Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

salamon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez salamon

  1. Tak na szybko najwięcej błędów masz w module komfortu wszystkie odnośnie obsługi drzwi nie zrobiłeś jakiegoś zwarcia
  2. Vag powinien jakieś błedy pokazać ,a na kluczyk też niereaguje zamykanie okien
  3. Błąd został zapisany w sterowniku i samo przeczyszczenie i ewentualne dociśnięcie konektorów nie wyłączy ci czerwonej kontrolki na liczniku.Po zabiegu czyszczenia i dociśnięcia tego wszystkiego musisz programowy wykasować błąd w sterowniku,wtedy będzie ok
  4. Najczęściej jest to niełącząca kostka pod fotelem
  5. No to super to tylko kostki i podłączać.Udanej zabawy
  6. Możliwe musisz szukać przyczyny
  7. Troche poleciałeś ale to nie ma żadnego wpływu na to czy lampka świeci czy nie. Moduł z diodami
  8. Diody ambiente do oświetlenia delikatną poświatą konsoli środkowej
  9. Szczerze powiedziawszy to nigdy nie zwracałem na to uwagi .Tak mam od czasu kupna więc chyba tak musi być,ewentualnie możesz coś poszukać w internecie na ten temat
  10. To o czym piszesz wpinasz w podłogę do 1-szej czarnej kostki czujnik który kupiłeś wpinasz do kostki niebieskiej na moim rysunku a zapięcie pasa do kostki na dole mojego rysunku.Ja osobiście pokusiłbym się o kupno oryginalnej wiązki na allegro są po 99 zł,zaoszczędzi to czasu i nerwów
  11. Tak jak ci narysowałem na fotce tam jest to wszystko połączone do oryginalnych kostek, natomiast nigdzie nie ma opisu pojedyńczych kabli skąd i dokąd
  12. Kolego sporo tego szukałem i sprawa wygląda tak w b6 nie było czujnika zajęcia fotela więc instalacja trochę się różni ,fizycznie nie masz do czego się wpiąć.Wiązka do b7 wygląda tak jak na zdjęciu
  13. Proszę bardzo tylko że ja mam b7, ale po rozpisce wyżej widać że jest to samo
  14. W kostce masz numerki czytasz i wpinasz.Jak znajdę czas to zrobię zdjęcie
  15. Proszę bardzo Oznaczenie lampki W3 PIN 1 - brązowy - podłączenie masy - do 347 (Earth connection, in roof wiring harness) PIN 2 - Zielono-szary - do T17f PIN 4 (17-pin connector, orange, connector point, A pillar, left) - dalej do T12h PIN 1 w J393 (Convenience system central control unit - Moduł komfortu) PIN 4 - czerwono-żółty - do T17f PIN 15 (17-pin connector, orange, connector point, A pillar, left) [tu jest także odejście do lampki W51 Rear lid light - chyba tej na klapie] - dalej do T12h PIN 4 w J393 (Convenience system central control unit - Moduł komfortu) PIN 5 - szaro-niebieski - do T17 PIN 1 (17-pin connector, orange, connector point, A pillar, left) - dalej do A175 (Connection (58s), in dash panel wiring harness)
  16. Bez diagnostyki się nie obejdzie jakieś błedy muszą być.
  17. Poczytaj https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi9_LGFiOPRAhWya5oKHcTTBAUQFggaMAA&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F362561-napis-safe-zamiast-stanu-km-w-liczniku%2F&usg=AFQjCNH49bXrCTqMEnb42AWXccSdyhOhcQ
  18. To w takim razie życzę przyjemnej pracy z kabelkami i udanego finiszu W oryginale to jest podłączone przez czerwoną kostkę elektryki fotela Pin 1; N/C -Pin 2; Zasilanie lampki przestrzeni nóg pasażera za kierowcą -Pin 3; Masa lampki przestrzeni nóg pasażera za kierowcą -Pin 4 ;Zasilanie elektryki fotela -Pin 5;Masa elektryki fotela -Pin 6;Can High (sygnał ze sterownika memo) -Pin 7;Can Low (sygnał ze sterownika memo) -Pin 8;N/C -Pin 9;Linia diagnostyczna ze sterownika memo -Pin 10;Połączenie sterownika memo ze sterownikiem drzwi kierowcy
  19. Lipa rozwiązaniem jest kiera
  20. Tylko z poziomu telefonu do pełnej obsługi musisz mieć kiere multi
  21. Tak masz pewnie zrobione. Masz się wpiąć w tylne lampki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.