Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hej! Ja mam jakiś mało opływowy ten magnes przy antenie CB i jeszcze nie spadła przy 200km/h. Antena SIRIO 140cm.
-
[ALL B7] Poszukiwana Hamownia z napędem na 2 osie w okolicach Krakowa
:>
-
[B5 1Z] Opony Goodyear EXCELLENCE
Przystępnie
-
[B5 1Z] Opony Goodyear EXCELLENCE
Hej! Jeździłem zeszły sezon letni na oponach Good Year Excellence 205/55/R16 . Opony rewelacyjne jak do codziennej jazdy. Przyczepność na suchym jak i na mokrym dobra. Te opony kupiłem nowe, są po jednym sezonie i mam je na sprzedaż, bo zmieniam felgi i będe zakładał szersze gumy. Opony mam na sprzedaż z alu felgami, które też kupiłem nowe zeszłej wiosny. Felgi 16" rzecz jasna.
-
[ALL B7] Poszukiwana Hamownia z napędem na 2 osie w okolicach Krakowa
To 2.0TFSI ma wymienione: turbo z S3 K04 wtryski S3 wydech FMIC Więc jednak trzeba powymieniać.
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tym wykresie ?
Może się kolego po prostu przyzwyczaiłeś już do tej mocy Głodny na co czekasz..... Modź dalej
-
[ALL B7] Poszukiwana Hamownia z napędem na 2 osie w okolicach Krakowa
Ale CompSport nie ma hamowni... Jeżdżą do Gliwic i co w związku z tym? napiszą mu program w Gliwicach. Proste Dynosoft też dobra firma ale tak jak pisał Flyer , z 2.0TFSI pojechałbym do CS No i nic.Odpowiadam konkretnie na konkretne pytanie:cyt "...i posiadal hamownie z napedem na 2 osie zeby mozna bylo auto odrazu u niego przetestowac a nie na drodze!!" Jeśli chcesz potraktować chip tuning jak wypad do marketu na zakupy "aby wszystko było pod nosem" to życzę powodzenia w użytkowaniu auto po chipie.
-
[ALL B7] Poszukiwana Hamownia z napędem na 2 osie w okolicach Krakowa
CompSport niedawno się chwalił że zrobili 2.0TFSI na K04. Wynik 307BHP 400Nm!!! Pisali nawet najmocniejsze 2.0TFSI w Polsce. Do nich właśnie bym pojechał z tym silnikiem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dlatego ja się nigdy nie zapowiadam jak mam gdzieś wpaść Spoko spoko Miron, mam coś w głowie przy czym te 250KM z ośce będzie mogło sobie jedynie poświstać . Ale sam się zastanawiam czy znów kasę w motoryzacje ładować. Trzeba by się wkońcu jakoś ustatkować :gwizdanie: a nie pół życia kase w auto.. . Chyba, że mnie ktoś przekona Poza tym Guru przekonałeś mnie, walnę sobie dziś Browarka z bagażnika Bo mnie tylko z bagażnika smakują.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przeziębiony jestem więc jakie tam piwko.
-
[B6 AVJ] 1.8T 300KM
Poziek pisałeś już gdzieś że ładowałeś 1,3Bar-a , powiedz mi jeszcze, ale tak szczerze ile trzymał ci ten GTRS do końca bo widać na wykresie że po 5k Rpm doładowanie nieco spada. Bo skoro by na tym GTRS-ie również spadało to nie wiem czy jest sens u mnie walczyć z tym doładowaniem. Co do tych szybkości aut to ja wogóle nie wiem o co halo. Można auto sprawdzić na prostej które jest szybsze jak i na torze. Na prostej łatwiej sprawdzić które szybsze bo potrzeba tylko w miarę ogarniętych kierowników co umieją biegi zmieniać. I w tym wypadku największe znaczenie ma silnik i napęd. Na torze jest już zupełnie inaczej bo ma na to wpływ wiele innych spraw technicznych. Na torze, aby porównanie było miarodajne trzeba by chyba dwa auta STIG-owi dać aby była ta sama sprawność prowadzenia i porównywać na tym samym torze, bo inaczej z dwoma różnymi kierownikami nie można tego nijak porównać. Jeden kierownik może jechać troche sprawniej, drugi może mieć zły dzień i jak tu poważnie porównać dwa auta??? Jeśli Poziek mówi, że jego siwek na prostej jest szybkim autem to nie wiem czemu mu nie wierzyć i czego się czepiasz KmK?? A jak już ci przedstawi konkretne fakty to wyjeżdżasz z jakąś rozetą... Daj se już na luz i pochwal się jakim to ty szybkim super sportowym autem jeździsz?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kris_kilt wpadaj, chłopaki z Forum Garage z Mironem na czele wyrezają ci z tego 2.8, 2.8T i pojedziesz do domu z takim bananem na twarzy jakiego jeszcze nie miałeś w aucie :> . A jak jeszcze będzie mało to ja podskocze i dorzuce Nitro Za drugim razem jak wracaliśmy z nart wjechałem prosto z zakrętu- bez problemu z 3 osobami na pokładzie Tylko czemu wjezdzales jak nikt nie widzial :gwizdanie: Wjechał bez problemu wiem bo byłem jedną z tych osób :> jednak 250 koni pod maską robi swoje no i może troszkę umiejętności kierowcy 250KM bez dobrych opon zimowych nic nie da :gwizdanie: Jak poznacie Miron-a to zaczniecie jeździć do Gliwic regularnie bo uzależnicie się od jego błyskotliwych dowcipów Co ty nie powiesz, zobaczymy jak będzie sucho To ty może powinieneś zacząć stroić fortepiany, tak mi się nasunęło na myśl Nieźle płatna praca. W klekocie to może jedynie pasek piszczeć Ale odpowiedz pierdzielnąłem Pobije mnie ktoś? Miałem Vene
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za drugim razem jak wracaliśmy z nart wjechałem prosto z zakrętu- bez problemu z 3 osobami na pokładzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No w tym tygodniu właśnie mogę nie dać rady, ale w następnym się pojawię.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No u nas to chyba rodzinne :polew: A do tego rzucał pikantne teksty Skubany smyk Chester twoje fotki z Bukowiny są najfajniejsze jakie do tej pory widziałem, najbardziej profi Ja jestem chory, to pewnie te lodowate browary z bagażnika mnie tak załatwiły. I muszę się teraz męczyć. Pozdro.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiadomo lepiej dmuchać na zimne :> Pozdr. Wojtekce
-
Zlot - Bukowina - Podziękowania
Klimat Atmosfera Ludzie Organizacja Okolica Żarcie = Mnie się bardzo podobało Dzięki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie chciałem napisać, że młody przepijał nas wszystkich Mnie się też bardzo podobało. Klimat super, okolica też, ludzie Organizacja Żarcie
-
Najnowsze projekty MR-MOTORS
Co jak co, ale kupić autko od takiego tunera jest na pewno bezpieczniejsze niż kupno od kogoś - "jakiejś płotki" kto sam "coś tam modził" Wystarczy powiedzieć, że to autko Rogala i już budzi zaufanie
-
[B5 AEB] Problem z ciśnieniem oleju
Arek87 sprawdź teraz jakie masz max ciśnienie oleju podczas jazdy przy max obrotach.
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
Napiszcie może do przyjaciółki z zapytaniem ile tych RS-ów na świecie zostało :> Jakie to ma znaczenie w tym temacie. SID pewnie będziesz wkładał jakąś lepszą kuciznę bo przy tym budżecie przeznaczonym na mody pewnie nie zbiedniejesz kupując jakieś dobre, ale pytanie do ciebie czy z 1.8T by podeszły, teoretycznie powinny. W 1.8T też były kute montowane.
-
[ALL] Gotowy zestaw sprzęgła z jednomasem
Ten dwumas który przerabia Radzikowski będzie testowany na 1.8T na GT28RS. Właśnie w Pasku na 400+Nm. To będzie chyba pierwsza próba zrobienia czegoś z dwumasem, aby był wytrzymalszy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
SID według mnie jeśli w tej budzie pozostanie silnik który był, nie będziesz go całego swapował z RS4, tylko powymieniasz niektóre elementy to powinieneś kontynuować projekt pod tym tematem. Generalnie szczena opada, mało kto w PL, o ile ktokolwiek reza na takim poziomie S4...RS4 jak ty. Na koniec oczywiście mógłbyś zrobić kosztorys tego tuningu i zestawić z zakupem ori RS4, porównać parametry. Sam jestem ciekaw jak to wypadnie . A ty Nosb się tyle już nie wypytuj bo znów się wypytasz i będziesz potem u siebie rezał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dryfting..., dryfting a później pompa kaput Tak się dzieje
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jak się je na dworze to się je na placu :> Tak to się u nas mówi Takie pytanie: zna ktoś użytkownika Ko$ior ?? Bo nie napisał ani jednego posta na forum , aaaa ja mam z nim być w pokoju, czyżby duch, a ja się boję duchów