Treść opublikowana przez tomx
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie znowu ot z mojej strony bedzie:decayed: przypomnialo mi sie jak niedawno bylem w sklepie po filtr kabinowy i gosc stal przedemna i kupowal olej i plyn chodniczy do hondy civik 2000 rok sprzedawca pyta sie jaki przebieg gosc odpowiada 160 pare tysiecy a sprzedawca na to "proponuje panu olej mineralny bo auto juz ma powyzej 100000" lapy mi opadly zemglilo mnie prawie:facepalm: nic wiecej obrucilem na piecie i poszedlem z tego sklepu o czym to swiadczy? ja z przejscia z 10 na 5 nie robilem plukanki poniewaz silnik w niecowni byl zalany 0w30 arala przyjechal do polski i poprzedni wlasciciel potraktowal go 10 w ale tylko 2 razy:naughty: teraz po przejechaniu 5 tys na rozgrzanym silniku olej jest jak w benzyniaku
-
Po wypadeku nie odpala, żadnych błędów w VAgu
tak obojetnie od ktorego 1,2,3,4 bez roznicy popusc nakretke od wtryskiwacza musi tam sie pojawic ropa
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
julo gdzie tak fajnie jest bo u mnie w poznaniu slonce swieci i cieplo jest
-
Po wypadeku nie odpala, żadnych błędów w VAgu
ustaw rozrzad w punkcie ot na kole zamachowym wtedy w pompe musi wejsc pret o srednicy bodajze 6mm ale naprawde watpie w to aby rozrzad mogl przeskoczyc odkrec rurke i zobacz czy podaje paliwo pompa
-
Po wypadeku nie odpala, żadnych błędów w VAgu
kolego jak rozbieralem przod rzucilo mi sie w oczy bodajze na lewej podluznicu jest taka puszka pod spodem tylko wlasnie nie wiem czy to nie jest od poduch ale warto sprawdzic mysle ze jakby Ci rozrzad sie przestawil to bylby koniec silnika bo o 1 zabek raczej jest nie mozliwe zeby sie przestawil
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
i audi traktuje jak sprzet rolniczy:polew:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tomek niech karmia tym olejem ....madrale lapiacy za slowa
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
termo wachler polecam zadnych tanich bo bedziesz znowu spuszczac plyn i robic bez sensu
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
mam panowie renaulta mastera od nowosci rok 2007 2.5 dci przebieg 89000 przez ten przebieg raz tylko byl w serwisie na przymusowej rechabilitacji z powodu cieknacego wysprzeglika o dwumasie mowy ...
-
Po wypadeku nie odpala, żadnych błędów w VAgu
w masterze jest takie cus kiedys w programie "usterka" tez byla o tym mowa bo paru mechaniorow nie moglo uruchomic bodajze poldka caro
-
Po wypadeku nie odpala, żadnych błędów w VAgu
nie ma tam zadnego czujnika zderzeniowego ktory unieruchamia silnik w trakcie kolizji?glosno mysle panowie tylko
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
sorki za ot koledzy moj 'szef' ma bmw 528 chyba 2 letnia i wymieniano mu 2 razy dyfer juz bo buczal a mój brat ma e30 320i z 85 roku z orginalnym dyfrem i przebiegiem xxx i go nie slychac z czego teraz produkuja te podzespoly?z marchwi czy z rzodkiewki:polew:
-
Wymiana oleju [1.9 TDI 115km]
ludzie dobry mechanik z doswiadczeniem przy wkrecaniu korka oleju nie potrzebuje dynamometru ja filtr oleju dokrecam z czuciem i tyle tak samo korek i nic nie cieknie po cholere takie dyskusje czy 25Nm czy moze 30Nm
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
przy nowym fordzie tranzicie chwala sie przebiegami miedzy przegladowymi 50000 km tak slyszalem w radiu to juz widze ten olej tam:naughty:
-
Wymiana rozrządu w audi a4 b5 1.9 90 km
zsuwanie paska:kox:?dzisiaj kontrolowalem swoj rozrzad po tygodniu od zalozenia i wszysko gra moja rada znajdz kogos kto sie zna popros go o pomoc i po zamiatane a te rozebranie przodu niby tak strasznie brzmi ale to pikus ja zaczolem okolo 16 a o 18 mialem koniec i pilem piwko dobre torxy trzeba miec zeby odkrecic pas od podluznic
-
Wymiana rozrządu w audi a4 b5 1.9 90 km
witam w sobote wymienialem rozrzad pierwszy raz rolki skf pompa skf pasek geatz nie jest to trudne mozna powiedziec sama przyjemnosc gdy robi sie dla siebie:) kup sobie ksiazke sam naprawiam i po sprawie:)
-
Odma wyrzucająca olej
odme kupujesz nowa to jest z plastiku i przy bloku jest oring wydatek okolo 100 zl w aso nowka rura ze znaczkiem mozesz kombinowac z oringami ale jezeli uda ci sie odkrecic w calosci mi sie jedno ucho oderwalo:naughty: skruszalo poprostu
-
Wymiana paska! Proszę o szybką odpowiedz.
witam obstawiam ze zle zakladasz ja wczoraj po wymianie rozrzadu tez zakladalem i byl za krotki:grin:ale przed demontarzem zrobilem zdjecie spojzalem i okazal sie dobry:)
-
Głośniejsza praca silnika
czlowieku mobil traci wlasciwosci po 7 tys:facepalm:brak slow moze dwumas chalasuje zwal pasek ktory napedza alternator odpal i posluchaj czy to klawiatura czy cos innego
-
Rolka napinająca
witam panowie dzis nabylem rolke napinajaca skf do 1.9tdi wyciagam z pudelka a na czesci napinajacej rolki napis litens teraz panowie pytanie czy sprzedawca mnie wyd....mal czy tak ma byc pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko panowie
-
Dymek przy wyprzedzaniu
mogliscie mu powiedziec ze jak ruszal poszedl delikatny niebieski:naughty:dopiero by mial zagryche:jerk: ja mam taki system ze raz w tygodniu daje pooddychac mojemu klekotowi a tak jak kolega wyzej pisal ten dym moze byc efektem psj:grin:przegarnij go kilkakrotnie niech wypluje ten syf
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
jak zacznie ci tak silnie kopcic na bialo wsadz paluch w wydech i zobacz czy nie ma tam czystej wody:naughty:
-
Problem z odpalaniem po dłuższym postoju
pod ta srubeczka jest miedziana podkladka ciekawe czy ja masz:naughty:
-
Witam mam pytanie o rozrząd
witam podlacze sie do tematu tez wymiec musze rozrzad wacham sie nad czesciami z aso poniewaz na pasku rozrzadu mam znaczek audi i chcialbym taki pozostawic sam pasek w aso to kosz 370 +napinacz +pompa co myslicie nad zakupem orginalu?