Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też kc [emoji4] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
:grin: terkocze na ciepłym, bo rozgrzany olej robi sie rzadszy po rozgrzaniu i nie napina odpowiednio napinacza jesli to nowy napinacz z aso to stawiałbym na smoka zapchanego/pompe oleju, napinacz podczas swojej pracy powinien cykać(na jałowym) lecz o wiele mniej wyraźnie od tego i napewno cykanie powinno ginać podczas dodawania gazu, bynajmniej u mnie tak jest U mnie znowu wieczorami często wgl nie słychać nic jak jest pogoda około 20 stopni . W dzień jak jest upał to terkocze.. Hmm. Zauważyłem jedynie,że nie raz jak nie terkocze a wcisnę sprzęgło to zaczyna terkotać puszczę jest okej. KeteO u ciebie nie napinacz czaska tylko sprzęgło mam to samo ale tylko jak jest upał . Latam tak już cztery lata.Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem za[emoji4] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Piękne auto . Chciałbym żeby moja tak się prezentowała[emoji4] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem za. Ale z resztą będzie ciężko.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zawsze z bratem możecie wlecieć do mnie na bajere[emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jaką? [emoji23] Tylko nie pisz że Tomb Raider [emoji23] Wysłane z mojego SM-G388F Będzie walczył z kacem gigantem[emoji23]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jestem tak w razie co.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mogę wlecieć . Tak w razie co[emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam inny jak u ciebie jest.chyba.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć[emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Napisz do niestandardowego.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W b5 nitowana do poszycia drzwi.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja na myjnie jezdziłem na aleje polską , tak w razie co. Tylko grzecznie mi tam Panowie[emoji23]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co robisz na Drzymały ? Wychowałem się na tej ulicy .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tam Maciej . Jaka furka teraz wleci?
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Panowie a w b5 z bose też idzie tak zrobić ?żeby to lepiej grało.
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Pozazdrościć takich aut z V8 [emoji6] Powodzenia i czekamy na pierwszy głos tego pieca[emoji2]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja wymieniałem[emoji6]
-
Bose pierdzi - video
Kurcze, z ciekawości posłałem tam zapytanie i gość mi odpowiedział, że naprawiają/regenerują wyłącznie głośniki ich produkcji.Z kim Ty tam gadałeś? Ja dzwoniłem do www.unifon.pl
-
Regulacja zamka A4B5
Musisz na tym zaczepie co jest na słupku ustawić , na te dwie śruby . Bo zamek nie ma regulacji.
-
Pasek rozrzadu przeskoczyl o jeden zabek - POMOCY
Kolega wyżej ma święta racje . Nie pakuj się w bagno z tym autem.
-
Bose pierdzi - video
Na allegro musisz wpisać głośniki audi a4 b5 . Pojawią się głośniki z dystansami plastikowymi do montażu , takich musisz szukać[emoji6]
-
Bose pierdzi - video
Ja dzwoniłem do Wrześni tam była kiedyś fabryka Tonsila i oni to własnie robią. A jak trzeba to membrany też wymieniają nie ma problemu. A jeszcze jak pytałem o cenę to feact powiedział że najgorsza opcja to 100 zł. Aż cieszko uwierzyć
-
Bose pierdzi - video
Ja w czerwcu oddaje głośnik do naprawy, jeśli membrana jest cała . Pan piwiedział że resztę wymieni na nowe części a membranę zostawi żeby nie naprawiać dwóch głośników.