Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Tak klameczki funkiel nówka:wink: przyszły prosto z Niemiec, jak mi zaproponowali cenę w NL to mi witki opadły:facepalm::facepalm:
  2. Powoli zbieram się do odpalenia ADS:decayed:
  3. Jedyny problem z tymi pinami do bezpieczników jest taki że są na grube kable i właśnie ciężko jest zagnieść cieniutki kabelek. Ja zaginałem kabelek kilka razy i lutowałem i dopiero wtedy zagniatałem, Ewentualnie można założyć specjalne zagniatane końcówki na kabel (takie aluminiowe tutki) Ostatnio zakupiłem sobie taki zestawik za pare groszy
  4. andynl odpowiedział(a) na acezary_00 temat w Audi A4 B8
    Chyba skóra nie warta wyprawki:decayed:
  5. Konektory Volkswagen - e-connectors Tu maja konektory ale nie wszystkie. Tak jak pisze Gibons czasem opłaca się kupić całą wiązkę i nie bawić się w piny. Schematy da się obczaić ja na początku też gapiłem się jak sroka w szkiełko i nie mogłem zaczaić a później nastąpiło olśnienie:wink: Ten 023E to chyba idzie do skrzynki bezpiecznikowej, jak robiłem podświetlenie schowka to używałem do bezpieczników tego pina Konektor STP F630 - 10 szt e-connectors
  6. Może chodziło mu o Bank Spółdzielczy albo Gang Olsena:wink:
  7. No wychodzi na to że ktoś już przed Tobą wsadził tam łapska:facepalm:
  8. No i te fajne końcówki wydechów przestaną byc ładne:wink:
  9. Nie będziesz się nudził chłopaku widzę Mody w sumie nie wielkie ale na pewno zrobią robotę jak zwykle małe a cieszy:decayed:
  10. O fajny szaraczek :decayed:bezawaryjności życzę
  11. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Znaczy się na 3G Low bez twardziela tilivizji nie budziet???
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to przecież mówię że nie majątek, lecieć do ASO i nie zawracać sobie żopy szukaniem nie wiadomo gdzie:wink:
  13. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Numer części masz tam podany kup sobie w ASO majątku nie powinno kosztować
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam u siebie to samo:facepalm:
  15. - maruda Żeby nie było że nic się w temacie nie dzieje dziś przyszły nowe zabawki
  16. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-demontaz-podlokietnika-tunelu-konsoli-srodkowej-218497/ Tutaj masz wszystko opisane. Ludziska czy 3G plus ma większy wyświetlacz niż jest w 3G?
  17. Zrób fotkę tej czarnej plamy gdzie przyklejone jest lusterko wew. na tym zdjęciu poza niebem nic nie zobaczysz:wink:
  18. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam ten sam błąd i nikt mi nie podpowiedział jak się go wyzbyć, sam też nie mam na to pomysłu.
  19. CZUJNIK DESZCZU SENSOR AUDI A4 8E B7 4E0955559A FV (4193288708) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  20. Kup kawę w mcDonaldzie i przez przypadek wylej na przednią szybę, jak ruszą wycieraczki to znaczy że jest
  21. Ja bym wywalił na Twoim miejscu niklowane listwy (obwódki) z okien bo i tak ich nie widać a czarny z białym by miało lepszy efekt.
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na allegro ten gościu tylko (z podpisu na zdjęciu) ma pojedyncze w deskę rozdzielczą nigdzie indziej i taniej nie widziałem. Ja kupowałem nową w niemczech bo nie mogłem znaleźć w kolorze co chciałem. Nowa 95€
  23. Z tego co się orientuję High ma twardy dysk Low nie ma (DVD)
  24. Mam takie samo 3G Low
  25. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Najgorsze jest w tym ubezpieczeniu to że składka nie maleje wraz z upływem latek, w sumie auto każdego roku traci wartość ze względu na wiek a składka cały czas ta sama jak za nowy:facepalm: Do tego wszystkiego trzeba jeszcze dołożyć 900€ podatku drogowego rocznie:facepalm: Więc maruderów co mówią że 3,5tyś to kosmiczna suma za ubezpieczenie zapraszam do posiadania auta w NL:grin: Poprawka za ubezpieczenie płacę dokładnie 260€ kwartalnie to wychodzi 1040€ czyli w sumie wyjdzie 2koła za rok za utrzymanie auta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.