Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Wczoraj wyczyściłem te zapocenie i teraz czas na obserwacje...
  2. Przepływomierz raczej źle mierzy... Choć dla pewności zrób jeszcze w próbie dynamicznej grupę 003. I powtórz log grupy 010 w dynamicznej - bo chyba pedału gazu nie wcisnąłeś do oporu, bo wartość 4 jest mniejsza niż 100...
  3. Np. Liqui Moly Pro-Line Kuhler Reiniger... Ale czy coś to warte to musiałbym się bardziej "zagłębić" w temat...
  4. Silnik i quattro robią robotę Auto świetnie się prezentuje s-line to jest to Robiłeś przekładkę audio na bose... Wymieniałeś wszystkie głośniki, sub i wzmak, oraz instalacje całą? Czy tylko część z tych elementów? Duża różnica w dźwięku?
  5. lampa bi-xenon z aso nówka kosztuje ok 3000 zł za jedną oczywiście sprawdzałem jakiś czas temu w etce... Ori używkę można wyrwać z alledrogo za 1,5 koła (lewa i prawa), więc to jest dobra opcja te żarówki warte są coś??: Żarówki kierunkowskaz chrom PY21W Żółte (2396115134) - motoAllegro Osram Bau15s 2 szt 12V Diadem Chrom Py 21 W (2415346044) - motoAllegro ta pierwsza nawet podobna do Twojej, tylko kolorem się trochę różni...
  6. mógłbyś podać jakiś namiar na te chromowe kierunki o których mówisz? Chętnie bym je zobaczył i rozważyłbym ich wstawienie. Hmm te niebieskie moim zdaniem fajniejsze od tych pomarańczowych A jeśli chodzi o te ksenony (pewnie HID-y) to była inwencja poprzedniego właściciela... Tak wiem, to nielegalne Choć miło byłoby wsadzić ori bixenony ze spryskami i samopoziomowaniem... choć to trochę kosztuje, ale to melodia przyszłości
  7. Więc dobrze byłoby przy wymianie w przyszłości użyć jakiegoś środka do czyszczenia układu chłodzenia?
  8. Płynu nie ubywa, kontrolka od płynu się nigdy nie zapaliła. Jutro sprawdzę płyn chłodniczy w zbiorniczku, czy nie ma śladów oleju. A czy taki ewentualny wyciek z pod tej uszczelki może się odbić negatywnie na mocy silnika? "Odebrać" mu parę koni? A co do wiekszego turbo... To pewnie też musiałbym zainwestowac od razu w fmic, pompki AL i oczywiście program?? Jeśli chodzi o turbo, to czy turbiny od BRD z alledrogo, niby nowe z roczną gwarancją za ok 3,5 tys warte są czegoś? (bo jest to 50% ceny oryginalnej z aso). ---------- Post dopisany 27-06-2012 at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2012 at 19:40 ---------- Dziś rano przed rozruchem auta zajrzałem do zbiorniczka płynu chłodniczego. Płyn ten był barwy pomarańczowej (ciemny odcień) zdziwiłem się ponieważ zalany jest G12++, na zewnątrz zbiorniczka widać po jego ścianach że jest tam płyn różowej barwy, takiej jak G12. Żadnych tłustych śladów nie widziałem w tym płynie. Jednak dziwi mnie jego barwa...
  9. Witaj. A robiłeś jakieś logi vagiem przed i po? Zalewałeś bak do pełna i całą buteleczkę, czy może pół baku i pół buteleczki?
  10. Widać sporą poprawę po zastosowaniu tego środka U mnie korekcje wyglądają trochę lepiej niż u Ciebie przed zalaniem tego środka... VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  11. Używał ktoś dodatku do oleju napędowego marki STP który czyści wtryski? Nie spowodował on żadnych negatywnych skutków? (W sumie tego się najbardziej boję). Dał jakieś pozytywy? Można go śmiało lać?
  12. Dużo się poprawiło? Jak wysokie miałeś te korekcje na wtryskach? Polecasz zalać STP do czyszczenia wtrysków?
  13. Dzięki Tutaj masz link do fajnych foteli, takich jak moje, z tym że pół skórzanych, od naszego kolegi z forum http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/fotele-s-line-polskory-b6-238464/ ---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- Dzięki To raczej nie złudzenie Rzeczywiście przód jest minimalnie wyżej, tak ok 0,5 - 1 cm Ten typ chyba tak ma
  14. Dzięki za wszystkie opinie w weekend pobawię się co nie co z czyszczeniem. Później zobaczymy co z tego wyniknie, czy olej wróci czy będzie sucho...
  15. Podjedź gdzieś na hamownię to zobaczysz i będziesz pewny w 100% czy masz moc serię czy nie choć patrząc na czasy które podałeś możliwe że już coś masz dłubnięte w silniku
  16. Widzę po zdjęciach, że sprawa wyglądała podobnie jak u mnie. Czyściłeś samą szmatką, czy używałeś jakiś środków do mycia silnika, wody pod ciśnieniem?
  17. O jakich anomaliach mówisz? Ślady oleju w płynie chłodniczym? Tudzież odwrotnie? Jak się jeszcze upewnić że uszczelka jest do wymiany w 100%??
  18. Czarne jest piękne, tym bardziej w sedanie Choć każdy ma różne gusta Felgi nie ładne? Trochę tych fel s-line dużo śmiga po naszych drogach, są też w VW W dalszej przyszłości planuję zmienić felgi, ale do tego jeszcze trochę czasu minie...
  19. Co do mycia silnika to mam trochę obaw co do tego... Czytałem kiedyś o tym... Jest ryzyko narobienia problemów z silnikiem, a konkretnie chodzi o elektronikę. Czy jednak moje obawy są bezpodstawne?
  20. A czy przy tej operacji (poduszki bym nie ruszał oczywiście) jest jakieś niebezpieczeństwo aktywowania poduchy (jeśli tam jest)?? Muszę się bawić w odłączania akumulatora? Czy jest to zbędne?
  21. co to za dziura w tej uszczelce? Hmm sam nie wiem, tak jakby rozcięta, albo oderwana... Ale nie szumi, ani nie przecieka więc jest ok PS: wprawne oko masz
  22. te ledy to jakie konkretnie masz? W5W czy H6W? Samopoziomowania też pewnie brak? Policja się nie czepia?
  23. Na 225 też nosi po koleinach Ale na równej drodze, zakręty to bajka Wiem trochę jak się na tym jeździ. Wiedz że 1BE jest "trochę" sztywniejsze niż standardowe zawieszenie Jak zmienisz zawieszenie to wstaw felgi 18" i opony 225, będzie to w miarę znośnie jeździć na nierównościach, a wyglądać będzie kozak Program u kogo zamierzasz robić?
  24. Więc postaram się umyć to miejsce i będę obserwował dalszy rozwój sytuacji... Dostęp jest dość marny... Od czego są te dwie wtyczki między tymi dwoma strzałkami? Można je wyjąć na czas czyszczenia tego miejsca szmatką?
  25. Zajrzałem pod fotel pasażera tak na chwilę i widziałem tam sporo kabli i złączy... Były umiejscowione bardziej w tylnej części fotela. Ogólnie dostęp do nich nie jest zbyt fajny, ale jutro postaram się przyjrzeć temu dokładniej... ---------- Post dopisany 25-06-2012 at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2012 at 22:13 ---------- Jak sprawdzić, czy ta poduszka pasażera z przodu w ogóle tam jest?? Czy muszę demontować cały schowek? Czy po zdjęciu tej bocznej osłony deski rozdzielczej powinienem ją zobaczyć tam??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.