Treść opublikowana przez Kocky
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ja czekam na propozycje... mi odpada przyszły weekend
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bardzo ładne auto... automat nie dla mnie, ale to Twoje auto więc niech się dobrze jeździ :th:
-
[ALL B7] 18" z szerokim rantem
Ładne felgi... powinny ładnie się prezentować na Twoim aucie :th:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zobaczymy ile będzie warta klubowa naklejka dla Kolegi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ok. to przesyłka za free będzie bo ja zaplacilem za nia bo tez 2 szt kubkow kupiłem tomeks32 zobaczymy co da się zrobić
-
[B6 AWX] Nowe felgi i opony do mojej B6
wg mnie fele z 4 linku :th:
-
[B6 AWX] Avant *UPDATE*
Ładnie się prezentuje auto... ale chyba więcej fotek miało być Czekam na następne
-
[B6] Moja A4
Środek :th: Jak swego czasu szukałem a4 dla siebie to spotkałem w ogłoszeniu auto z takim wnętrzem
-
Najlepszy bramkarz EURO 2008 - Głosowanie na FIFA.COM
jak na razie na właściwym miejscu :th:
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
wg mnie 4 :th:
-
[ALL B6] TDi 130kM-6'cio biegowy czy 115kM 5'cio biegowy.
Jak kto woli... jak ktoś lubi zmieniać biegi i do tego częściej jeździ poza miastem to wtedy dobrym wyborem jest 6 biegów. Ja należę do tych lubiących 6-biegowe skrzynie
-
Strefa Śmiechu
Komisja wojskowa. - Nowak! - Jestem! - Majtki w dół i pochylić się! Rekrut posłusznie pochylił się i czeka. Lekarz katem oka zerknął i dalej wypełnia formularz - Podnieście jajka! Poborowy pochylony, zacisnął zęby, poczerwieniał, z pod ściany doszedł go delikatny chichot siedzących pielęgniarek. - Jajka podnieście! Zacisną pięści, aż kłykcie pobielały, zsiniał z wysiłku, i ciężko począł oddychać. - Nie mogę! - wycharczał ostatkiem sił. Lekarz popatrzył zza okularów - RĘKOMA! Nixon zapytał Pana Boga, kiedy w Stanach Zjednoczonych skończy się bezrobocie. Dowiedziawszy się, że za pięćdziesiąt lat, zasmucił się. - Nie dożyję... - mruknął. Breżniew zapytał Pana Boga, kiedy w Związku Sowieckim nastąpi dobrobyt. - Nie dożyję... - mruknął Bóg. Pewnego razu niewidomy postanowił odwiedzić Teksas. Wsiada do samolotu teksańskich linii lotniczych i zapada się w miękkim, dużym fotelu. - Hej... - mówi niewidomy - ale duży fotel. - W Teksasie wszystko jest większe, niż gdzie indziej - mówi siedzący obok pasażer. Kiedy niewidomy wylądował w Teksasie, pierwsze kroki skierował do baru. Dostał kufel, bada go dłońmi i mówi z podziwem: - Ale duże kufle tu macie. - W Teksasie wszystko jest większe niż gdzie indziej - mówi barman. Po kilku piwach niewidomy pyta barmana, gdzie jest toaleta. - Na drugim piętrze, trzecie drzwi po prawej - pada odpowiedź. Niewidomy idzie, ale gubi drogę i zamiast do toalety, wchodzi do sali z basenem. Potyka się, wpada do wody i przerażony krzyczy: - Nie spłukiwać! Nie spłukiwać!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi chodzi bardziej o to jak jest w przypadku kubków dla Krk: każdy zamawia i płaci indywidualnie... jedynie mniejszy jest koszt wysyłki bo idą do Gdańska jedną paczką do jednego z nas i ten koszt dzielimy na siebie dodatkowo.... zawsze coś taniej będzie i na pewno każdy odbierze to za co już zapłacił
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja będę zamawiał... pewnie, że możemy grupowe zamówienie zrobić Można zrobić pdobnie jak w przypadku kubków do Krk: każdy zamawia indywidualnie a zostaną przesłane jedną paczką.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak dla mnie ok. To o 19 będę pod salonem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
godz 19 ok. miejsce mi obojętne... podjadę gdzie trzeba:) Przemek to gdzie jest dziś spot?
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
Dobrze, że koniec... jakby jeszcze grali to znowu robiliby nadzieję Polakom... pięć drużyn musi przegrać, dwie wygrać 3 bramkami... i przy odpowiednim ciśnieniu, prędkości i kierunku wiatru oraz braku deszczu powinniśmy awansować dalej.
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
Leo ma swoją taktykę.... odpuszczają pierwsze 3 mecze, żeby w następnych pokazać jak się gra
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
na Chorwację... za dobrze grał rezerwowy skład
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
kiedy lądują??? chyba będą tylnym wyjściem opuszczać lotnisko
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
a był, że już jest po?
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
Nie zdobyli bo jedynie Boruc im przeszkadza :th:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
godz 19 ok. miejsce mi obojętne... podjadę gdzie trzeba:)
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
Chorwaci dali nam pograć kilka minut i wszystko wraca do "normy"... Jedynie Boruc sie nie dostosował do formy drużyny... :th:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzień ok... pozostaje godzina i miejsce... jeżeli o mnie chodzi po 18 najlepiej... miejsce do ustalenia... ale podobno ma padać wiec chyba dach by się przydał