Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
przecie tu gaz na linke to chyba nie da rady
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
wynik robi wrażenie :kox:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
też tego nie kminie , bezsensowne utrudnianie sobie życia jakby było nad czym się spuszczać...gdyby to byl eSowy albo chociaż lift:whistling:
-
oklejenie podsufitki czym i jak
Kwestia gustu i ceny
-
Audi 1.8T quattro na td04hl
grubo hamulce się nie palą ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tak czy siak musisz spawac kolektor i dp więc na taniosc nie licz bo ponad tysia musisz liczyc
-
oklejenie podsufitki czym i jak
wiesz co teraz dokładnie nie pamiętam , jutro zerkne i podam nazwe
-
oklejenie podsufitki czym i jak
jak przykleisz na stary materiał to zawsze jest ryzyko że odejdzie , ja kleiłem na gołą dykte , klej rozprowadzałem pędzelkiem i trzyma jak głupie
-
[ALL B5] Audi S4
z czarnym rollem o wiele lepiej
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jestem bogiem dobry film Ten też ciekawy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
turek pod młotek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Jak zdemontować lewy reflektor
tam nie ma żadnych srub ani mocowań juz więc uzyj siły i musi wyjsc- Jak zdemontować lewy reflektor
odkrecasz gorne sruby i przesuwasz lampe w strone błotnika zeby zeszła z dolnego mocowania w pasie, odbłysniki kupisz po 30zł- [B5 APS] by czorny
Nowe A1 ok 70tyś Nowe A3 ok 85tyś Nowe A4 ok 115tyś W które celujesz? Na nową vectre by starczyło :grin:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
trzeba znaleść kompromis- [B5 APS] by czorny
jest kozak :kox:- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
redia staff to janka ?- [B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
no wydaje sie lepiej , kpower i kreski powiedzą czy jest lepiej- Wymiana silnika z 1.6 na 1.8 jaki polecacie do lpg
z gazem spoko , tak czy inaczej osprzet gazu masz do wymiany bo do wyższej pojemnosci jest za słaby.. klima pasuje normalnie- Wymiana silnika z 1.6 na 1.8 jaki polecacie do lpg
Nie lepiej odrazu wsadzic 1.8T ? w 1.8 duzej roznicy nie bedzie a roboty i kosztów tez jest. Silnik , skrzynia wiązka z kompem i cały dolot powietrza potrzebujesz- [B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Nie ma ratunku , wepchać w krzaki i podpalić- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
miazgaa:kox:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tez mi różnica 140 a 310ps:whistling:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
haha - Jak zdemontować lewy reflektor