Treść opublikowana przez .Pablo.
-
[B5 AHU] Bagażnik dachowy
Przy każdym bagażniku masz w instrukcji na jaką odległość powinny być rozstawione belki za zwyczaj odległość między belkami to min 70cm
-
[B5 AFN] AFN + jednomas odelżony + sprzęgło 1Z = drżenie ?
Wątków o zmianie dwumasa na jedno masa masz trochę wystarczy poszukać. A co do pytania to odpowiedź jest następująca TAK będą występowały drgania.
-
[B5 AFN] zielony avant
Program do testów czyli ktoś da ci kości i przełożysz tak? Twoje oryginalne zostaną u ciebie? Po zmianie programu dobrze zajrzeć na hamownie wtedy jest wykres i można ocenić w jakim momencie jest przyrost mocy itp bez wykresu z hamowni nikt na oko nie oceni czy program jest dobry czy nie. Chyba że mówisz o boxie to zupełnie inna bajka i nie polecam
-
[B7 BPW] Mój Bączek :)
Tak szczerze powiedziawszy to nie interesuje mnie spalanie ile spali tyle trzeba wlać czy to 7,8 czy 10,0 czy 6,1 a co do żony to za 5 lat trzeba będzie łagodnie dać do zrozumienia że to juz czas ps: wykres wrzucę jak zrobię zdjęcie
-
[ALL B5] Montaż anteny CB na klapie
Prawda jest taka że jeśli antena jest odkręcana to powinno się ją stroić po każdym zakręceniu najlepiej kupić bazową zamontować raz na stałe i po robienie ja mojego lema po zamontowaniu ani razu nie ściągałem no dobra raz na parkingu podziemnym bo bardzo niski był i antena mogła się wykrzywić
-
[B7 BPW] Mój Bączek :)
mocy mam 167KM i 380Nm różnicy na spalaniu nie odczułem żadnej autko jeździ o wiele lepiej niż wcześniej Oczywiście program miał być lajtowy bo będę tym autem jak to moja żona mówi jeździł 15 lat
-
[INNE] Testowaliście na stacji Bliska - "BIO 100" oraz EKODIESEL?
B100 to inaczej bio100 albo bioester zależy jaki koncern sobie to nazwał to produkt tylko pochodzenia roślinnego zalecany do traktorów a nie osobówek. Kupę ludzi go leje bo jest trochę tańszy jednak dużo producentów samochodowych nie pozwala go lać do swoich silników. Ja osobiście nie wlał bym tego do silnika pompki i comonrail są bardzo czułe na paliwo. Pozostałe paliwa typu ON, ekodiesel, dieselgold, diesel verwa, diesel vipower itp to normalne paliwa diesla z domieszką 0,5% bio100 zezwala na to prawo unijne. Wybór jest prosty różnica w cenie bardzo mało miedzy zwykłym dieslem a b100 więc oszczędność prawie żadna
-
[B7 BPW] Mój Bączek :)
No właśnie nie widać :gwizdanie Są listwy s-line
-
[B7 BPW] Mój Bączek :)
Witam, w końcu moje autko doczekało się prezentacji na tym forum. Autko dość bogato wyposażone więc modów też za wiele nie będzie. Autko w serii posiadało: -bi-ksenon -pakiet zewnętrzny s-line -pakiet wewnętrzny s-line -sportowe siedzenia -kolorowy pełny fis i navi RNS plus -czujniki parkowania tył -lusterko ( te co samo się ściemnia ) -tempomat -itp Mody jakie zrobiłem to: -przyciemnienie szyb -chip u aligatora (dyno soft) w Tychach -hak -tylne lampy led W przyszłości: -felgi 18 A teraz kilka fotek
-
[B5 AFN] zielony avant
No no ładnie Bączek się prezentuje gratulacje i oby tak dalej Ps za 4 lata kupisz moje b7
-
[ALL B6] co myślicie o tym cb radiu
Dołóż trochę i kup harrego III o wile lepsze filtry i asc. Dużo ludzi chwali unidena ja tam do niego nie jestem przekonany. Oba te modele które podałeś nie mają zmiany modulacji FM/AM a to ważna rzecz jak jeździsz za granice. W Polsce też się odgrażają że zmienią pasmo na FM wtedy twoje radio pójdzie do kosza
-
[B5 AEB] Jak założyć klime...
Muszę przyznać że masz ambitny plan ale 2 dni to za mało bo pół auta trzeba rozbebeszyć wszystkie czujniki przełożyć sprężarkę wiązki chłodnicę silniczki nawiewów itp min tydzień według mnie gra nie warta świeczki
-
[B7 BPW] Problem z hamulcami
Wyregulowałeś serwo bo z tego co widzę to chyba nie ? pedały powinny być na tej samej wysokości sprzęgła i hamulca. Jeśli nie będzie luzu na pompie i bolcu serwa to hamulce będą blokować ale powinny blokować wszystkie koła delikatnie. Podepnij vaga może pokażę jakiś błąd z modułu esp abs.
-
[B7 BPW] siłownik schowka
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź
-
[B7 BPW] siłownik schowka
Witam potrzebuje numer katalogowy tego siłownika co przytrzymuje drzwiczki schowka od pasażera, i ewentualnie cenę tego ustrojstwa . Z góry dzięki za pomoc
-
[B7 BLB] Wlepka z kodami wyposażenia!!!
Pociągnij mocno za tylną kanapę od przodu wyskoczy z zaczepów i już masz wlepke na widoku
-
[B5 ADR] Pytanie o hak
W bagażniku w kole zapasowym w styropianie
-
[ALL B6] Roletki Przeciwsłoneczne tył
Ja też przyciemniłem szyby zamiast roletek bo dobra folia ma filtry uv a roletka nie, no i wygląd auta od razu lepszy
-
[ALL B7] Lampy diodowe smoke
Ja mam lampy led dymione i mi się podobają Ale to sprawa gustu jednym się podoba innym nie ale najważniejsze że podoba się właścicielowi
-
[ALL] Prośba o ocenę logów ockawia 1,9
Vag pokazał błąd czujnika a tu jeszcze logi do oceny dynamiczne Grupę 004 zrobię dopiero w weekend. Ps grupa 008 opowiada za przepływkę czy turbo?
-
[ALL] Prośba o ocenę logów ockawia 1,9
Dokładnie kod silnika asv czujnikiem się zajmiemy a przepływka i turbo dobrze mierzy i pompuje ?
-
[ALL B5] Montaż - hak - Przegląd - samemu czy warsztat + Ile KG dla Quattro ?
Znając polskie prawo to raczej tak żeby z dowodu wykreślić. Najprościej podjechać do wydziału komunikacji i się zapytać
-
[ALL] Prośba o ocenę logów ockawia 1,9
kod silnika podam wieczorem bo dopiero wtedy kumpel będzie miał koniec zmiany i będzie mógł sprawdzić. A poza czujnikiem temp turbo pracuje dobrze ?
-
[ALL] Prośba o ocenę logów ockawia 1,9
Witam, tak jak w temacie proszę o ocenę logów pacjent to skoda octawia 1,9 tdi 115KM. Kolega zauważył że jak zgasi auto i stanie np na obiad w trasie i jak ponownie zapali to podobno jest słabsza. Coś mi się wydaje że tylko mu się wydaje ale logi powiedzą dokładnie co i jak Z góry dzięki za pomoc Logi BS Logi statyczne normalne Logi dynamiczne
-
[ALL B5] Chyba zabiłem skrzynię
Koła skręcone na maxa czyli największe obciążenie przegubu + ostre ruszenie na 100% przegub gdyby skrzynia miała paść przy takim manewrze to co drugie auto ma rozwaloną skrzynię wymień przegub i jeździ dalej