Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    5 dużych (8E0868243), dwie małe (8E0867276).Dziekóweczka . Mam nadzieje że wszystko z b7 podejdzie tzn. Przyciski będą pasować pod kostki . Kiedyś przy zakładaniu boczków z b7 z full elektryką musiałem zmieniać trzy kostki, które wpinało się do przycisków sterowania szybami (przód pasażera oraz tył)... Bo w wiązce kabli z b6 była inna kostka. Tak mi coś świta w pamięci
  2. Pewnie próbowali gumę palić
  3. Można można ale wiąże się to ze zmianą osprzętu silnika: turbo, IC itd
  4. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Alonso miał świetną rundę na jesieni, dyrygował grą itd... Jednak po przerwie zimowej mocno forma poszła w dół... Zawalił kilka bramek, gra sporo poniżej oczekiwań... Graty dla Barsy, w finale raczej ograją Juve
  5. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co powiecie na pewny finał LM z Stambułu z przed kilku lat? Do przerwy 3:0... Czyli praktycznie już po meczu... A wyszło trochę inaczej...
  6. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oficjalne składy będą na godzinę przed meczem... A nastroje? No cóż, cuda się zdarzają... Jednak ostatnie 4 porażki z rzędu mówią wszystko... Mimo tego trzeba być z drużyną do końca
  7. Blachu odpowiedział(a) na PMW temat w Audi A4/S4 B6
    Dużo brakuje KM do serii?
  8. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żyje ktoś, czy wszyscy już wyjechali?
  9. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale macie problemy...
  10. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Graty dla Barsy, byli zdecydowanie lepsi. Messi to jest kosmita... Brak duetu Robbery oraz Alaby widoczny był aż nadto w ofensywie. Defensywa do 77min spisywała się dobrze pod naporem Katalończyków, jednak końcówka to była tragikomedia... Rewanż? Pozostaje wiara i liczenie na cud - tak to trzeba określić patrząc na obecną sytuację kadrową i stratę Bayernu... Do tego osoba Pepa - mam mieszane odczucia co do jego pracy w Bayernie
  11. Darek to B6 jest złe?
  12. Przód s-line idzie dostać taniej jak się trafi na allegro można znaleźć tył s-line z jednym otworem na wydech - kiedyś szukałem to było coś... Lub rezaj dwururkę
  13. Stawiam, że masz na myśli wynik
  14. Kilka lat temu miałbyś tak samo ciekawą walkę, z takim samym wynikiem... Jedynie pieniądz byłby mniejszy...
  15. Przecież nie musiałbyś dawać emblematów s4 na auto a przeciętny kowalski i tak nie wiedziałby o co kaman, widziałby jedynie fajne a4... Z klimą okazało się że odkręciło się sprzęgiełko z kompresora założyli te z sprężarki którą kupiłem, wymienili dławik i osuszasz i wsio działa byłem na kolejowej w Kole, nie zdarł
  16. Tak, coś mi brakuje w tym przodzie. Poliftowy bardziej mi się podoba To nie lepiej zrobić pakiet s-line lub s4?? Bo wstawianie przodu b7 do b6 to tak nie bardzo, moim skromnym zdaniem, ale wiadomo że to Tobie ma się podobać PS: klima już działa
  17. Chcesz wstawić przód z b7 do b6??
  18. To na te obecne pompki pójdą końcówki HF, czy jak? bo piszesz, że trefne się okazały.... Z wydechem coś dłubnięte? Jakiś "on board" będzie nagrany?
  19. Widzę, że Juby_p ładnie zrobił kolejne auto graty FMIC 230mm ?
  20. Wiem, wiem, że musi Niby 1BE, ale na tej feldze zrobiła się trochę koza Na poprzedniej jakoś mniej w oczy to kuło, chyba zasługa ET...
  21. Wpadł nowy felunek Felga ori, 18" 8,5J ET29
  22. Blachu odpowiedział(a) na lisek120 temat w 1.9TDI
    20 Nm?? To ciekawe... Kiedyś jak patrzyłem na schemat z elsy to było tam podane chyba 10 Nm, a kolejność dokręcenia śrub też nieprzypadkowa...
  23. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Niemieckie media podają, że Lewy nie zagra w półfinale LM...
  24. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lewego chciałbym zobaczyć w Premier League United? Chelsea? Jak Lewy przestanie grać na dobrym poziomie to Bayern go puści dalej, inaczej to ciężko to widzę... No chyba że Lewy nie przedłużyłby kontraktu
  25. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    stanley rozumiem też Twoje podejście, szanuje to i nie mam z tym problemu Nie mam też nic do Lewego, cieszę się że gra w Monachium, robi dobrą robotę - mimo że nie strzela tyle co w BVB... ale FCB to trochę inny świat...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.