Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. chętni na spontana dziś na 17? zgłaszać się
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dyfuzor od S4 nie ma siatki jest jednolity z chromowana listwą http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/
  3. No cóż klient ogólnie zadowolony, polecam Rogalową robotę, wie chłopak co robi
  4. no jest najlepsze jest to że autko zaczyna się juz ładnie zbierać od 2tyś RPM co przedtem następowało przy 3,5 - 4 tyś więc nawet na wyższym biegu można spokojnie brać się za wyprzedzanie
  5. no na ośce raczej rewelacji nie nakręcisz
  6. Andy będzie tylko czemu tak późno panowie?
  7. sama mapa była robiona, nie miałem sraczki na 300+, po trasce do domu jestem zadowolony autko ładnie się zbiera już od 2tyś RPM i głównie o to mi chodziło bo przedtem brakowało mocy na wyższych biegach. Jak wiadomo ośka to kaleka więc na szybkie starty spod świateł wcale się nie nastawiałem
  8. 98 Trakcja jest, no chyba że jej zbraknie to nie ma
  9. Tabelki będą później bo gdzieś maila wrąbało Ogólnie rzecz biorąc seria wypluła (i tu szok) 206,3 KM i 334,6Nm Po zabiegu pacjent 273,8 KM i 433,7 Nm Wielkie dzięki dla Witka i Hugo A na koniec prezes pokaże wam tyły
  10. kurnia info lepsze niż w urzędzie skarbowym
  11. W sprawie oleju wszystkich olewam całe życie jeżdżę na castrolu i zero problemów nie bardzo czaję o co cała ta wojna, nie trzeba na targu kupować i będzie ok ;-)
  12. W NL nie pojeździsz 125 na B A1 lub A trzeba mieć, ale Lublin to nie NL ;-)
  13. Fakt, tylko moc nie ta :-) taka tam mniejsza siostra ;-)
  14. Leje wodę aż gary odpływają ;-) to nie jest wykonalne
  15. Filtr po 20tyś. YAMCIA to potwór MT 125 :-) wyrywa nerki przy ruszaniu ;-)
  16. 3Q0 955 455 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- DAwno mnie nie było, pora odświeżyć wątek Mało czasu ostatnio na modzenie no ale żeby nie było że nic to najpierw wpadła pierdółka od Janusza A dzisiaj trwały przygotowania autka, czyli wymiana oliwki, filtrów itp.itd Już niedługo będę mógł się pochwalić tabelką Dodatkowo 4reczka dostała koleżankę
  17. Przyjedziemy do Puław całą bandą i Ci nawtykamy
  18. No tak porywająca moc 125 centymetrów sześciennych między nogami Bardzo fajna pierdółka na początek, polecam
  19. No ok trzymajmy się Twoich map w takim razie ;-)
  20. Ma być burza wieczorem,jak by lało pędzimy pod tarasy?
  21. Ja mam opla Vivaro z 2.0TDCI autko ma już najechane 100tyś i sprawuje się jak do tej pory spoko. Czeka mnie teraz naprawa cieknącej pompy sprzęgłowej i przy okazji sprzęgła poza tym żadnych poważnych problemów nie było
  22. wpadnij na spota w niedzielę na pewno coś ktoś podpowie podrzuci
  23. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No chyba na waszej wsi na naszej wsi wypełnia się sianem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.