Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284277-jak-dodac-zdjecia-na-forum/#entry4105050 Tutaj masz podane jak umieszczać zdjęcia
  2. Źle dodałeś i nie ma
  3. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ma to samo w tej chwili a chcę wrzucić 19 cali kwestia żeby nie przedobrzyć
  4. andynl odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Grill wygląda spoko tylko ta czerwień w lampach to do niczego nie pasuje, no i S-line zderzaczek by pasował
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wyluzuj chłopaku, lepiej dowcipkować, niż chorować, stare Polskie przysłowie mówi
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wyrzuć ten telefon bo coś zawsze Cię w jajo robi
  7. Maluj na biało górę, w garażu przydatna jest lamperia od połowy ściany (łatwiej wyczyścić) i tam stanowczo jasny szary
  8. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No przy 29cali to miałeś pewnie nawet ponad błotnikiem hahahah
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak ? jesteś pewny że była to felga 9cali i ET30 ? nie chce mi się w to wierzyć. Wątpię żebyś miał przy 18cali 9J, ja mam teraz 18 - 8J - ET47
  10. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam felgi w tej konfiguracji i jest ok, opona 245/35/19 A jakią masz u siebie zwiechę na aucie? Nie ociera Ci to np. przy obciążonym aucie?
  11. +1 W wizualizacji widzę że przód masz nie podświetlony (nie ma pasków na przodzie samochodu na ekranie) u mnie jest pomimo że nie mam PDC z przodu
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ludy na felgę 19 - 9J - ET33 jaki rozmiar oponki założyć żeby było dobrze???
  13. Następny będzie w kasku zmieniał wtyczki Na Troopie było o tych wtyczkach
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam poliftowe kierunki ale są z letka porysowane trzeba by polerować może by jakoś wyglądało
  15. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak - wRong Hand Drive No i coś Ty najlepszego narobił chłopaku Będziesz rano wsiadał ze złej strony
  16. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale to nówki czy używki?
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w ASO 3300zł za sztukę więc spora różnica zastanawiam się tylko czy to dobry pomysł
  18. A co Ty tam chłopaku szukałeś pod tą maską konie Ci uciekli?
  19. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ludzie czy za alu ROTOR 19x8.5xET43 (orginalne nowe w pudełeczkach ) 6800zł to dużo czy mało????
  20. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja to po przelutowaniu z miesiąc bym na tych stołkach nie siadał
  21. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Faktycznie wygląda jak poliftowa
  22. Rzekł bym nawet że w ogóle nie bedzie się sprawował albo doświetlanie zakrętów albo HID
  23. będzie fajniejsze jak znajdę jakieś fajne kółka, trzeba trochę z błotników wyjść , na razie szukam do lata jeszcze pare dni
  24. No wiem właśnie dlatego napisałem ciekawe jak długo. W poprzednim aucie miałem H7 i zwykle padały po wjechaniu w większy dołek No zobaczymy, strasznie drogie nie były więc żałować nie ma co, a jak nie to będę testował jeszcze coś innego. A używam w sumie rzadko tylko doświetlenie zakrętów cały czas chodzi
  25. No niestety nie zrobiłem fotki samych żarówek no ale wygoglaj sobie H11 to zobaczysz jaka mają końcówkę Ewentualnie ze strony gdzie kupiłem sobie pooglądaj http://www.jmf-gadget.com/Webwinkel-Product-1739273/Haloge-lamp-met-Xenon-Gas-7500K-H1-H4-H7-H8-H11-H13-HB3-HB4.html A wspomnę jeszcze że mają 7500K

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.