Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Pany czy te blendy na przednich drzwiach da się zdjąć bez ściągania całej tapicerki drzwi?
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ha dobre pytanie, pojęcia nie mam ile jest minimalna. W budowlance biorą różnie od 16€ do 40€ nawet. Realnie można wyrwać między 17€ a 20€, ludzie teraz szkłem się podcierają bo kryzys.
  3. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W NL pełne AC/OC (wszelakie możliwe szkody + rok gwarancji extra) 1200€ rocznie. Oczywiście ja kupiłem auto nowe więc wartość była max dodatkowo za ubezpieczenie u nich (VW bank NL) dostałem roczek gwarancji extra(do 100tyś km).
  4. Zgadza się mam servotronik i po ruszeniu kierownik dębieje, ale chodziło mi czy przy zmianie tymi guzikami (comfort, dynamic itd.itp.) da się odczuć różnicę?
  5. Wymienić się da ale trzeba rozklejać spawy (plastik jest spawany) ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ---------- Kilka fotek na szybko
  6. Już wypyrałem na NLowym forum (jest dokładny opis) i też chyba sobie tego moda wrzucę. Czuć różnicę na kierze jak się tymi guziczkami miesza czy to tylko ładnie świeci?
  7. Byłem ja Ci dzisiaj na podmiance płynów w ASO i tak podczas picia kawy wpadło mi w oko:wink:
  8. Nie ma to jak seksowne zadki
  9. Raczej turkusowy. Na pewno na pakę wejdzie 20 miętowo-turkusowych kobit:naughty: Ja tak cwaniakuję z tym kolorem, bo pytałem żony. Dla mnie, jak dla każdego prawdziwego mężczyzny, istnieją tylko trzy kolory: fajny, ch*ujowy i pedalski. :thumbup1:Moja sąsiadka stwierdziła że taki on ładniuśki, znaczy się samochód- pytam? - nie kolor Ja osobiście byłbym za opcją ch*ujowy:wink: no ale na pewno rzuca się w oczy i w sumie o to chodziło, walnie sie reklamkę firmową i niech się ludziska gapią Zastanawiam się jeszcze nad zmianą znaczka z przodu na OOOO
  10. Raczej turkusowy. Na pewno na pakę wejdzie 20 miętowo-turkusowych kobit:naughty:
  11. Modów chwilowo brak bo.......... Nastąpiła inwestycja w green monster:banan: stajnia pełna kucyków aż 90:polew:
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam te lampki i wali mi na nich błęda na FIS
  13. Ja poległem z tymi sprężynami, trudno jest to rozpiąć
  14. No to buta teraz aż parchy pospadają
  15. Chyba tak A1 widziałem na takich
  16. klikam dymek gdzie? qr** chyba coś ze mną nie tak:facepalm: gdzie te jeb...ne dymki są bo już nic nie czaję A ta chmurka po prawej stronie w rogu postu (po najechaniu napisane multicytat, po kliknięciu odznacza się ptaszek) to ma być to????:facepalm::facepalm:
  17. To ja poproszę o dokładną instrukcję tych dymków bo nie mam pojęcia jak to działa:facepalm: Na innym forum zaznaczam tekst na niebiesko a potem klikam multi-cytat tutaj to tak nie działa, pojęcia nie mam
  18. No jak znajdę chwilkę i jak będzie słońce to wezmę swoją lustrzankę i pacnę parę fotek. W ogóle muszę jakąś sesyjkę focianą zrobić, ale czasu brak
  19. A co Ty chłopaku chciałeś zobaczyć z tym słońcem bo nie bardzo czaję o co Ci kaman? na pierwszych czterech fotkach masz słonice:decayed: ---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ---------- No ładnie śledzi mnie:kox: wywal te apple to nic nie wart:grin: Chcesz to masz będzie po PLowemu:banan: A tak już całkiem na marginesie da się tu zrobić coś takiego jak multicytat (zacytować kawałek posta) bo ja już kombinowałem jak koń pod górę i nie mogę dojść
  20. Good for you:decayed: znaczy się światło płata figle:wink:
  21. No właśnie dlatego szału nie ma:wink: ja myślałem o takich 18tkach ale jak dziś założyłem swoje letnie 18tki i tak sie na nich przyglądam to też szału nie ma:facepalm:
  22. Tutaj masz wszystko dokładnie opisane http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/parktronic-mmi-2g-3g-wizualizacja-193699/
  23. Faktycznie jakoś szału nie widać to 19tki są?
  24. http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/parktronic-mmi-2g-3g-wizualizacja-193699/ Tutaj masz wszystko opisane ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- Wreszcie doczekałem się swojej drewno listewki a tak na marginesie zamówienie w niemieckim ASO trwało 3 tygodnie a później tydzień przesyłka niemieckim DHL:facepalm: Wczoraj już się zapieniłem i wysłałem do DHL maila co o tym sądzę, no i chyba pomogło bo dziś przed 12 listewka była dostarczona:decayed: Także listewki skompletowane:banan: Przy okazji ponieważ strasznie mi się nudziło w weekend to polakierowałem te ohydne szare listwy przy liczniku:decayed: tak było przed A tak jest teraz ---------- Post dopisany 05-04-2014 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 18:25 ---------- No i na autko wpadła moda letnia:wink: Wykonane 3 mycia od nałożenia SONAX Polymer Netshield i nadal działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.