Treść opublikowana przez feniks
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Masz cały temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227845-Pielęgnacja-skóry-dla-opornych Wysłane z mojego GT-I9070
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wymieniałem miesiąc temu przód na 320, tarcze, klocki nowe, płyn ate dot 4. Dzisiaj jadąc po łuku na chwilę zaświeciła się kontrolka, sprawdzałem poziom płynu, z 50kę musiałbym dolać. I tu pojawia się pytanie mogę dolać ate blue? Mam bańkę otwieraną dobry rok temu, czy kupować nową, tego co mam obecnie? Wysłane z mojego GT-I9070
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
na uj Ci ate?Ferodo Ddf1705 fdb1629 Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 dokładnie, bierz od Wandy ferodo.- [B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Tyko nie mów, że same springi zakładałeś na zwykłych amorach? Nie boisz się, że szybko padną? I chyba największa bida w B6 po przejściu z MKIV to brak tylnej elektryki w 80% CCCO- B6 DIVISION
W 2.0 to razem z obudową w osłonie anty olejowej i stąd ta cena Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
Tylko ori lub wahler (jest troszkę mniejszy ale działa ok, u mnie już 40k km) Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
Secio nie trzeba Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
Bry Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/179736-all-b6-swiatla-wsteczne-pala-sie-caly-czas-co-jest/ "szukaj go po lewej stronie w tylnej części skrzyni biegów(dochodzą do niego 2 przewody) i nie sposób go niezauważyć"[/size]- B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/159084-[ALL-B6/B7]-Aktywny-układ-kierowniczy-"SERVOTRONIC" Wysłane z mojego GT-I9070- Przy odpaleniu zachowuje się jakby nie dostawał paliwa PB
Sprawdź czy nie ma nieszczelności na dolocie powietrza i kolektorze. Nie wiem jak jest przy tym silniku to rozwiązane ale szczególnie zwróć uwagę czy czasem nie łapie powietrza lewego przy łączeniu kolektora z blokiem. Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
Co do tego auta to fotele sporty mi tu nie pasują do reszty. A po szybkim przeglądnięciu aut z alle to faktycznie przynajmniej do 2003 wlepa była od pasażera.- B6 DIVISION
w takim razie cofam, to co napisałem za***rdalaj do monopolowego po litra łap- B6 DIVISION
w takim razie cofam, to co napisałem- B6 DIVISION
fajny anglik po czym to sugerujesz? podpowiedź- B6 DIVISION
- B6 felgi od B7 s-line podejdą?
Bez Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
Bry, żółty tylko do granatowego pasuje, maluj srebrno, bo czerwien to tylko do ferrari. Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
zobacz kto ostatni edytował zaraz tam zajrzę, tylko syna uśpie. uśpisz, czy położysz spać?- B6 DIVISION
zobacz kto ostatni edytował- B6 DIVISION
Bry Co do felg, to ironx i inne tego typu nie służą do codziennego mycia! Miałem valet blue gel i dawał radę, obecnie myję szamponem SG truskawkowym i nie ma problemu i sensu przepłacać. A dwa razy do roku ironem i prickbortem - po umyciu wstępnym na suche felgi. Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
Wandej te chińskie ferodo przestały nadmiernie pylić dopiero po 1500 km (tyko nie pisz, że dziadowałem bo 500km z tego, to po górach nakręciłem)- B6 DIVISION
Bry Gratki Serfin! Teraz kasę odłożona na mody wydasz na pieluchy. Wysłane z mojego GT-I9070- B6 DIVISION
Ostatnim razem taśmą do okola go przejechałem, wazelinę tech. nawet pod dekle kierunków dawałem. Pozostało mi - całą lampę zakleić. Wysłane z mojego GT-I9070 - B6 DIVISION