Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. Ustaw sie w kolejce po samą wiazke ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- Cały pakiet z full wiazka masz do kupienia Stichy wystawil w weekend
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napewno bedzie wygladalo bee kola schowane do srodka
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin właśnie wzbogaciłeś sie i możesz już wydawać przelaną kasę - ten sam bank = pieniadze dostarczone z predkoscia swiatla, remember tytuł przelewu zobowiazuje ;P
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cicho na 4-pak byloby przy robieniu tego moda a że wszystko robie sam wiec 4 buteleczki bylyby w sam raz by kabelkow nie pomylic wzialem to lustro, żeby nie bylo ;P
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja nie mam lustra i szlag mnie trafia czy robic ten mod czy nie, raz chce raz nie, chce utargowac dyche u Domina ale cosik nie odzywa sie ;D
  6. Dzieki za info bo o takich numerach wiazki zakupilem na allegro ale nie widzialem ich dokladnie na zdjeciach
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oki dzieki wladi zabieram sie za to deszcz pada dzis f*ck typowa angielska pogoda :/ ok a ktoredy poprowadzic kable od pompki spryskow do sciany grodziowej w komorze silnika czy inna droga?
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Narazienowy zdesio sline wyglada tak, teraz walcze zdemontazem starego zdesia, oprocz demontazu lewego przedniego kola i nadkola musze z prawej strony tez cos odkrecic kryjacego sie za nadkolem? Czy tylko po 3 sruby z obu stron trzymajace zderzak?
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spox andr3i, wlasnie mam przerwe na pizze i ide dalej walczyc z montazem spryskow, zderzak sline wkooooncu wyrezalem na tip top, troche innowacji wnioslem w tym modzie czesci do elektryki szyb tyl, dopiero do mnie zjezdzac beda po niedzieli
  10. Panowie pytanie kabelek od uziemienia pompki spryskiwaczy reflektorow do czego najlepiej podlaczyc? Ciagnac kabel az do MCE czy wystarczy przykrecic w komorze silnika do jakies sruby w karoserii auta?
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A dzieki dzieki za potwierdzenie moich przypuszczen. Okazuje sie, ze musze dalej szukac do swojej B6 tylnych boczkow pod elektryke, czarny soul, bo chwycilem na allegro po 35zl w idealnym stanie kompletne boczki bez wiazki ale to chyba jeden z 4 Swing' ów i odstapilem od finalizacji transakcji :/
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kurde mając B6 z 2001r moge spokojnie podmienić panele z przyciskami sterowania szyb strona kierowcy i włożyć panel od B7? czy one nie różnią się gniazdkami do wtyczek? nie chciałbym potem ciąć wiązki
  13. rozumiem, że ta wiązka: 8E0 971 693 F - wiązka tapicerki drzwi dla elektrycznych szyb (do 30.06.2002) jest pod elektryke tylnych drzwi ale rowniez pod pakiet światło? bo widizalem rozne wiazki na allegro i zauwazylem, że są i takie pod tylną elektryke ale bez pakietu swiatlo? tak dla świętego spokoju wiązka o podanym powyżej numerze jest pod elektryke i pod pakiet swiatlo tak?
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki za info ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- Boczki wlasnie kupione pod elektryke, wiazki w boczki tez sa i silniczki juz, czekam na pozostale wiazki i zabieram sie za mod tylnej elektryki a do tego skusily mnie zakupione chromowane przyciski 4x heh bo moda tego mialo nie byc
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie chce wymienic w swoim sedanie tyly z korbek na elektryke i czy boczki tylnych drzwi sa identyczne w sedanie i avancie? Nie musze zwracac na to uwagi przy poszukiwaniach boczkow? Czy maja jakies roznice w ksztalcie mocowaniach itp? ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- Ale chyba miażdżąco trudne pytanie tu zapodałem
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kompletne tylne zderzaki sline na 2 wydechy bez czujek po 400-450zł można spokojnie wyrwać na alledrogo
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba bedzie twardo dla rodzinki bo widac w tle wozek
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wielka spasiba za link, szukalem poprzez wyszukiwarke z zagadnieniem airbag i mi nic nie wyskoczylo takiego, ten tapatalk wogole jakis zabugowanh jest :/ oby jutro pogoda byla taka jak dzis siade i wkoncu zrobie ten zderzak do konca grrr
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli zapytam magicznie "how"? Dokodowac czyli jak wejsc w airbag i co tam takiego wpisac?
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eee czyli nie jest powiedziane ze to obsluzy? Mam kurtyny + airbagi w fotelach i przod. Chcialem wziac od czakiego te boczki z poduszkami ale jak nie ma pewnosci ze zadzialaja to chba nie ma to sensu
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak obecnie nie mam w swoim sedanie B6 z tylu w boczkach kanapy airbagow to jak kupie takie boczki z airbagami i zamontuje s swoim aucie, to bez problemu podlacze kable airbagow pod te kostki co sa za boczkami w aucie i wystarczy cos zakodowac w Vag i bedzie to dzialac? I z 6 airbagow bede mial wersje 8airbagow?
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba bede zabieral sie za mod elektryki tyl, ma ktos na zbyciu lub namiary na jakies stosunkowo niedrogie tylne boczki pod elektryke i pakiet swiatlo + wszystkie niezbedne wiazki i silniczki? Ewentualnie komplet boczkow ale wowczas musialyby byc kozackie tj (speedy bose
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witka, łepetyna dzis na kacu, jak tu pracować panie premierze jak tu pracować
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zmuszać nie mam zamiaru, ale wiem po sobie bo od dziecka słuchałem Scorpions, Roxete, Guns&Roses a Europe i ich niesmierttelnego Final Countdow nigdy nie zapomne jako 7 latek no i poszło już mi w gitary hehe. Ale lubie też techno i trance i zamierzam wybrac sie znow na dobre koncerty DJów pokroju Tiesto Armina czy ATB - tego ostatniego mam nawet autograf
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u mnie nie ważne czy bedzie córa czy syn będzie od małego w ostrych czarnych klimatach kształtowane z odskocznią na Trance (zadne bibery britneye itp), zamierzam zabierać dziecie na koncerty - już trzymam piec i gitare elektryka dla dzieciaka, (na perkę nie mam miejsca na chacie a w autku na zmiane z trance siedza "lekkie" klimaty typu (fani Cliver, Akcent itp lepiej niech nie właczają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.