Treść opublikowana przez audiii a4
-
[B6 AVF] Które felgi do czarnego Avanta
ori nawet fajnie wyglądają u ciebie , a z tamtych to 1 i 2 prawie takie same to obojętnie na twoim miejscu poszukał bym jeszcze jakiś innych ciekawszego wzoru
-
[B5 AFN] Moj czerwony Traktorek
fajna a4
-
[B5 AFN] Moja nowa A4 QUATTRO
ładny a4 :th: dodaj tylko więcej zdj.
-
[B5 AHU] Czy te fele będą pasowały?
kup sobie takie 16 http://www.allegro.pl/item355180554_16_felgi_audi_r8_5x112_a4_a6_a8_s4_s6_s8_rs4.html fajne sa chce sobie takie kupic
-
[B5 AEB] 1.8 T 18' + wirus :)
Piękna audi :th: felgi mi sie podobają myślę żeby takie same sobie kupić
-
[B5 ADR] Zwykły czy sekwencja ?
kolega ma racje zakładaj sekwencje !! bo później będziesz żałował
-
[B5 ADR] Zwykły czy sekwencja ?
Tylko sekwencja!!!Do Audi a4!! .Jak chcesz mieć problemy z audi i szybko silnik zajechać to załóż sobie zwykłą instalacje
-
[B5 ADR] Kto jezdzi 1.8 Na Zwykłej Instlacji Gazowej I Jakie Ma O Niej Opinie...?
nie zakładaj zwyklej instalacji!! do audi a4 tylko sekwencja
-
[B5 ALF] Nasze A4 2.4 V6
fajna audi felgi :th:
-
[ALL B5] Głośniki 6x9 w tylną półkę
[/u
-
[B5 AFN] Jaka nawigacja?
ja mam MIO p360 a mój brat MIO p550 polecam obydwa modele :th:
-
[B6 AVF] Jaką felge wybrać ?
nr. 2 albo 1 tez fajne :th:
-
moja a4, 18", xenon by warzyd $$$
gdzieś ostatnio widziałem ta audi z tym napisem chyba?? fajna audi
-
[B5 ALZ] A4 1,6, CAR AUDIO :) fela, nowe lampki :P
fajna audi fajne z tyłu lampy ile dałeś za nie ?
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
z Zielonej którędy będziecie jechać na lotnisko ?? przez Kożuchów czy przez Nową Sól, Nowe Miasteczko itd. ??
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
6 miechy. zrobiłem jak na razie moją niunia 10 tys km
-
Carmania - Zielona Gora
Tez polecam :th: robiłem tylko (na razie ) panele , elegancko zrobione :>
-
Jaka srednica glosnikow w drzwiach w A4 B5
13 cm . było już o tym wiele razy poszukaj na forum
-
[ALL B5] Poraz kolejny które felgi wybrac... Zobaczcie, ocencie.
1 albo 3 :th:
-
[B6 AKE] Jakie mam wybrac felgi?
1 i 2 :th:
-
Spocik Lubuski :)
mi tam obojętnie gdzie tylko zeby były same audi może zrobimy gdzieś po środku żeby każdy miał nie za daleko . tylko gdzie..
-
Spocik Lubuski :)
e lepiej zrobić spota samych audi a nie ogólnego ja wolałbym Makro zg.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
w carmani w zielonej górze www.carmania.pl , trochę kosztowało to oby dwa panele 300zł + montaż 100zł ale fajnie to wygląda za to :>
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
w tez to sie bawiłem ale mi sie nie udało ale co tam zamówiłem w firmie ca audio panel i fajnie teraz to wygląda polecam :th: