Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kocky

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kocky

  1. a ja czekam na propozycje... mi odpada przyszły weekend
  2. Bardzo ładne auto... automat nie dla mnie, ale to Twoje auto więc niech się dobrze jeździ :th:
  3. Ładne felgi... powinny ładnie się prezentować na Twoim aucie :th:
  4. zobaczymy ile będzie warta klubowa naklejka dla Kolegi
  5. Ok. to przesyłka za free będzie bo ja zaplacilem za nia bo tez 2 szt kubkow kupiłem tomeks32 zobaczymy co da się zrobić
  6. wg mnie fele z 4 linku :th:
  7. Ładnie się prezentuje auto... ale chyba więcej fotek miało być Czekam na następne
  8. Kocky odpowiedział(a) na Bieniek temat w Audi A4/S4 B6
    Środek :th: Jak swego czasu szukałem a4 dla siebie to spotkałem w ogłoszeniu auto z takim wnętrzem
  9. jak na razie na właściwym miejscu :th:
  10. Jak kto woli... jak ktoś lubi zmieniać biegi i do tego częściej jeździ poza miastem to wtedy dobrym wyborem jest 6 biegów. Ja należę do tych lubiących 6-biegowe skrzynie
  11. Kocky odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Komisja wojskowa. - Nowak! - Jestem! - Majtki w dół i pochylić się! Rekrut posłusznie pochylił się i czeka. Lekarz katem oka zerknął i dalej wypełnia formularz - Podnieście jajka! Poborowy pochylony, zacisnął zęby, poczerwieniał, z pod ściany doszedł go delikatny chichot siedzących pielęgniarek. - Jajka podnieście! Zacisną pięści, aż kłykcie pobielały, zsiniał z wysiłku, i ciężko począł oddychać. - Nie mogę! - wycharczał ostatkiem sił. Lekarz popatrzył zza okularów - RĘKOMA! Nixon zapytał Pana Boga, kiedy w Stanach Zjednoczonych skończy się bezrobocie. Dowiedziawszy się, że za pięćdziesiąt lat, zasmucił się. - Nie dożyję... - mruknął. Breżniew zapytał Pana Boga, kiedy w Związku Sowieckim nastąpi dobrobyt. - Nie dożyję... - mruknął Bóg. Pewnego razu niewidomy postanowił odwiedzić Teksas. Wsiada do samolotu teksańskich linii lotniczych i zapada się w miękkim, dużym fotelu. - Hej... - mówi niewidomy - ale duży fotel. - W Teksasie wszystko jest większe, niż gdzie indziej - mówi siedzący obok pasażer. Kiedy niewidomy wylądował w Teksasie, pierwsze kroki skierował do baru. Dostał kufel, bada go dłońmi i mówi z podziwem: - Ale duże kufle tu macie. - W Teksasie wszystko jest większe niż gdzie indziej - mówi barman. Po kilku piwach niewidomy pyta barmana, gdzie jest toaleta. - Na drugim piętrze, trzecie drzwi po prawej - pada odpowiedź. Niewidomy idzie, ale gubi drogę i zamiast do toalety, wchodzi do sali z basenem. Potyka się, wpada do wody i przerażony krzyczy: - Nie spłukiwać! Nie spłukiwać!
  12. Mi chodzi bardziej o to jak jest w przypadku kubków dla Krk: każdy zamawia i płaci indywidualnie... jedynie mniejszy jest koszt wysyłki bo idą do Gdańska jedną paczką do jednego z nas i ten koszt dzielimy na siebie dodatkowo.... zawsze coś taniej będzie i na pewno każdy odbierze to za co już zapłacił
  13. Ja będę zamawiał... pewnie, że możemy grupowe zamówienie zrobić Można zrobić pdobnie jak w przypadku kubków do Krk: każdy zamawia indywidualnie a zostaną przesłane jedną paczką.
  14. Jak dla mnie ok. To o 19 będę pod salonem.
  15. godz 19 ok. miejsce mi obojętne... podjadę gdzie trzeba:) Przemek to gdzie jest dziś spot?
  16. Dobrze, że koniec... jakby jeszcze grali to znowu robiliby nadzieję Polakom... pięć drużyn musi przegrać, dwie wygrać 3 bramkami... i przy odpowiednim ciśnieniu, prędkości i kierunku wiatru oraz braku deszczu powinniśmy awansować dalej.
  17. Leo ma swoją taktykę.... odpuszczają pierwsze 3 mecze, żeby w następnych pokazać jak się gra
  18. na Chorwację... za dobrze grał rezerwowy skład
  19. kiedy lądują??? chyba będą tylnym wyjściem opuszczać lotnisko
  20. Nie zdobyli bo jedynie Boruc im przeszkadza :th:
  21. godz 19 ok. miejsce mi obojętne... podjadę gdzie trzeba:)
  22. Chorwaci dali nam pograć kilka minut i wszystko wraca do "normy"... Jedynie Boruc sie nie dostosował do formy drużyny... :th:
  23. Dzień ok... pozostaje godzina i miejsce... jeżeli o mnie chodzi po 18 najlepiej... miejsce do ustalenia... ale podobno ma padać wiec chyba dach by się przydał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.