Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakbyście mieli tyle koników co Miron to wtedy byśmy widzieli co wam by szwankowało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To się nazywa zbijanie ceny po polskiemu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba wczoraj przesadzili z tymi procentami na tym spocie :>
-
[ALL] Gotowy zestaw sprzęgła z jednomasem
Sprzęgło lepiej Sachs.
-
[B6 AWX] Jaką chłodnicę oleju zamontować i gdzie ?
Jak już montować to niżej, za kratką zderzaka. Jak wiadomo ciepło unosi się do góry więc czym wyżej tym będzie goręcej, szczególnie w upalne dni, kiedy klima będzie pracować.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema! Pytanko: ile osób i kto jedzie od nas ze spotów Gliwickich?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Nie gdzie tam, A4-ką to byś jeszcze wjechał, ale X5 w życiu :>
-
[B5 AEB] Zawór DV
Spotkałem też posty typu "to bez znaczenia" - a tak naprawdę nie znalazł się jeszcze mądry, który by to logicznie wytłumaczył... Zasada jest prosta jak "konstrukcja cepa". Ciśnienie przychodzi z boku i to nie ma znaczenia, bo dopóki jest ciśnienie na przewodzie sterującym to zawór pozostaje zamknięty. Ciśnieniu pomaga dodatkowo sprężyna, czyli ciśnienie + sprężyna = zawór całkowicie zamknięty. Jeśli natomiast ciśnienie równa się chodźby " 0 " to już sama sprężyna nie utrzyma ciśnienia napierającego z boku i zawór popuszcza. A przy podciśnieniu na przewodzie sterującym zawór otwiera się. I już.
-
Najnowsze projekty MR-MOTORS
Ja się chce przejechać z rolki z S4, może być po programie, obojętnie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
od nas Mackom będzie Q7 więc pewnie pociągnie [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 13:16_________________________________________________bo przecież sam Guregoru nie pociągnie tylu chopa Nie pociągnie bo ma hak urwany chyba że sie do tłumika przywiążecie:decayed: Chcesz zawiązać pętle na szyi twoich kuni ? :> Oby nie wyciągnęły kopyt bo spod maski będą wystawać
-
Najnowsze projekty MR-MOTORS
Pewnie tak mocna ośka nie prowadzi się łatwo w niektórych warunkach(coś o tym wiem...), ale czy np. porsche GT3 prowadzi się łatwo? Raczej nie, bo choć oba auta dzieli przepaść to trudności w prowadzeniu czasem podobne. Z czasem można się jednak nauczyć umiejętnie prowadzić na pograniczu poślizgu. Sprawia to radość
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak ja bym miał jeszcze raz wybierać to wybrałbym fotele "pół skórę" Lepiej się na tym siedzi, a wygląda tak samo koksiarsko
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
gdzie tam...ładna blondi...z fajnym cyckiem...zgrabna dupeczką...mądra...nie narzekam Ja bym też nie narzekał , wybacz Poziek tą niefortunną pomyłkę z mojej strony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do tych foteli to potrzeba jeszcze boczki z drzwi no i podłokietnik by się przydał.
-
Najnowsze projekty MR-MOTORS
Fakt. Ale ja jeździłem zeszły sezon na 205/55/16 przy mocy ~250KM w 1.8T. Jeździło się hhmmm....., mogłoby być lepiej. Ale nic straconego przyszły sezon będzie na 225 co najmniej
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Sulejmanoglu nie fisiuj mi tu. Zimówki w piwnicy pod stertą czegoś tam i nie mam zamiaru ich wytarpywać. Widać, że nie ruszasz się poza Warszawę Odśnieżoną do czarności.
-
Najnowsze projekty MR-MOTORS
Standard to 205/55/16
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
gregoryale żeś zajebał mało zorientowany jesteś widzę hehe Tyle zorientowany co przeczytałem na forum
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Martwicie się o tą trakcję jakbyście co najmniej w alpy jechali. Chyba, że będzie można tam gdzieś trochę gumowca upalić, to wtedy fakt, szkoda zimówek Jeśli natomiast nie będzie nawet gdzie i chodzi o sam dojazd to ja pierniczę, jadę na zimówkach Poziek pewnie nie przyjedzie z Krysią bo Krysia to już normalna zwykła seria, usnąłby po drodze z nudów Narty ze sobą zabierać, będzie tam okazja do pojeżdżenia, czy nie za bardzo? Bo sztywny plan? Ja mam na zimówkach alu
-
Najnowsze projekty MR-MOTORS
Oil Catch Tank, puszczony ostatecznie w atmosfere bo przepływki i tak nie ma. A dawka paliwa jest wyliczana zapewne wyłącznie na podstawie MAP. Duża zaletą jest na pewno to, że można BOV-a, lub Bow Off-a zastosować i syczeć faaaaaajnie Ps. Chciałbym się przejechać takim Paskiem z momentem w takim zakresie. Od fotela pewnie się nie łatwo oderwać Ale kapcie widać, że ma na poziomie więc z trakcją nie ma pewnie katastrofy.
-
[B5 AEB] Zawór DV
Prawidłowo powietrze powinno napierać z boku i proszę się nie sprzeczać bo tak jest.
-
[B5 AEB] Zawór DV
Ręce opadają, kilka postów wyżej było napisane, czytać uważniej!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mironie, ale to chyba nie miałeś w B5?? Bo jakby nie było to w B5 jest już mniejszy komfort na tych samych seryjnych zawiasach niż w B6. Ja miałem zawieche 1BE czyli -20mm i fele 18" na oponach o profilu 40. Jak na auto do użytku codziennego jeździło się fatalnie w B5.
-
[B5 AEB] Zawór DV
...co do tego''prrr...'' jak to nazwales,to recepta jest odwrocenie DV,cisnienie napiera od dolu zaworka ,a nie z boku,ulatwiajac jego ujsciu-ja tak zrobilem i po zmianie biegu jest delikatne psssyk...a nie frrr... Jeśli spod maski wydobywa się prrrrrrr...., to znaczy że pod maską siedzi woźnica z lejcami i wyhamowuje rumaki A tak na serio to pora na zmiane DV na nowy, bo zdrowy DV raczej robi psssyt, obojętnie jakie doładowanie upuszcza. Przynajmniej u mnie.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Pany Krawaciarze warszawskie pewnie nie wyhamują w takim Radomiu A w Radomiu na trasie wszystkie kókułki załadowane :> Fotki będą pamiątkowe