Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Kiedys mialem takie padlo marki ford mondeo 1.8 .postawilem sobie zadanie ze zrobie igle z niego worek pieniedzy poszedl a to dalej zlom .wynik naumyslnie go rozbilem lecac bokiem i mialem spokoj .no ale tamto tanie padlo a audi juz troche kosztuje .pruboj zycze powodzonka
  2. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Od zawsze mialem sedany jakos tak mi sie podobaja nawet lepiej niz coupe .dzieci jak go kupowalem nie planowalem a avant w b6 przyzwoicie wyglada szczegolnie porobiony teraz bym bez namyslu kupil kombi .zrobie chipa plus zarzuce na poklad fmic+dp+tip moze wydajniejsze turbo i wtryski z pompa i wystarczy chce kompleksowo zrobic raz a dobrze .ale najpierw blachy musze skonczyc .do autora sprzedaj i pozbadz sie klopotu bo cie to auto zrujnuje
  3. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Duza roznica w dynamice miedzy 150 koni
  4. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Raz glowice zrzucalem glupota mechanika. Ktory mi rozrzad robil. Pekla glowica z jego winy i sam musialem to naprawic. I lata do dzis cewki wymienilem 4 szt. Beru wlasnie podczas pierwszej wymiany turbo. Dziwnie po wymianie suszarki przestaly dzialac u niego wszystkie 4 .dodam ze wczesniej bylo ok .juz zaplacil za to jak nalezy .i termostat. Tez wina mechanika probowal wyczepic ta kostke od grzalki i urwal kabel od niej. ten sam co rozrzad i cewki to robil .jeszcze korek zbiorniczka. .i rurke bagnetu .moja wina .i tyle lata spoko w miare dynamiczny oszczedny i wygodny tyle ze ta luka bagaznika za maly ma otwor i wuzek ciezko wsadzic .mam go 2 lata 65000 tys nalatal u mnie ogolnie polecam dobra furka .moj to przerobiony angol.
  5. Mam takie swiece 4 nowki sztuki ngk obnizaja opor iskry w gazie cewki mniej cierpia .tylko mi zostalo gaz zalozyc
  6. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Turbo super sprawa. Raz mi padlo regeneracja .po gwarancji 3 dni sie wysypalo pech .kupilem uzywke z a3 za 300 zl nic z nia nie robilem tylko wrzucilem swoje muszle na nia i lata juz 30 tys. Bez zgrzytu wiadiomo ze trzeba przechlodzi co mnie strasznie wku... Ale cos za cos na zimnym tez nie butuje
  7. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    To trafiles na perelke ktora slono kosztuje.powiem ci tak mechanik cie rabie az przykro gadac .ja swojego oram srednio 150 km dzienie po gorach gonie czesto gesto ostro ponad 180.nieraz wskocze na czerwone pole lub przeciagam na biegach .ostro ruszam. . Duzo robie tras po 600 do 1000 km po autostradach ze srednia 150-180km/h i nie mam z moim problemow. Teraz wlalem szajstrola bo z chajsem mialem problemy i musialem jednorazowo oszczedzic bo mialem maly pozar w mieszkaniu i do tego niemowlak i kleska z tym na autostradzie 600 km wypil 20% miarki na bagmecie .ale teraz wleje spowrotem lm 5w 40 do silnika jak wypije 1 l dolewki w zapasie szkoda motorowni. Na tym oleju czuc ze gorzej pracuje silnik
  8. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    No to faktycznie grubo ile masz to auto .ja u siebie nie podal rozrzadu ani gratow eksploatacyjnych bo to standard .drogo ten rozrzad cie wyszedl. Sprzeglo tez .wszystko w aso robiles ?
  9. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    O i juz ktos pomogl nie narzekaj .ja w swojego w graty ponad 2500 wydalem .i moja praca przy tym .i lata teraz jest ok i ciesze sie jazda .zrobisz i bedziesz latal spokojnie
  10. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Jutro moge ci zrobic bo dzis nie mam czasu bo termin w robocie mam . ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ---------- A tyle ze ja mam 1.8t a ty 2.0 ale ulorzenie gratow podobne chyba bylo bo wiele czesci pasi
  11. Spisz dane swoje/osoby upowaznionej .i wyslij poleconym do TU .wzory sa na necie poszukaj
  12. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Latwo wymienic z tylu od grodzi jest na zawleczke wpinany .ceny nie pamietam
  13. Pilnuj rzeby rzeczownawca ci wszystkie gadzety z autka wpisal.faktury na naprawy i wymiany czesci na nowe tez do TU . Nie daj sie latwo to nie stracisz
  14. Z tego co kojarze to klapka zaslonka wlotu powietrza
  15. Dobre ja na nich latam elegancja francja.cewki tez beru zalozylem i lataja 2 rok bez stekniecia
  16. Z tym ori to niekoniecznie mozna kupic tej samej firmy.tylko z zamazanym logo audi
  17. Mialem to samo termostat wymien kup nowy i po problemie
  18. No 300 kucykow to juz jedzie
  19. Jeszcze wieksza moc
  20. I igo primo pplece od siebie
  21. Kiedys z ciekawosci moczylem w tym lapy .wachalem i dochodze do wniosku ze to chyba nafta .moze ma jakies dodatki
  22. Duzo roboty z wymiana ?
  23. Ja tez mam i nie moge zlokalizowac
  24. Jak glowica peknie to moze wyrzucac przez zbiorniczek bo wali cisnienie w uklad chlodzenia.ale ja na twoim miejscu najpierw wymienilbym korek i termostat A pozniej szukal dalej jak nie pomorze.ewentualnie test na obecnosc spalin w plynie chlodzacym .i wszysrko jasne .zabieg tani okolo 50 zl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.