Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

QuikSilver

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez QuikSilver

  1. ale jak to ... to tylko dlatego że masz podkręconego ? ja na 170KM dochodze do 215km/h ostatnio na gazie 220km jechałem i tyle tyle że mam quattro i tiptronica tam jest jakiś kaganiec ?
  2. Czesc miałem ten sam problem zaden mechanik nie chciał się bawić w przeniesienie do tego wycięcie obudowy tego filtra, ja niestety mam za siedzeniami taką która mi wystarczy na 260km spokojnej jazdy, podobno mieści się ten filtr w nadkole ale w sedanie. nie wiem jak jest w wersji Avant
  3. no tak ale gdzie sprawdzić czy jest instalacja od tego ogrzewania czy ta rurka idzie do pewnego miejsca i jest zaślepiona bo do filtra paliwa mam dwa wejścia i dwa wyjścia
  4. Witam szukałem ale nic na ten temat nie znalazłem, sprawa wygląda tak mam pompę paliwową o nr 8E0 906 087P ( 228 228 008 002 ) VDO dwa wężyki i zasilanie, jak szukam w sieci to pokazuje mi że to jest do auta z ogrzewaniem postojowym ale ja takiego nie mam albo nie wiem czy mam jak sprawdzić? Mam do wymiany pompę. Ta co jest u mnie z tym oznaczeniem ciężko dostać, a cena to ponad 1tys zl, Inna bez tego dodatkowego wężyka kosztuje 700zl a jej oznaczenie 228 228 008 001 i jest do auta bez ogrzewania postojowego. Gdy odpiąłem ten wężyk pokapało z niego paliwo kilka kropel, może ktoś wie o co chodzi, wersja Quattro jak by to coś miało pomóc.
  5. QuikSilver odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    przepraszam pompa mi padla chcialem sie tym podzielic , chodziło mi o cały temat a nie ostatnie zapytanie w moim przypadku to SIEMENS VDO 228-228-008-001Z inaczej 8E0 906 087 N i to raczej jest do wszystkich 1.8T w quattro -dużo samych wkladów jest na allegro ale mi nikt do tej pory nie odpowiedział ze sprzedających skąd i jakiej jakości są te wkłady
  6. QuikSilver odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    długo się nie nacieszyłem spokojem. Podczas jazdy pompa jeszcze zawyła zazgrzytała ale po chwili ucichła, ale na amen, jeszcze nie zdawałem sobie sprawy tylko o 5 rano jak musialem wstać i gdzieś jechać to nie odpaliłem auta, więc jednak musze wymienić całą pompe, myślałem że czeka mnie jazda na lawecie, ale pogadałem z mechanikiem co mi LPG zakładał i powiedział że jest awaryjne odpalenie od razu na LPG wieć o własnych siłach dojade do mechanika.
  7. Dev a Ty posiadasz takie zestawy zimmerman i ferodo ?
  8. QuikSilver odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    a nikt nie wspominał o AMB 170KM który ja polecam bo auta z US mają fajne wposażenie jeśli chodzi o wyciszenie to dla mnie jest okey, jadąc 200 nikt nie czuł z pasażerów z jaką prędkością jedziemy
  9. dziś byłem na przeglądzie LPG mówiłem o tym gazwonikowi i ustawił do odcinki, zero błędów wszystko fajnie pracuje
  10. QuikSilver odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    nawet mi nie mówcie, tak to jest mogłem poszukać po innych sklepach, ale trudno ważne że wymienione i cicho chodzi. to lepsze niż 750 za pompe
  11. QuikSilver odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    dziś wymieniłem filtr paliwa zapłaciłem 110zl z MANNa wymiana 20zl cichutko nie słychać wogóle pompy, filtr był ori Audi, szkoda że nie zabrałem go żeby sprawdzic jaki był w środku.
  12. Po jakiego dzwona przełącza Ci się na benzin powyżej 5kRPM????? Co to za partacz zakładał? nie wiem czy partacz bo dużo osób zakłada tam LPG, nie mam żadnych problemów z instalacją, chyba od 5,5 albo 6tys obr/min przechodzi na benzyne gazownik twierdzi że to lepiej dla silnika gdy jest bardzo obciążony, tak mam komputer ustawiony więc to kwestia ustawień które mozna zmienić
  13. czyli przy nastepnym spotkaniu serwisowym u gazownika może mi wyłączyć ISA2 ? nie wiedziałem nawet że są czerwone i czarne Hany
  14. ja mam w moim 170KM mam Hana zielone, te gold to pod większą moc ? czy ogólnie lepiej sobie radzą ? Wsadziłem Staga 300 isa2 co niby sam pobiera sobie mapy Pb tak gazownik twierdził, reduktor AC R01 250KM. Zrobiłem od założenia czyli od wakacji ok 30tys i jest super płynie się przęłącza na benzyne gdy przekracza 5tys obr/min nie szarpie, ale zauważyłem kilka razy jak się przełącza na gaz przy zimnym silniku to obr potrafią zejść do 600tys, i za instalacje dałem 2700 z wlewem przy korku ale butla malutka za siedzeniami wchodzi mi ok 32L
  15. zrobiłem 105 km przy takiej w miare spokjnej jeździe 70km trasa i 35 miasto zajechałem na stacje i weszło 11,15L LPG wiec nie jest tak źle śnieg spadł i troszkę szaleństwa na śniegu też było wieć pewnie niecałe 11 by weszło
  16. QuikSilver odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    ja mam też pompe do wymiany bo wyje okropnie, na liczniku 206tyś to nawet chwile służyła, na allegro wklad 200zl a znalazłem nową ori VDO za 700zl i nie muszę się męczyć z przekładaniem wyciągam starą i wkładam nową, tylko te 500zl różnicy. Nikt mi nie odpisał jakiej firmy i skąd mają te wkłady
  17. QuikSilver odpowiedział(a) na krisc31 temat w Audi A4 B6/B7
    mi wtedy gazownik 100zl za takie cos powiedział ale rozmyśliłem się, dziś zalałem 10L czyli tyle ile potrzeba żeby było ponad rezerwe, wskazówka powoli się unosiła zrobiłem 80km i pokazuje niecałą połowe baku, ale i tak musze to wyjeździć żeby mieć pusty bak bo pompe paliwową mam do wymiany
  18. QuikSilver odpowiedział(a) na krisc31 temat w Audi A4 B6/B7
    mam to samo, mam wersje US i mi powiedział gazwonik że można to jakimś modułem dodatkowym zrobić, żeby tak sie nie działo. ostatnio zaświecila mi sie rezerwa podczas jazdy na LPG paliwa było dosłownie 1mm nad czerwonym i jak tylko sie włączyła rezerwa to wskazówka już całkiem opadła a zasięg pokazuje 0. i tak już 300km zrobiłem
  19. Teraz temperatury sięgają gdy jezdze do pracy i wracam od -20 do -10, auto normalnie tak mi się wydaję nagrzewa się i trzyma równo temperature. Drogę do pracy mam większości po serpentynach i gdy już się wydrapie na sczyt, to zaczynam jazde w dół, zjezdzam bez gazu (zwykle 3 bieg tiptronic) wtedy temeperatura leci w dół. Dziś specjalnie stoczyłem się tak na sam dół zatrzymałem się, maska w góre i macam, zbiornik letni i wszystkie rury tak samo wystarczy że zaczne deptać po gazie i temperatura wracam do połowy z ogrzewaniem w środku nie mam problemów, cieplutko jest, zwykle śimigam 22-23 stopnie. Gdzie na vagu mogę sprawdzić czy termostatn trzyma cały czas na dużym obiegu, ostatnio dość często zapala się check engine błąd typu za uboga mieszanka, wyczytałem w innych postach że przez niedogrzany silnik może mieszanka być uboższa lub za bardzo wzbogacona i pewnie dlatego błąd wywala, spalanie chwilowe faktycznie jest wyzsze zeby pokazalo srednio 8 na 100 trzeba muskać gaz, a bez błędu ( świecącej kontrolki) pali jak by mniej. To jest trzecia zima tym autem i pierwsza z zamontowanym gazem, płyn przy wymianie rozrządu był zalany świeży. nikt nico nie poradzi ? nie wypowie się, ostatniej zimy były podobne temperatury a silnik trzymał temperature niezaleznie w góre czy w dół, wsadzilem tekture przed chlodnice i temperatura w normie silnik cieplutki
  20. dokładnie do pracy jechałem kilka osób widziałem po drodze, tylko już później nie jechałem swoim autem, widziałem ładne kombi chyba S-line na parkingu leśnym w okolicach Przeworska
  21. pewmie o mnie chodzi jesli widziałeś klape US to napewno ja z roboty wracałem
  22. ja mam podobne spalanie ok 15l LPG, i tez musze podjechać sprawdzić u gazownika, czy nie jest za bogata mieszanka, duzo jezdze po autostradzie z predkosciami 160km/h, zwykle 5 osob i bagaz, spalanie benzyny na komputerze pokazuje srednio 11,5L przy tej prędkości, mam automat, quattro i 170KM, bak mam maly wchodzi do pustego ok 32L i robie do 210km. prędkość do 230, jak to jest że moja leci tylko max 215 a mam 170KM i nie zależnie benzyna czy gaz opony 235/45/17 czy to wina skrzyni automatycznej ?
  23. Witam może ktoś się orientuje bo w moim nowym miejscu pracy parkuje A4B6 czarne kombi podwójny wydech chyba 1.8T na lubelskich blachach nie pamiętam teraz dokładnego numeru a miejsce pracy to OSS SG w Lubaniu dolnośląskie. gdyby kolega tu zaglądał to ja parkuje za budynkiem internatu A4 b6 wersja US sedan RSA
  24. jak w temacie kolega ma problem, gdy dodaje gazu cala buda mu drga, a gdy jazda jest po łuku w lewo problem się nasila. co sugerujecie autko w kombi napęd ośka 6biegowa skrzynia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.