Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. dajcie mi jakiś link do zaciągnięcia działającej rozumiem że peb ?
  2. jaką masz etke 7,3 ?
  3. a i jeszcze jak można to podajcie numer tego haczyka na zakupy :gwizdanie:
  4. ma ktoś może takie cuda na zbyciu ? potrzebuje 4 szt w idealnym stanie :
  5. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Młody kupuje najbedniejszą a4 b6 z wywalonym silnikiem i reza rs-a b7 na 2,7
  6. niedługo będę chciał pokończyć to co zacząłem więc będą opisy i fotki.. David nie zdążyłem wysłać paczki do Ciebie..bardzo Ci się spieszy ? jak na poniedziałek,wtorek będziesz miał to będzie ok ?
  7. przecie każdy zna i wie co w trawie piszczy
  8. wez mi adamoo powiedz co jeszcze musze miec bo Ty wiesz co mi wysylasz a Ty u siebie kiedy montujesz? pilota juz masz? mam nadzieje ze Bart-S sie zgodzi mi to zamontowac Bart S to może od Ciebie odkupić webasto
  9. prawie wszystkie lampy co są w poznaniu i okolicach do b6 są polerowane..także te lampy się poleruje bez problemu. Po polerce trzeba jeszcze nałożyć na lampę filtr uv i jest pięknie i nic się z nimi nie dzieje..
  10. robie tak jak widać na tym zdjęciu..trochę będą odstawać no ale sie zobaczy..jak będzie kiepsko to się zmieni..uwaliłem tylko drugie mocowanie na haczyk i nie wiem czy będzie dobrze się trzymał ten słupek
  11. ale ta Twoja wiązka to pikuś w porównaniu z tym co trzeba u mnie wyrezać..z MCE
  12. możesz śmiało przyklejać na plastik..kutryna strzela w dół nie przez plastik..
  13. wiesz..nie wiem czy mogę mu zaufać..przecież ma bana na forum
  14. wgraj nowy soft i zobaczy czy się poprawiło..
  15. Hej.Ja mam.Podaj namiary to podesle a masz pra i lewą gumkę ? ile byś mnie skasował ?
  16. jak ktoś mi wyreza kabelki to wyrezam..MCE high mam..lusterko też..przełącznik z literką b też mam..generalnie wszystko tylko kabelki trza podłączyć WRC wyrezasz mi ? albo Bart ?
  17. do końca nie wiem czy dobry kąt wyszedł bo tak naprawde powinno się pociągnąć instalacje i ustawiać z głośnikami..ustawiłem na 10m do środka od lusterka..
  18. nowe graty wczoraj wziąłem się za robienie słupków..
  19. jak coś to wiem gdzie kupić silnik z 2010r. z 2,0 z przebiegiem 10000km cena śmieszna
  20. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ładny dolocik sobie ktoś wyrezał :
  21. mam kolegę, który ma kolegę, który ma kolegę, który zna gościa, który powiedział, że nie da się złożyć środka w 2 dni..ten koleś powiedział że z tydzień to minimum na spokojne i dokładne poskręcanie z wyczyszczeniem żeby było ok [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 00:15_________________________________________________Nosb auto będzie KOSA [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 00:15_________________________________________________a i jeszcze jedno..moje foteliki by wyglądały bosko w Twojej furze
  22. Witam..ma ktoś może dojście do oryginalnej alcantary w przyzwoitej cenie ? albo wie gdzie można kupić ? potrzebuje około 4m/1,5
  23. no ładna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.