Treść opublikowana przez mirek31071977
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty wrocławskie
Bo jak s-line to tak oszołomy kleją.A ile TDI takich jest Jedno wiem na pewno,że przebieg raczej nie jest skręcony.Nie szukam cudów.Po prostu mi takie coś pasuje.Malowane itp.może być byle nie totalny poskładany rozbitek.Coś takiego szukam ze wskazaniem na 3,0 jednak- Spoty wrocławskie
Witam Zainteresowało mnie to auto. http://allegro.pl/au...5129565450.html Ktoś coś może powiedzieć na temat tego sprzedawcy?Ze zdjęć fajny ale co to kryje na żywo?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario te 2,4 z Lublina już stoi długo i nikt nie chce .Już nie piszą,że auto jest po zmianie koloru bo wcześniej pisali 3,0 jak zadbane to świetny wybór jeśli nie 1,8T.A głowice?Może i pękają jak ktoś nienależycie się z motorem obchodzi i olewa wcześniejsze objawy/usterki,które później taką awarię spowodują.- Koledzy prosze o pomoc !
Mnóstwo forumowiczów na tym jeździ.Jak masz silnik w dobrej kondycji to się nie zastanawiaj.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ok.Dzięki.Przypuszczam,że godna polecenia bo ze zdjęć,opisu i tego,że uczciwy faktyczny przebieg napisany .Na razie się zastanawiam.Jak sprzeda to mój pech.- A4 B7 - jaki silnik wybrać pod instalację LPG?
Tylko i wyłącznie 1,8T koledze zostaje chyba,że do B6 się cofnie- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Benzyna mnie tylko interesuje.Trasy,wioski ale wyżej 10 tysi w roku nie robię.Rozumiem,że nie znacie tego auta?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mam taką opcję od znajomka.Ale ja dużo w pracy i czasu nie ma latać,załatwiać itd.dlatego patrzę u nas i jak coś wpadnie to wezmę i takie coś mi pasuje- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Szukam manuala 6 bo raczej bez miasta mam jazdy i autostradami często jeżdżę więc 6 i święty spokój na niskich obrotach.Jakby ktoś wiedział co to za auto albo mógł nawet pooglądać to byłoby fajnie.Dobrze wiemy jak bolą kilkuset kilometrowe wycieczki po nic.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Witam. Mam prośbę.Interesuje mnie ten samochód: AUDI A4 B6 Avant 3.0 V6 Quattro, manual, PRYWATNY ZamoĹÄ â˘ OLX.pl (dawniej Tablica.pl) Ktoś coś wie,zna właściciela,zerknął by jakby coś itd?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Jaki samochód polecacie na autostrady ?
3200-3600 to do V6.A kolega bierze V8.Czyli ok.1000 więcej jeszcze.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To i ja się dolączam do życzeń.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Jaki samochód polecacie na autostrady ?
Nie no jak na firmę koszta to nie wiem nad czym ty się zastanawiasz Już powinieneś śmigać C5 4,2 Co do Alfy to diesle ok ale mówiłeś,że zakochałeś się w benzynie V6 a z tego co się orientuję i ludzie gadają to te jej 3,2 sobie lubi oliwę fajnie żłopać i to tak,że ALT wysiada- kilka pytan odnosnie 1.6 benzyna
Ad.1 jak taki przebieg tylko i wyłącznie full syntetyk.Tutaj polecamy Motul i Liquy Moly Ad.2 Na hamulcach też nie oszczędzamy.Ostatnio na topie jest Zimmermann ale też np.TRW,ATE albo Bosch.Te ostatnie mam u siebie i jestem zadowolony Ad.3 Filtry Mann albo Knecht. Ad.4 Nie sprawdzałem co ma być ale ogólnie się przeważnie NGK zakłada Na wszystkie twoje pytania znajdziesz odpowiedzi na naszym forum.Pozdrawiam.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE