Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. tam jest tyle miejsca że na pewno przypasi do belki i zderzaka..
  2. http://www.audizine.com/forum/showthread.php/304085-AUDI-A4-B6-to-B7-RS4-Widebody-Replica-Conversion-Build-Diary[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 18:24_________________________________________________
  3. tutaj macie foto fury Patroxa ex ex b7..alcantara jest czarna z porsche cayenne :
  4. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja się mogę zamienić..ale napisz dlaczego sprzedajesz ? jaki przebieg ? z b6 czy b7 ?
  5. Pany chce ktoś może odkupić szkolenie jazdy 4x4 w terenie na jutro od 14:20 - 18:30 w Górze Kalwarii ? dla 2 osób ? Cena 150zł/os ? Fajna zabawa..ja niestety muszę być w robocie jutro więc muszę zrezygnować ;([br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 10:57_________________________________________________http://polskiebezdroza.pl/index.html
  6. to najlepszy jaki posiada Raga..next step is oem alcantara 450 with tax
  7. A byla w oryginale czy rezales? Jak z utrzymaniem jej w czystosci?
  8. Czarna czy szara?
  9. a to ze swojej wyciągniesz ? czy masz w zapasie
  10. skoro już temat szedł na maszyny i tapicerstwo to może pomożecie..jaki kolor podsufitki sieknąć do szarych foteli recaro: szary? czarny? alcantare ?
  11. od kiedy, na jak długo i czy wróci cały? na jak długo..myślę że max 2 tyg. wróci cały masz materiał czy coś lepszego ?
  12. Pany ma ktoś może do pożyczenia fotel kierowcy z b6, b7 ?[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 12:29_________________________________________________ale może być też pasażera
  13. E alcantara nie wyglada zle A z tylu widze graty nosba i z przodu tunel tez chyba
  14. te głośniki pójdą na tył..na przód coś bardziej wyszukanego
  15. niedługo poza walką kliczki i adamka będzie walczył Sosnowski
  16. max 10 ojro, ale napisane jest 4,5 więc tyle płać i Ci wyśle..
  17. musisz kupić sterownik 8e0 + ori pilota[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 20:10_________________________________________________Andy próbuj : http://allegro.pl/modul-antenowy-webasto-antena-telestart-t70-vw-i1780363164.html[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 18:20_________________________________________________Andy wygrałeś tą aukcję? bo dobra cena była : http://cgi.ebay.de/Fernbedienung-Standheizung-Luftung-Audi-/320744996275?pt=DE_Autoteile&hash=item4aade43db3&autorefresh=true
  18. O jakiej kostce myślisz z tego co widzę to centralny jest podpinany bez kostki tylko na "wsuwki". Kostka nie podejdzie bo styki rozchodzą się na zewnątrz: Kto mi powie co to za przewód (ten z lewej) w wiązce od bose ? wie ktoś może jakieś średnicy i głębokości jest centralny głośnik ?
  19. musisz zapodać rs4 ori z et 29 i wtedy będziesz zadowolony..
  20. ori rns-e..nie chce się bawić w dokładanie dodatkowego źródła dzięku..
  21. kupiłeś od Wojtka ?
  22. To pasuje ale tylko do sterowania analogowego ebersprechera lub hydrotronica
  23. od 200zł..virusowi znalazłem za 150zł ale to okazja była..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.