Treść opublikowana przez marcin j
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzałka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie , bo dam wam zaraz po ostrzeżeniu
-
[B5 AFB] Problem z Audi A4 2,5 TDI proszę o pomoc!
Kiedy zmieniałeś rozrząd? , może kąt wtrysku źle ustawiony ( łagodny scenariusz ). Być może kierownice zapieczone, spróbuj rozruszać sztange .
-
Porsche Carrera GT EDO Competition
Ruski fajne zabaweczki mają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zaś się zaczęły bezsensowne sprzeczki, panowie
-
[ALL B5] najbrzydsze lampy do b5 sedana na tył
Country style, a pickupa , sobie kupie i odlicze VAT
-
[B5 AJM] FMIC,t130,PD130,Chip by CompSport
Ok 180 bo turbo jest z AWX,ale jak bedzie 175 to tez bedzie fajowo A jaki moment chcesz uzyskać. bo ten taki lajcikowy, bym rzekł. Falnie ten FMIC wygląda zza kratki. :> Zrób zdjęcie bez kratki w zderzaku.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oki, panowie ja ide sie pomodlć i idę spać. pozdr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie co jak co, ale ma doła strasznego ;( , miałem okazje poznać spedyta rok temu na zlocie w Wiśle. ;( ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja niestety nie dam rade jechać, ale do więńca oczywiście . Szerokości i przyczepnośći Panowie. ;(
-
Czy ktoś kupował CHIPA z Allegro do 2.6 v6 lub 2.8 v6???
Litania byla naopisana o chipach z Allegro, w wolnossaku , efekt miozerny, co najwyżej wzrośnie to spalanie. :thumbdown: Lepiej za to kilkaset złotych "zatankować dobrego paliwa"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Również popieram. ;(
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wutam na forum.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie przeczytałem przykro, życie jest kruche. Wyrazy współczucia. ;(
-
felgi 9/16" ET15 do a4 B5 ????
I jak suzuki vitara
-
[B6 ASN] nakladki na lusterka chromy doradźcie
ja bym przyciemnił
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 ADR] Mam poniszczoną konsolę środkową
Jest na zatrzaskach, trzeba go zdecydowanie pociągnąć zacznając od strony hamulca ręcznego, zaraz za lewarkiem.Pozdrawiam.[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 18:59 _________________________________________________U mnie troche porysowany, chyba też go wymienie.
-
felgi 9/16" ET15 do a4 B5 ????
przód tak , ale tył nie wiem, najprawdopodobniej będzie obcierać. Chyba, że sie pomyliłeś i ET 45 z tyłu. poza tym autko troche będzie german style...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ahjo ,, :hi: :doh1:
-
[ALL]Carbonowe części do AUDI
Listwy w środku , jak dla mnie kox , lusterka sam nie wiem, może przy czerwonym lu b srebrnym nadwoziu byłoby ciekawiej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber zobacz co zaproponowałem ci w temacie twojej b6 co myślisz o tym , przy czrnym kolorku i aluminiowych relingach byłby koks , a koszt nie jest wielki.
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Ja jeszcze proponowałbym lusterka typu:* http://cgi.ebay.de/Audi-A4-S4-Matt-Finish-Mirror-Caps-Case-Covers-Mirrors_W0QQitemZ250219622491QQihZ015QQcategoryZ36682QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem *Link from malik