Treść opublikowana przez marcin j
-
[B7 BKN] Czarna mamba A4 avant 3.0 TDI, 6-biegów, quattro, s-line *UPDATE*
Piekna , piekna bestia gratki wyboru motorku, a zdjecia wypaśne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba dzis bede
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
OT: JORG-Composite, czy ty moze jetes w stanie zrobić w carbonową lotke s4 na klape do b6 ???
-
[ALL] Czyszczenie chromowanych elementów
Paste tempo lekko scierną mozna by uzyc, próbowal ktoś??
-
[B6 AVF] Zawieszenie 1BV niższe z tyłu
Mam tak samo, ikilka innych autek widziałem, zwróciłem uwage i też tak miały.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
[ALL B7] Jakie CB w kieszonkę po lewej stronie ?
asc jest automatycznym squelczem= eliminatorem szumów, jest przydatne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowych , radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego poniedziałku dla Ekipy krakowskiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w gosci przyszedl i na forum siedzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski , wszystkiego naj z okazji, zdróweczka i spełnienia marzeń .
-
Zdrowych spokojnych
Zdowych wesołych Świąt Wielkanocnych.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
Mnie się nawet widzi , i sie zastanawiam teraz :gwizdanie:- [B5 AFN] Ciepłe felgi (przód)
Sprawdż stan łożysk- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo wszystkiego naj ,zdrówka i auta z turbo- [B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Trzeniu i Sokol foty kox normalnie, chyle czoła- [ALL B6] Czy wejdą felgi 20" do B6 ?
Sory za ot , na jakich ty kolego jeżdzisz.- Nowicjusz - wątek powitalny
powitac na forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Panie i Pany za spota , rob milo było spotkać .- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum- [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Jutro , tzn dziś zaczynam w trampkach- [ALL B6] Zmieniarka nie czyta płyt
A nie da sie tego wpierw spróbować wyczyscić jakąs płytą czyszczącą do laserów , ogólnie dostepną na rynku ?? :gwizdanie:- [ALL B5] Grill RS4 - opinie
Ciekawa alternatywa , zamiast ori zwykłego grilla , podoba mi sie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemian na spocie wiecej gadasz - [ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda