Treść opublikowana przez szakal222
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
tez mnie ciekawi
-
Brak pradu
prosrownikiem podladuj lub odpal i przejedz sie na dluzsza wycieczke jak nie bedzie pradu to nowe aku. ile ma twoje ?
-
Brak pradu
witam sprawdz bezpieczniki .z uszczegolnieniem tych glownych jak silnik komputer itd. te ktore maja najwiecej amper znaczek A. i sprawdz przy Akumulatorze na czerwonym kablu z plusem jest puszeczka otworz i zobacz czy nie przepalila sie blaszka bezpiecznik .zacznij od aku
-
Pytanie odnośnie spasowania drzwi
pasuja
- Poszukuje wałków rozrządu.
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
nieladna koncowka .wrecz niekorzystna:rolleyes:
-
Poszukuje wałków rozrządu.
a ile za korpus glowicy albo glowice z tym co masz
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
tak .ja tez poprosze o kontakt i opis jakby mialo to wyglad
-
Jakie opony do tych felg?
ja lato mam zawsze 225 laduje np dunlpp sp sport 900 i kleja dobrze zerwac na tym trakcje .to naprawde trzeba przekombinowac a zima to 215 albo 205
-
kontrolka poziomu oleju
dobre czlowiek cale zycie sie uczy
-
kontrolka poziomu oleju
to te 2 cZujniki Sa jakos zintegrowane ?
-
kontrolka poziomu oleju
a nie masz zadnej mazi na bagnecie lub korku. plyn chlodniczy bez oleju w zbiorniczku? dziwne co moze miec cisnienie w zbiorniku wyrownawczym wspolnego z olejem.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
po pierwsze to sam jestes zalosny. po 2 ta droga jest wylaczona z ruchu. a po 3 ta moja zonka przyuczala sie na mojego pilota a skoro mam oc a ona jest moim pasazerem to nalezy sie jej odszkodowanie tak jak mi z nnw.teraz masz objasnienie jak nie masz swojego rozumu zeby sie domyslec .ty jestes taki ciemny.czy strugasz takiego cwaniaczka .bo chlopie cos z toba nie tak. nie bede rozmawial z toba bo zejde na twoj nizszy poziom i sie zaraze twoja glupota:D
-
Potrzebny tapicer/stolarz zabudowa car audio
magicy od drewna sa np.ja ze skora tez bym sie ogarnal .ale nie jestes pewnie z mojego rejonu dolny slask
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
akurat nie ja tylko moja d*pa i niekoniecznie w tym wypadku bylo w jej sprawie zapytanie. jak czytasz i szperasz komus w profilu to rob to dokladnie i czytaj ze zrozumieniem .a znasz takie powiedzonko ze nie dzwoni ten kto sie nie rozwija.nie rozwija sie ten co nie popelnia bledow .a jezeli myslisz inaczej to idz do upalaczy ktorzy zajmuja sie profi sportem motorowym np. rajdy i ci to wytlumacza. kazdy robi co lubi a wypadki czesto sie zdarzaja .jak uprawiales kiedys jakis sport to powinienes to wiedziec ze im wiecej. trenujesz i sie rozwijasz ty wieksza szansa ze moze sie cos stac :olew:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dawaj turbomanie na kreske zleje tego Twojego ulepa z pod swiatel raz dwa i pojedziesz grzecznie do domku na junkersie baty dostaniesz takie ze nie bedziesz widzeial co sie stalo... a auta nie mam ani z de ani z uk ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- a i czekam na Twoja pomyslowosc Ty wielki mistrzu zakretow nie zrobiles KOMPLETNIE NIC jedno wielkie 0 nie bawia mnie takie zabawy . a jak chcesz mi cos udowodnic to polec oesowke bokiem np. w borowicach lub przesiece. jakuszycach zima ok 90- 120 na blacie w zakretach .jak tak zrobisz to powiem ze jestes gosc dla mnie:D. ja tak wiele razy robilem i nie zawsze sie udawalo .bo na wprost to kazdy umi palowac jak glupi:thumbdown:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
obrazila mnie to ze niby sluchasz krytyki... moze odpowiesz jakiej krytyki doznales? spoty sa nedzne? co zrobiles by byly lepsze? "Angolskim ulepem" nie chcial bym jezdzic a wiem jak jezdzi bo sam Drogi Przyjacielu byles w szoku ze za ciezkim a6 ze zdrowa seria nadazyc nie mogles... ZAPOMNIALES JUZ? nie zwracam uwagi na blachy czy inne zadrapania i nigdy nie zwrocilem czepiac sie mojego auta mozesz jednak nie wiesz czym aktualnie jezdze wiec czepiaj sie ile wlezie... z posta na post sie ponizasz: ze rodzina i na spoty przyjechac nie mozesz.... ze audi to syf itp: i obrazasz innych: za duzo sie reklam naogladales ze uwazales ze audi jest niezwykle? chlopie skoncz ta parodie bo na zdrowie ci to nie wychodzi.... Nie wspominajac juz o Twoch grozbach co w swietle prawa jest karalne... Pees nie osmieszaj sie juz, kup swoje wymazone super lekkie niezwykle subaru GT i upalaj ile w lezie... zycze by drzewa byly gumowe grozby ? ty chyba smieszny jestes idz do prokuratora albo policji to cie wysmieja .a co. do. angola wole pewne uk niz zloma z niemiec .niewiadomego pochodzenia z junkersem na pokladzie jak .i skad wiesz co robilem od tamtej pory ze swoim autem .nie kazdy jest jak szpanerek co to nie mam .i dla mnie twoje zdanie gowno mnie obchodzi jest nic nie warte w moim miemaniu .o pograzaniu sie nie wspomne .wielkie spoty organizujesz 2 baczki na parkingu czasami w publicznych drogach upalanie bardzo inteligentnie i mc'donalds wypas i pomyslowosc mnie poraza .zegnam twoje dalsze posty beda bezcelowe
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
znam paru ale musze wiedziec co oferujesz .szukasz wtedy bede wiedzial czy warto cokolwiek snuc
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Jak wyzej widzisz Twoje miejsce najwyrazniej jest na forum subaru... tam napewno beda Tobie przyklaskiwali... Tym mnie wkurzyles... i dlatego zacytowalem z ironia Twoj post... nikt Cie nigdy nie krytykowal... i nikt CIe nie prosil i prosic nie bedzie bys przyjezdzal... Twoj ulep Twoja sprawa... mozesz sobie upalac ile wlezie... tylko najpierw doprowadz to do serii bo z tego co widzialem to nawet jak by tylko tone te Twoje wazylo to i tak jechac nie bedzie jak CI za malo kup s4 albo rs4 bez problemu zarobia Twoje gte sretete... tylko najpierw trzeba miec... a nie podoba CI sie audi to po h tu siedzisz... Tutaj sa ludzie z pasja i spotykaja sie bo chca.... gdzie ty tu widziales cos obrazliwego .i tamto na lubanskim dziale to tez ironia .sam nie kumasz inych a krytyka oblewasz .siedze bo lubie wymieniac sie doswiadczeniami i wiedza . a co do ulepa skad wiesz co mam nigdy w tym aucie nie siedziales .i nie wiesz co jest w nim zrobione a co nie.mowisz jakbys to auto w rekach mial .a potluczone czy niepomalowane blachy nie swiadcza o zlym stanie auta bo to tylko lakier .ja twojego nie krytykuje a pewnie tez bym sie mial czego doj**ac .i jakos tego nie robie .odpusc sobie chlopie bo to nudne i bezcelowe .i nie warte czegokolwiek kazdy ma swoje zdanie i po to jest miedzy innymi forum .zeby je wymieniac.a nie jezdzic po sobie jak bure suk... .koniec tematu
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
czytaj ze zrozumieniem i pokoleji posty to dowiesz sie o co faktycznie chodzi . a post zdublowany przypadkiem .bo tluczony przez kome
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
takiego poturbowanego a4 co o ponad 70 jezdzi i na spoty nie przyjezdza bo sie smieja z niego to nawet i alfa nie chce zatrzymywac bo to arre juz jest wuzek do upalania zbieram na legacy gt.i wtedy ja sie bede smial jak bedziesz ogladal tyly w tej swojej audi. a co z audiana to pomysle dla mnie to ocierzala krowa a nie jakis zwinny wozek .a na spoty nie ma czasu bo dziecku mama nie powie ze tata pojechal na spot i nie ma dla niego czasu .niektorzy maja rodziny a nie tylko znajomych i krewniakow .wiec daruj sobie takie c**jowe teksty.bo pier**lisz farmazony jak potluczone dziecko czym ty sie chlopie jarasz ?audi ? kup inny super wozek porsche .ferrari lub amg ktores .to wtedy mozesz pokozaczyc .dla mnie tacy co sie tak podniecaja furami typu a4 i inne tego typu to ponizej krytyki .pare osob na spoty sie zjawia a ty sie krecisz tym jak robak w d*pie. dla mnie audi to przereklamowany bajer zwykle auto. bez obrazy takie fakty .a jak chcesz mnie dalej obrazac to przyjedz osobiscie wtedy mozemy sobie pogadac .ale mile to nie bedzie. Czym Ty się chłopie nakręcasz nikt Cię do niczego nie zmusza... Zacytowałem Twoje słowa z wątku o spotach zgorzeleckich... Dla mnie to możesz zbierać i na panamere... A jak ja do swojego auta podchodzę to h... ci do tego:polew: to sie nie odzywaj niepytany i nie zaczepiaj tych ktorzy sie nie czepiaja ciebie .tyle w temacie .i odp ci jasno do mojego szrotka c**j ci do tego narka ---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ---------- takiego poturbowanego a4 co o ponad 70 jezdzi i na spoty nie przyjezdza bo sie smieja z niego to nawet i alfa nie chce zatrzymywac bo to arre juz jest wuzek do upalania zbieram na legacy gt.i wtedy ja sie bede smial jak bedziesz ogladal tyly w tej swojej audi. a co z audiana to pomysle dla mnie to ocierzala krowa a nie jakis zwinny wozek .a na spoty nie ma czasu bo dziecku mama nie powie ze tata pojechal na spot i nie ma dla niego czasu .niektorzy maja rodziny a nie tylko znajomych i krewniakow .wiec daruj sobie takie c**jowe teksty.bo pier**lisz farmazony jak potluczone dziecko czym ty sie chlopie jarasz ?audi ? kup inny super wozek porsche .ferrari lub amg ktores .to wtedy mozesz pokozaczyc .dla mnie tacy co sie tak podniecaja furami typu a4 i inne tego typu to ponizej krytyki .pare osob na spoty sie zjawia a ty sie krecisz tym jak robak w d*pie. dla mnie audi to przereklamowany bajer zwykle auto. bez obrazy takie fakty .a jak chcesz mnie dalej obrazac to przyjedz osobiscie wtedy mozemy sobie pogadac .ale mile to nie bedzie. Czym Ty się chłopie nakręcasz nikt Cię do niczego nie zmusza... Zacytowałem Twoje słowa z wątku o spotach zgorzeleckich... Dla mnie to możesz zbierać i na panamere... A jak ja do swojego auta podchodzę to h... ci do tego:polew: to sie nie odzywaj niepytany i nie zaczepiaj tych ktorzy sie nie czepiaja ciebie .tyle w temacie .i odp ci jasno co do mojego szrotka c**j ci do tego narka .
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
takiego poturbowanego a4 co o ponad 70 jezdzi i na spoty nie przyjezdza bo sie smieja z niego to nawet i alfa nie chce zatrzymywac bo to arre juz jest wuzek do upalania zbieram na legacy gt.i wtedy ja sie bede smial jak bedziesz ogladal tyly w tej swojej audi. a co z audiana to pomysle dla mnie to ocierzala krowa a nie jakis zwinny wozek .a na spoty nie ma czasu bo dziecku mama nie powie ze tata pojechal na spot i nie ma dla niego czasu .niektorzy maja rodziny a nie tylko znajomych i krewniakow .wiec daruj sobie takie c**jowe teksty.bo pier**lisz farmazony jak potluczone dziecko czym ty sie chlopie jarasz ?audi ? kup inny super wozek porsche .ferrari lub amg ktores .to wtedy mozesz pokozaczyc .dla mnie tacy co sie tak podniecaja furami typu a4 i inne tego typu to ponizej krytyki .pare osob na spoty sie zjawia a ty sie krecisz tym jak robak w d*pie. dla mnie audi to przereklamowany bajer zwykle auto. bez obrazy takie fakty .a jak chcesz mnie dalej obrazac to przyjedz osobiscie wtedy mozemy sobie pogadac .ale mile to nie bedzie.
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
a co auta szukasz
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
w cieplicach kolo korony tez stali alfeta kombi oznakowana .mi sie pyklo chyba nie zdarzyl mnie zmierzyc.bo mialem ponad 70
-
wycieraczki bosch czy valeo???
dobre