodowac przelewanie?spuscie panowie caly plyn do wiadra i zobacznie co tam wyleci
-
Liqui Moly MOTOR PROTECT - próbował ktoś?
rooki a jaki to jest metaliczny dzwiek szklanek?kiedy go bylo slychac ?po otwarciu maski?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
panowie polecam jezioro zakochac sie mozna ps(nie marudzi jak kobita:grin:) jezeli jest ktos kto byl tam na forum przybije lapke napewno zawiedziony nie bedzie odlot panowie:)
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
co robimy tak?3 flaszki z koncernow naftowych do zamrazalnika ma ktos wolna zamrazarke w piwnicy bo mnie zona wywali z tym:polew:jak zobaczy miedzy miesem olej napedowy:banan:
-
Szkoda parkingowa pijany kierowca zbiegł są świadkowie i dane kierowcy.
cala polska:facepalm: przestaje juz wierzyc w te nasze barwy
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
ktos panowie podejmie sie takiego wyczynu zeby zony nie byly :decayed:wkuzone:naughty:walnac w butelke o.5l paliwa z bp z orlenu z lotosu (do lotosu nic nie mam godny jest) zamrozic w zamrazalniku zrobmy taki eksperyment zobaczmy co sie dzieje
-
Zgasł i nie chce odpalić
nie po chamsku tym gownianym plakiem kuzaj tez mercedesa gnebil tym gownem zj**...lem go za to okazalo sie ze przy zmanie filtra paliwa "mechanicy" nie zalozyli nowej podladki miedzianej przez noc paliwo splynelo i rano rozruch na sucho plakiem
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
panowie piekna rosyjska maszyna przykapca troche jak klekot:grin: 1;34 piekna kobra:)mam nadzieje ze nasi w f16 sa na takim poziomie akto lubi takie klimaty? ---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- pieknie prawda:)?co wy na to panowie ?polskie jezioro i polskie zwyczaje:( znalezlismy tam pustaki z porotermu wypierd>>> do wody puszki butelki
-
Szkoda parkingowa pijany kierowca zbiegł są świadkowie i dane kierowcy.
szczelac do ludzi moga wpasc moga do mieszkania o 5 rano ale procedury:polew: mogl sobie wychlac po wypadku jak sprawca wypadku na budowie dworca w poznaniu zabil czlowieka spierdol...ł z miejsca i twerdzil ze napil sie zeby odsresowac ...polacy:grin:i co mu zrobia nic>>>
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
przez te gowno co nam sprzedaja te silniki sie jeb...a tak jak kolega wczesniej napisal czy to schel czy bp idzie z jednego wiadra tylko pan henio walnie na szype dodatku na v powera pol szypy na dynamica i cwiartke na ultimite
-
Pomocy jak rozpoznac silnik !!!
na obudowie rozrzadu tez jest nabryzgane co to za klekot
-
Czy nie za duże spalanie?
mialem bmw e36 325 i wiem ze na trasie przy 90 wezmie 7 litrow przy psj:decayed: a w miescie 15 takze te roznice sa ogromne mam teraz ahh tez sa te roznice miasto trasa:wink: w trasie piatke ciezko przekroczyc a w miescie poli:grin:
-
Czy to problem ? OLEJ
zeby kazdy w polsce mial takie problemy to bylo by pieknie:) i to jest wlasnie to:decayed: przebieg 300 tysi lac byle gowno i do przodu leciec polska mentalnosc a ile ma ci z tego bagnetu skapnac?
-
[ALL] Jaki rozrząd, firmy godne polecenia - za i przeciw?
ja do ahh placilem ponad 500 sama pompa skf 180 grabson gdzie ty kupujesz klamoty zdradz:decayed:
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
ja tez mysle ze ta minuta powinna byc od zdania prawo jazdy tak robie z kazdym autem czy benzyna czy disel i nic sie nie dzieje nie lubie zaraz po uruchomieniu jechac nawet jak mialem komara za dzieciaka przed ruszeniem czekalem az cylindrer zrobi sie cieply
-
[ALL] Jaki rozrząd, firmy godne polecenia - za i przeciw?
200 zl dawaj namiary kolego na ten sklep:)pompa wody tez wchodzi w sklad zestawu?:hi:rolki maksgir:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dochodzisz co jest z nia przemek?ps szukam wajchy do hamulca recznego ze skurki jak ktos ma prosze na pw
-
AEB 1.8T umarło - nie chce odpalić
zalane w cholere jezeli winne byloby imo lub cewki sprawdz pompe paliwa ---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ---------- w bmw imo odcina rowniez pompe paliwa nie wiem jak w audi sprawdz czy masz napiecie na stykach po przekreceniu kluczuka kolego z miasta
-
AEB 1.8T umarło - nie chce odpalić
d*pa jezeli imo padlo to nie odpalisz bawilem sie imo w bmw e36 po swapie i jak odlaczylem ews to nawet swiece iskierki nie puscily wykrec swiece zobacz czy mokre jezeli tak to brak iskry jezeli nie pompa winna
-
Po wypadeku nie odpala, żadnych błędów w VAgu
moze to jest jakis udarowy czujnik ? ale skoro ropa idzie to wydaje sie oki powinien gadac ale czemu nie chce:shock3:ustaw rozrzad w polozeniu 0
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
15 tys:facepalm: dlaczego tyle? wlej 5w polataj 2000 km spusc syf i wlej nowy olej i czesc:naughty: