Treść opublikowana przez szakal222
-
samodzielna regeneracja turbiny k03 napotkany powazny problem
witam jako ze moje turbo konczy zywot a mam drugie k03 w domu z urwanytm wirnikiem ,to postanowilem samodzielnie je zrobic ,wiec tak dzisiaj prawie wszystko rozebralem okreslajac zniszczenia i utknalem na jednym elemencie ,dokladnie na muszli zimnej czesci czyli virnika kompresora za cholere nie moge go stramtad wydostac nie moge zdjac dekla zeby go wyjac o ile wogole sie da bo wyglada mi to na jedna calosc ale nie wierze w to, poniewarz trzeba to jakos wywarzyc, czy ktos kiedys rozbieral to turbo i wyjmowal ta czsc jezeli tak to bede happy jezeli dostane jakies rady jak to wyjac ,dodam tylko ze jak juz zloze wszystkie uszczelniacze i lozyska ,czyli caly rdzen zawioze go znajomemu do wywarzenia :naughty:turbo kkk model k03 ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- up
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
chce poprubowac bo lubie dlubac mam dwie turbiny wiec moge zaszalec do wywazenia zawioze znajomemu ktory zajmuje sie turbinami ,to zalezy czy muszle od zimnego trzeba rezac bo jak tak to sobie odpuszcze ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- a co do oleju to mialem tak jak pojechalem na rajd do czech w domu sprawdzilem stan max byl. 20 km dalej grubo ponizej minimalnego ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- wina turbo oczywiscie a dymu ani oznak uszkodzenia rzadnych nie bylo
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja nie mowie ze sie nie cche ,a przypadkiem ic nie powinno chociarz czesciowo wylapac syfu ? dajmy ze pakuje 1bar to nie az tak wiele i tak zrobie musze a nie wiesz przypoadkiem jaka roznica jest zmiedzy k03 a k03s czy wejdzie caly wirnik w zwykle k03
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
He he he chyba sie stary zapomnial musze sie go zapytac czy to on bo ja w tygodniu to z wieczora tylko czasem smigam a tak to sluzbowe katyje BTW Szakal myslalem ze LPG zalozyles bo bylem ostatnio u gazownikow i mowili ze robili malysza 1.8TQ w sedanie przerobionego z angola i z prawa strona porezana czyzby dwie takie byly w Jeleniej? a co do turbo to zamieniaj lepiej bo jak pierdolnie to bedziesz mial jak moj znajomy wymiane silnika calego na to wychodzi ze jest 2 a dlaczego mu motorownia poszla od turbo ?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
He he to napewno przez to ze zalozylez LPG i sie nie pochwaliles i na spot nie zawitales nie mam dalej podtlenku ,ani przegladu ani zrobionej blacharki i tak sobie jezdze zbiera mamone na wyzsze cele a turbo powyzej 3tys obr. ujada jak wiertarka tylkko czekam jak poleci bialy dfym i bedzie final mam druga w domu ale chcialem ja na chybryde przerobic tylko musze wywiedziec sie jak
-
Jak sprawdzić elektryczny termostat ?
wez minusa z aku kabelek pociagnij albo gdzies z budy posprawdzaj gdzie jest srubka kabelek i heja jednak kopstka poleciala dokladnie prad na niej dobrze myslalem
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no ja tez pozamiatany turbo powiedzialo bye bye
-
Jak sprawdzić elektryczny termostat ?
musisz miec cos przytkane ,moja rada wez weza ogrodowego i przeplukaj caly uklad pod cisnieniem bez termostatu ,2 bolaczka termostatoiw sprawdz czy masz zasilanie na kostce ta ktora podpinasz sie pod termostat bo wyglada na to ze nie otwiera duzego obiegu,sposoub na to jaki znam to rozgrzej uklad do powyzej 90 stopni celcjusza i sprawdz miernikiem czy tam zarowka jak to woli czy go uruchamia bo one sa takim gownianym patentem zrobione ,ze sa sterowane elektrycznie\, i sprawdz wszystkie czujniki temperatory w silniku ,a pojawilo sie to nagle czy wczesniej co bylo nie halo? bo u mnie polecial po wymianie rozrzadu odrazu ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- a najlepiej sprawdzic termostat podlaczajac go pod akumuylator ok minuty powinien otwierac
-
Zapaszki do auta
wunder baum -zielone jabuszko , klasyka najbardsziej lubie tekst jak mowia ze maja ochote na jablko ,najczesciej tyczylo sie to jak mialem galanta ,bo w audi rzadko
-
Tacierzyństwo
przybywa malych obywateli u mnie tez
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
kota bym ci pozyczyl :grin:ale wpadl pod kola i nie nadaje sie do dalszego uzytku :polew:moge wpasc moim rozbitkiem bo jeszcze nie zrobilem od strony blacharskiej
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja konia moge skolowac z agroturystyki od znajomego a kiedys prubowalem jezdzic i mnie nie zabilo bydle , to moze jakos szkape doprowadze
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
te forddy ka to nie do zdarcia sa normalnie
-
przesyłka-czym wysłać zderzak?
lepiej zostawic bo pewnie nbie beda delikatni dla przesylki a po co ma sie cos drapac obijac bez kol napewno uszkodza mocowania od szpilek w widelcu i tyl przerzutke przerabialem jako odbiorca paczki ,zniszczyli amortyzator za poltora kafla w ten sposob co do cen Kurierem.pl | Porównywarka cen | Tani kurier i firmy kurierskie ja z tego puszczam i wychodzi tanio ,a zpoczta to unikam ich nie lubie komuny i kolejek
-
przesyłka-czym wysłać zderzak?
musisz odkrecic korby skrecic kiere tak zeby bylo wszystko w lini prostej ,i jak najmniej wystajacych elementow max plasko caly obloz kartonami i owin streczem
-
przesyłka-czym wysłać zderzak?
ja puscilem ups i p-oszlo bez problemu niecale 40 kosztowalo o ilke poamietam
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
mondeo 2,5 i 1,8 galant 2.0
-
Jak sprawdzić elektryczny termostat ?
ja probowalem naprawic i mi sie nie udalo musialem kupic nowy
-
stukanie w ukladzie kierowniczym i dziwne prowadzenie auta powazny problem
jezeli to pytanie do mnie to nie ja mam b6 alke b7 to prawie to samo
-
BMW e91 LCI 320xDrive - nowy KOvalowóz
co za szkoda to ... sa zeby lapy im pousychaly sam myslalem o xdrive jak tam z tym napedem daje rade w zimie ?
-
stukanie w ukladzie kierowniczym i dziwne prowadzenie auta powazny problem
sprawdz dokladnie a dojdziesz
-
stukanie w ukladzie kierowniczym i dziwne prowadzenie auta powazny problem
u mnie poszla rozpadla sie poducha pod skrzynia biegow razem z ta lapka, i to stukalo ale ja mam Q wiec niewiem jak w osce ,ale radze sprawdzic boi w pasku traz tak mialem
-
poducha skrzyni biegow
a nic nie stuka na wsrecznym i przy gwaltownej redukcji biegow ?
-
poducha skrzyni biegow
wlasnie cos takiego a aso to ja wole ominac
-
poducha skrzyni biegow
witam ,przy dzwonie sypnela mi sie poducha skrzyni biegow, podpora skrzyni cala mam pytanie :gdzie i ile moze kosztowac taka poducha ,i czy jest kompletna ,bo te elementy aluminiowe ktore tam byly tez poszly sie ...i muszer wiedziec co kupic i ile monety na to wykrzesac dodam ze to a4 b6 1.8t quattro