Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Jakbyście mieli tyle koników co Miron to wtedy byśmy widzieli co wam by szwankowało
  2. To się nazywa zbijanie ceny po polskiemu
  3. Chyba wczoraj przesadzili z tymi procentami na tym spocie :>
  4. Sprzęgło lepiej Sachs.
  5. Jak już montować to niżej, za kratką zderzaka. Jak wiadomo ciepło unosi się do góry więc czym wyżej tym będzie goręcej, szczególnie w upalne dni, kiedy klima będzie pracować.
  6. Siema! Pytanko: ile osób i kto jedzie od nas ze spotów Gliwickich?
  7. Nie gdzie tam, A4-ką to byś jeszcze wjechał, ale X5 w życiu :>
  8. Spotkałem też posty typu "to bez znaczenia" - a tak naprawdę nie znalazł się jeszcze mądry, który by to logicznie wytłumaczył... Zasada jest prosta jak "konstrukcja cepa". Ciśnienie przychodzi z boku i to nie ma znaczenia, bo dopóki jest ciśnienie na przewodzie sterującym to zawór pozostaje zamknięty. Ciśnieniu pomaga dodatkowo sprężyna, czyli ciśnienie + sprężyna = zawór całkowicie zamknięty. Jeśli natomiast ciśnienie równa się chodźby " 0 " to już sama sprężyna nie utrzyma ciśnienia napierającego z boku i zawór popuszcza. A przy podciśnieniu na przewodzie sterującym zawór otwiera się. I już.
  9. Ja się chce przejechać z rolki z S4, może być po programie, obojętnie
  10. od nas Mackom będzie Q7 więc pewnie pociągnie [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 13:16_________________________________________________bo przecież sam Guregoru nie pociągnie tylu chopa Nie pociągnie bo ma hak urwany chyba że sie do tłumika przywiążecie:decayed: Chcesz zawiązać pętle na szyi twoich kuni ? :> Oby nie wyciągnęły kopyt bo spod maski będą wystawać
  11. Pewnie tak mocna ośka nie prowadzi się łatwo w niektórych warunkach(coś o tym wiem...), ale czy np. porsche GT3 prowadzi się łatwo? Raczej nie, bo choć oba auta dzieli przepaść to trudności w prowadzeniu czasem podobne. Z czasem można się jednak nauczyć umiejętnie prowadzić na pograniczu poślizgu. Sprawia to radość
  12. Jak ja bym miał jeszcze raz wybierać to wybrałbym fotele "pół skórę" Lepiej się na tym siedzi, a wygląda tak samo koksiarsko
  13. gdzie tam...ładna blondi...z fajnym cyckiem...zgrabna dupeczką...mądra...nie narzekam Ja bym też nie narzekał , wybacz Poziek tą niefortunną pomyłkę z mojej strony
  14. Do tych foteli to potrzeba jeszcze boczki z drzwi no i podłokietnik by się przydał.
  15. Fakt. Ale ja jeździłem zeszły sezon na 205/55/16 przy mocy ~250KM w 1.8T. Jeździło się hhmmm....., mogłoby być lepiej. Ale nic straconego przyszły sezon będzie na 225 co najmniej
  16. Sulejmanoglu nie fisiuj mi tu. Zimówki w piwnicy pod stertą czegoś tam i nie mam zamiaru ich wytarpywać. Widać, że nie ruszasz się poza Warszawę Odśnieżoną do czarności.
  17. Standard to 205/55/16
  18. gregoryale żeś zajebał mało zorientowany jesteś widzę hehe Tyle zorientowany co przeczytałem na forum
  19. Martwicie się o tą trakcję jakbyście co najmniej w alpy jechali. Chyba, że będzie można tam gdzieś trochę gumowca upalić, to wtedy fakt, szkoda zimówek Jeśli natomiast nie będzie nawet gdzie i chodzi o sam dojazd to ja pierniczę, jadę na zimówkach Poziek pewnie nie przyjedzie z Krysią bo Krysia to już normalna zwykła seria, usnąłby po drodze z nudów Narty ze sobą zabierać, będzie tam okazja do pojeżdżenia, czy nie za bardzo? Bo sztywny plan? Ja mam na zimówkach alu
  20. Oil Catch Tank, puszczony ostatecznie w atmosfere bo przepływki i tak nie ma. A dawka paliwa jest wyliczana zapewne wyłącznie na podstawie MAP. Duża zaletą jest na pewno to, że można BOV-a, lub Bow Off-a zastosować i syczeć faaaaaajnie Ps. Chciałbym się przejechać takim Paskiem z momentem w takim zakresie. Od fotela pewnie się nie łatwo oderwać Ale kapcie widać, że ma na poziomie więc z trakcją nie ma pewnie katastrofy.
  21. Prawidłowo powietrze powinno napierać z boku i proszę się nie sprzeczać bo tak jest.
  22. Ręce opadają, kilka postów wyżej było napisane, czytać uważniej!
  23. Mironie, ale to chyba nie miałeś w B5?? Bo jakby nie było to w B5 jest już mniejszy komfort na tych samych seryjnych zawiasach niż w B6. Ja miałem zawieche 1BE czyli -20mm i fele 18" na oponach o profilu 40. Jak na auto do użytku codziennego jeździło się fatalnie w B5.
  24. ...co do tego''prrr...'' jak to nazwales,to recepta jest odwrocenie DV,cisnienie napiera od dolu zaworka ,a nie z boku,ulatwiajac jego ujsciu-ja tak zrobilem i po zmianie biegu jest delikatne psssyk...a nie frrr... Jeśli spod maski wydobywa się prrrrrrr...., to znaczy że pod maską siedzi woźnica z lejcami i wyhamowuje rumaki A tak na serio to pora na zmiane DV na nowy, bo zdrowy DV raczej robi psssyt, obojętnie jakie doładowanie upuszcza. Przynajmniej u mnie.
  25. Pany Krawaciarze warszawskie pewnie nie wyhamują w takim Radomiu A w Radomiu na trasie wszystkie kókułki załadowane :> Fotki będą pamiątkowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.