Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Panowie , bo dam wam zaraz po ostrzeżeniu
  2. Kiedy zmieniałeś rozrząd? , może kąt wtrysku źle ustawiony ( łagodny scenariusz ). Być może kierownice zapieczone, spróbuj rozruszać sztange .
  3. Ruski fajne zabaweczki mają
  4. Zaś się zaczęły bezsensowne sprzeczki, panowie
  5. Country style, a pickupa , sobie kupie i odlicze VAT
  6. Ok 180 bo turbo jest z AWX,ale jak bedzie 175 to tez bedzie fajowo A jaki moment chcesz uzyskać. bo ten taki lajcikowy, bym rzekł. Falnie ten FMIC wygląda zza kratki. :> Zrób zdjęcie bez kratki w zderzaku.
  7. Oki, panowie ja ide sie pomodlć i idę spać. pozdr.
  8. Panowie co jak co, ale ma doła strasznego ;( , miałem okazje poznać spedyta rok temu na zlocie w Wiśle. ;( ;(
  9. Ja niestety nie dam rade jechać, ale do więńca oczywiście . Szerokości i przyczepnośći Panowie. ;(
  10. Litania byla naopisana o chipach z Allegro, w wolnossaku , efekt miozerny, co najwyżej wzrośnie to spalanie. :thumbdown: Lepiej za to kilkaset złotych "zatankować dobrego paliwa"
  11. Również popieram. ;(
  12. Wutam na forum.
  13. Właśnie przeczytałem przykro, życie jest kruche. Wyrazy współczucia. ;(
  14. ja bym przyciemnił
  15. Jest na zatrzaskach, trzeba go zdecydowanie pociągnąć zacznając od strony hamulca ręcznego, zaraz za lewarkiem.Pozdrawiam.[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 18:59 _________________________________________________U mnie troche porysowany, chyba też go wymienie.
  16. przód tak , ale tył nie wiem, najprawdopodobniej będzie obcierać. Chyba, że sie pomyliłeś i ET 45 z tyłu. poza tym autko troche będzie german style...
  17. Listwy w środku , jak dla mnie kox , lusterka sam nie wiem, może przy czerwonym lu b srebrnym nadwoziu byłoby ciekawiej.
  18. Cuber zobacz co zaproponowałem ci w temacie twojej b6 co myślisz o tym , przy czrnym kolorku i aluminiowych relingach byłby koks , a koszt nie jest wielki.
  19. Ja jeszcze proponowałbym lusterka typu:* http://cgi.ebay.de/Audi-A4-S4-Matt-Finish-Mirror-Caps-Case-Covers-Mirrors_W0QQitemZ250219622491QQihZ015QQcategoryZ36682QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem *Link from malik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.