Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
dajcie mi jakiś link do zaciągnięcia działającej rozumiem że peb ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jaką masz etke 7,3 ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
a i jeszcze jak można to podajcie numer tego haczyka na zakupy :gwizdanie:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
ma ktoś może takie cuda na zbyciu ? potrzebuje 4 szt w idealnym stanie :
-
B6 DIVISION
Młody kupuje najbedniejszą a4 b6 z wywalonym silnikiem i reza rs-a b7 na 2,7
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
niedługo będę chciał pokończyć to co zacząłem więc będą opisy i fotki.. David nie zdążyłem wysłać paczki do Ciebie..bardzo Ci się spieszy ? jak na poniedziałek,wtorek będziesz miał to będzie ok ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
przecie każdy zna i wie co w trawie piszczy
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
wez mi adamoo powiedz co jeszcze musze miec bo Ty wiesz co mi wysylasz a Ty u siebie kiedy montujesz? pilota juz masz? mam nadzieje ze Bart-S sie zgodzi mi to zamontowac Bart S to może od Ciebie odkupić webasto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
prawie wszystkie lampy co są w poznaniu i okolicach do b6 są polerowane..także te lampy się poleruje bez problemu. Po polerce trzeba jeszcze nałożyć na lampę filtr uv i jest pięknie i nic się z nimi nie dzieje..- [B6 AWX] RS4 diesel edition
robie tak jak widać na tym zdjęciu..trochę będą odstawać no ale sie zobaczy..jak będzie kiepsko to się zmieni..uwaliłem tylko drugie mocowanie na haczyk i nie wiem czy będzie dobrze się trzymał ten słupek- [B6 AWX] RS4 diesel edition
ale ta Twoja wiązka to pikuś w porównaniu z tym co trzeba u mnie wyrezać..z MCE- [B6 AWX] RS4 diesel edition
możesz śmiało przyklejać na plastik..kutryna strzela w dół nie przez plastik..- [B6 AWX] RS4 diesel edition
wiesz..nie wiem czy mogę mu zaufać..przecież ma bana na forum- [ALL B6/B7] RNS bardzo długo wczytuje karty
wgraj nowy soft i zobaczy czy się poprawiło..- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Hej.Ja mam.Podaj namiary to podesle a masz pra i lewą gumkę ? ile byś mnie skasował ?- [B6 AWX] RS4 diesel edition
jak ktoś mi wyreza kabelki to wyrezam..MCE high mam..lusterko też..przełącznik z literką b też mam..generalnie wszystko tylko kabelki trza podłączyć WRC wyrezasz mi ? albo Bart ?- [B6 AWX] RS4 diesel edition
do końca nie wiem czy dobry kąt wyszedł bo tak naprawde powinno się pociągnąć instalacje i ustawiać z głośnikami..ustawiłem na 10m do środka od lusterka..- [B6 AWX] RS4 diesel edition
nowe graty wczoraj wziąłem się za robienie słupków..- [INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
jak coś to wiem gdzie kupić silnik z 2010r. z 2,0 z przebiegiem 10000km cena śmieszna- B6 DIVISION
ładny dolocik sobie ktoś wyrezał :- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
mam kolegę, który ma kolegę, który ma kolegę, który zna gościa, który powiedział, że nie da się złożyć środka w 2 dni..ten koleś powiedział że z tydzień to minimum na spokojne i dokładne poskręcanie z wyczyszczeniem żeby było ok [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 00:15_________________________________________________Nosb auto będzie KOSA [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 00:15_________________________________________________a i jeszcze jedno..moje foteliki by wyglądały bosko w Twojej furze- Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
ok będę pytał- oryginalna alcantara.. ???
Witam..ma ktoś może dojście do oryginalnej alcantary w przyzwoitej cenie ? albo wie gdzie można kupić ? potrzebuje około 4m/1,5- [B6 AWX] RS4 diesel edition
no ładna - Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe