Treść opublikowana przez szakal222
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
rozdroze to droga z szklarskiej poreby .do swieradowa zdroju na samym szczycie drogi po takich dlugich prostych sa 2 parkingi ale niezbyt rowne a co do oesow na drodze mozna sobie bu bu zrobic cos o tym wiem drzewa niestety twarde sa i bledow nie wybaczaja :confused:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
rozdroze tez jest w miare bezpieczne .parking kolo gieldy miejsc do oporu
-
Pomocy, boli mnie szyja.
a byles kiedys w szwecji lub norwegi bo ja tam pracowalem 2 lata jako kierowca i nie pamietam takich sytuacji a 2 oni jezdza w 50% na kolcach co do soli sie zgadzam
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ewentualnie troche syfu typu zwir itd . a tego nie brakuje , przynajmniej ja sie tak zadowalam sniegu nie potrzebuje wystarczy ze mokro jest a jutro do 12 pracuje
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
bylo troche zimy trzeba bylo korzystac
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
w miejscu pracy akurat bylem , mieszkam teraz gdzie indziej ,kasy braklo na zrobienie furacza bo remont pozniej zagrozona ciaza no i urodziny dziecka ,a zostalo obspawac do konca poszpachlowac niedorobki nowy blotnik i lakier ,wymienilem poszycie progu i trzeba bylo pociagnac slupki, a swoja droga spostrzegawczy jestes ,
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
no cos niemrae zycie w tej grupie
-
Brak mocy, dusi się przy wciśnięciu gazu, pokazuje EPC
sprawdz akumulator u mnie to bylo przyczyna
-
Smugi na felgach
mi to wyglada z tego co widac na zdjeciach na jaks agresywna chemie ,krora naniosla sie podczas jazdy, i mi to wyglada na lekko zezarte przez nia spruboj polerki recznej farecla g3 ,i wykonczyc naprzyklad tempo
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ale nie ma zimy, nie ma zabawy ,arre jak mozesz wez vaga musze cos sprawdzic
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja tez moze wpadne moim chwilowym pazdziezem tylko bez docinek na miejscu
-
Dwumas spór z warsztatem.
poewnie sie slizagalo ncaly czas na 100% cos zle zlozyli dociska albo cos innego albo zostawili twoja dwumase nowa zawineli i zmienili tylko tarcze ,okazja czyni zlodzieja cos o tym wiem
-
ile czasu czekaliscie na odszkodowanie
panowi chodzi o to ze adwokat nawet nie rozpoczal sprawy nic do nich nie wyslal
-
Czy da sie to uratowac samemu jakoś, wgniecenie?
tak jest wzmocnienie w b6 mam u siebie taka aluminiowa kwadratowa sztaba
-
na klimie nie idzie jechac?
pewnie kompresor klimatyzacji sie zatarl i stawia opor paskowi wielorowkowemu ,albo to sprzeglo magnetyczne czy jakie tam ono jest trzyma lub sie zawiesilo
-
ile czasu czekaliscie na odszkodowanie
juz mam jasnosc po ostrej jezdzie z adwopkatem okazalo sie ze sprawdzal w ufg czy mam polise oc po nr.rejestracyjnych i nr. polisy i nic nie bylo ale do glowy mu nie wpadlo zeby sprawdzic nr.vin, 3 miesiace w plecy mysle jak gop ukarac i mu dowalic bo tego nie podaruje moze jakies rady ?
-
ile czasu czekaliscie na odszkodowanie
no to wychodzi na to ze mam problem chyba
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
klepalem audi mialem fart w niefarcie poszlo poszycie tylko, i wgielo lekko przedni slupek ,ale przy naciaganiu trachnela przednia szyba miala 4 miechy raptem , progu nie przyspawalem jeszcze bo mig mag odmowil wspolpracy ale wkrety tymczasowo zalatwily sprawe ,powoli grata robie i jak to sie mowi dzwon podstawa tuningu bedzie chyba u mnie zastosowany ,:grin:a co do nieobecnosci na spocie lapalem karpie po 7 kg w czechach
-
ile czasu czekaliscie na odszkodowanie
witam jak w temacie ile czasu czekaliscie na odszkodowanie na szkodzie osobowej ,chodzi mi oczywiscie o czas po zakonczeniu leczenia ,bo mam watpliwosci co do firmy ktora mi to zalatwia minelo 3 miesiace i zero odzewu ,zaczynam sie martwic ze to oszusci jacys (ktorych zreszta juz troche jest ) i bedzie draka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no wlasnie jakos cicho na ten temat ostatnio
-
Ubywa płynu chłodniczego delikatnie po za minimum, kopci na biało na zimnym silniku.
Nie czytasz uważnie, kolega napisał że ma twarde węże. A jak odkręci korek to mu wraca poziom płynu, czyli trzyma ciśnirenie (korek sprawny) ja tez mialem twarde az czasami wywalalo z zaciskow weze i po wymianie korka pomoglo ,ale u mnie jestem pewny ze mam lekko peknieta glowice ,jezde az strzeli do konca a pocisnac audiane lubie wiec nie daje dlugiego zywota ,i czytalem uwaznie ,lepiej sprawdzic niz pruc czape na darmo jak ja ---------- Post dopisany 13-06-2013 at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 00:03 ---------- witam autora i jaka diagnoza
-
Zapowietrzony układ chłodzenia problem
a ja ci dam rade u mnie tak bylo ,bo mialem problemy ze wskazaniem paliwa i grzebalem przy plywaku i pompie , sciagnij dekiel od pompy wyjmij ja troche sprawdz taki czerwony kabelek na niej czy dobrze siedzi ,jezeli nie zacisnij lekko kombinerkami i wsadz na bolec spowrotem ,powinno pomoc ,i uloz ja dobrze w koszu i odp. czy pomoglo
-
lekko blokują hamulce tylko przód, trudna diagnoza
a moze cos przy pedale chamulca chodzi mi o pompe
-
Ubywa płynu chłodniczego delikatnie po za minimum, kopci na biało na zimnym silniku.
u mnie tez tak bylo te same objawy i niektore zostaly jak gryzace spaliny i minimalny ubytek plynu i zrobilem mase kilometrow i jest ok ,tyle ze ja mam turbo benzyne ,i wymienialem uszczelke wszystko po kolei a korek w zbiorniczku byl walniety kup nowy lub pozycz od kogos taki sam sprawny i sprawdz bedziesz wiedzial
-
samodzielna regeneracja turbiny k03 napotkany powazny problem
juz sie rozprawilem bylo zapieczone