Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciej 6001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciej 6001

  1. Ja też kc [emoji4] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
  2. :grin: terkocze na ciepłym, bo rozgrzany olej robi sie rzadszy po rozgrzaniu i nie napina odpowiednio napinacza jesli to nowy napinacz z aso to stawiałbym na smoka zapchanego/pompe oleju, napinacz podczas swojej pracy powinien cykać(na jałowym) lecz o wiele mniej wyraźnie od tego i napewno cykanie powinno ginać podczas dodawania gazu, bynajmniej u mnie tak jest U mnie znowu wieczorami często wgl nie słychać nic jak jest pogoda około 20 stopni . W dzień jak jest upał to terkocze.. Hmm. Zauważyłem jedynie,że nie raz jak nie terkocze a wcisnę sprzęgło to zaczyna terkotać puszczę jest okej. KeteO u ciebie nie napinacz czaska tylko sprzęgło mam to samo ale tylko jak jest upał . Latam tak już cztery lata.Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
  3. Jestem za[emoji4] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
  4. Piękne auto . Chciałbym żeby moja tak się prezentowała[emoji4] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
  5. Jestem za. Ale z resztą będzie ciężko.
  6. Zawsze z bratem możecie wlecieć do mnie na bajere[emoji6]
  7. Jaką? [emoji23] Tylko nie pisz że Tomb Raider [emoji23] Wysłane z mojego SM-G388F Będzie walczył z kacem gigantem[emoji23]
  8. Ja jestem tak w razie co.
  9. Ja mogę wlecieć . Tak w razie co[emoji6]
  10. Ja mam inny jak u ciebie jest.chyba.
  11. Cześć[emoji6]
  12. Napisz do niestandardowego.
  13. W b5 nitowana do poszycia drzwi.
  14. Ja na myjnie jezdziłem na aleje polską , tak w razie co. Tylko grzecznie mi tam Panowie[emoji23]
  15. A co robisz na Drzymały ? Wychowałem się na tej ulicy .
  16. Co tam Maciej . Jaka furka teraz wleci?
  17. Panowie a w b5 z bose też idzie tak zrobić ?żeby to lepiej grało.
  18. Pozazdrościć takich aut z V8 [emoji6] Powodzenia i czekamy na pierwszy głos tego pieca[emoji2]
  19. Ja wymieniałem[emoji6]
  20. Kurcze, z ciekawości posłałem tam zapytanie i gość mi odpowiedział, że naprawiają/regenerują wyłącznie głośniki ich produkcji.Z kim Ty tam gadałeś? Ja dzwoniłem do www.unifon.pl
  21. Maciej 6001 odpowiedział(a) na Arkom temat w Audi A4 B5
    Musisz na tym zaczepie co jest na słupku ustawić , na te dwie śruby . Bo zamek nie ma regulacji.
  22. Kolega wyżej ma święta racje . Nie pakuj się w bagno z tym autem.
  23. Na allegro musisz wpisać głośniki audi a4 b5 . Pojawią się głośniki z dystansami plastikowymi do montażu , takich musisz szukać[emoji6]
  24. Ja dzwoniłem do Wrześni tam była kiedyś fabryka Tonsila i oni to własnie robią. A jak trzeba to membrany też wymieniają nie ma problemu. A jeszcze jak pytałem o cenę to feact powiedział że najgorsza opcja to 100 zł. Aż cieszko uwierzyć
  25. Ja w czerwcu oddaje głośnik do naprawy, jeśli membrana jest cała . Pan piwiedział że resztę wymieni na nowe części a membranę zostawi żeby nie naprawiać dwóch głośników.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.