Treść opublikowana przez marcin j
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam an forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
być może, ale najlepiej i błedy może jakieś pokaże,
-
[B7 BLB] Lampy xenonowe - pytanko
do tzw blindowania , (mrugania długimi) on ma Bixenony w b7 jezeli xenon to tylko własnie bi chyba , że jestem nie doinformowany, ale do blindowania tez coś musi być a maszsz spryski i ori bixenon , czy dokładany????
-
[B7 BLB] Lampy xenonowe - pytanko
do tzw blindowania , (mrugania długimi)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i wiadomo za ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za spota,
-
F1, Rajdy i Motorsport
jest super
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Chory gość, szuka jeleni, w ASO ze 4 komplety za tą cenę bym kupił.
-
Fordowskie TDCI 2.0 - 130koni
Bardzo dobre podsumowanie
-
Fordowskie TDCI 2.0 - 130koni
http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_b6_quattro_19tdi_130ps_vs_mondeo_mkiii_ghia_20_tdci_130ps-t76921.0.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko nie śpij
-
Fordowskie TDCI 2.0 - 130koni
poszukaj, tematu na forum , był o tym , i jest wyczerpujące info, ja miałem mondeo z tym silnikiem, i nie chce widzzieć na oczy tej jednostki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry dzień
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to niech sobie pierdzielnie jeszcze naklejke z kolka gospodyn wiejskich dobre , kerczci jak wrażenia po Pradze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ten 3 klub to jaki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber, mam kilka pytań, zostawiłem na gg :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sumie nic sie nie zmieniło w niej od jakiegoś czasu [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 10:49_________________________________________________szukam paru pierdół stylistycznych , ale nie do konca jestem zdecydowany :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A teraz panowie F1 [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 13:56_________________________________________________marcin j będziesz dzisiaj na spocie :?: Pablo niestety nie mogłem być , obecnie jestem za granicami kraju , a coś chciałeś ode mnie ??- [ALL] Wiejski tjunink czy rasowa B6-ka ?
z tego wszystkiego felgi mi tylko leżą. - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!